تالار مجازی جیوتی مارگا - راه نور

نسخه‌ی کامل: (( دانلود : download ))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام. دوستان عزیز میتوانند برای پیشرفت انجمن وکارورزان ریکی Ideaفایلهای صوتی. تصویری در زمینه های موسیقی های آرامبخش .ریکی و مدیتیشن و برنامه ها ی آموزشی و نرم افزاری را دراین مکان به اشتراک بگذارندتا همه دوستان برای پیشرفت هرچه تمامتر خود استفاده کنند.
باکمال تشکرHeart
سلام و درود
دوست عزیز ماهاچیتا
آیا می توان از کتاب چیزی را برای سایت نقل و قول کرد یا مقاله ای از سایتی یا سایت یا کتابی را معرفی کرد البته در مقررات سایت این اجازه را ندادید چون می خواستم یک تایپیک برای این موضوع باز کنم و یا مقاله ای را در سایت قرار بدهم
با سپاس فراوان
نه همانطور که در قوانین هست از منابع فارسی نمی تونید قرار بدین . با سپاس
Natura Sound Therapy 3.0 مجموعه ایست از صداهای دریا و اقیانوس ها وصدای تلاتم جویبارهاصدای طوفانها وصدای شبانگاهی جنگل ها و بیشه زارها ....
هر صدا داری ولوم جداگانه ایست تا بشما امکان مخلوط کردن (میکس ) صدا هارا با یکدیگر بدهد . این صدا ها بصورت دیجیتالی بوده و به صورت استریو ظبط شده اند و همچنین کوشش شده با اضافه کردن نمونه های زیاد صدا ، صداهای ایجادشده بصورت هر چه طبیعی تر باشد . این نرم افزار برای تمرکز و ریلکسینش و.... پیشنهاد شده و همچنین دارای عکس های متعددی از طبیعت میباشد . این نرم افزار ۱۰ عکس بعنوان پشت ضمینه دارد وتغییر رنگ به عنوان پشت ضمینهتا ۱۰ رنگ را نیزساپورت میکند.
لینک دانلود : http://vatandownload.com/2010/07/natura-...herapy.php
##################################################
سریال برای رجیستر کردن : URKL-I7I2-M8J2-P4V6 یا URKL-N2G2-K5M3-S1R6 یا URKL-W3K8-O2L5-L2N8
#####################################################################
دوستان عزیز من از نرم افزار استفاده میکنم.برای تمرینات بسیار عالی است. امتحان کنید متوجه میشوید.امیدوارم که قدمی برای پیشرفت دوستان باشد.
با کمال تشکرHeart
[b]
مجموعه موسيقي سه بعدي
مديريت روح و جسم در موقعيت هاي مختلف

موزيك هايي با تكنولوژي جديد Window Frequency كه داراي تركيب خاصي از فركانس هاي امواج مغزي هستند.اين مجموعه يك اثر منحصر بفرد از موسيقي هاي آرامبخش كه داراي تركيب خاصي از فركانس هاي امواج مغزي هستند و دانشمندان آنرا به عنوان Window Frequency مي شناسند، مي باشد.
اين فركانس ها، فركانس هاي بسيار دقيقي هستند كه براي طنين انداختن و ايجاد تأثير روي بدن در سطح سلولي مناسب مي باشند. در واقع اين فركانس ها در روزنه هاي باريك بيولوژي جاگرفته و روي سلول ها تأثير مستقيم دارند.
قابل اجرا بر روي Mp3 Player و كليه دستگاه هاي خانگي.
براي استفاده بهينه از اين مجموعه به هدست استريو نياز است.

مفيد براي:
- استرس و اضطراب زدايي - خواب هاي عميق و سبك - تمركز، مطالعه، يادگيري - ورزش، دويدن و پياده روي - يوگا، مديتيشن و افكار درماني - تناسب اندام و ..

ليست آلبوم هاي موجود در اين مجموعه:

- خواب عميق Deep Sleep

- آهنگ خواب Sound Sleep

- بيدار كردن كنداليني Awakening Kundalini

- زمين مقدس Sacred Ground

- بطور طبيعي لاغر شويد Slim Naturally

- افزايش يادگيري Super Learning

- كاهش وزن Weight Less

- درخواست هاي زندگي Living Prayer

- فرونشاندن خستگي سفر Relieve Jet Lag

- مديتيشن دويدن Running Meditation

- بدن مقدس Sacred Body

- سرنوشت خود را بازيابيد Retire Your Destine

- افزايش تمركز High Focus

- خلق موقعيت Create Success

- آموزش پيشرفت Breakthrough Training

- صدادرماني Sound Healing

- بدون اضطراب براي هميشه Stress Free Forever

- مديتيشن پياده روي Walking Meditation

- برنده شدن Winning

#################################################################
لینک :
کد:
http://www.yaldashop.org/index.php?productID=529

من نرم افزار Natura Sound Therapy 3.0 رو دانلود کردم ولی نصب نمی شه ( سیستم عامل من ویندوز 7 هست )
با سلام . دوست عزیز فکر کنم روی windows xp نصب میشود . نرم افزار خوبی هست و فرکانسهای امواج مغزی هم دارد که باعث افزایش عمق خلسه میشود . پیشنهاد میکنم در کنار ویندوز اصلی یک ویندوز xp نصب کرده و امتحان کنید.
از شما کمال تشکر را دارم.
در خصوص نرم افزار Natura Sound Therapy این نرم افزار بر روی ویندوز ویستا و XP نصب میشه روی درایو C و در شاخه C:\Program Files شاخه Natura Sound Therapy رو بسازید و فایل دانلود شده رو در این شاخه کپی کنید برای اجرای سریعتر هم میتونید یک میان بر بر روی صفحه نمایش (desktop) بسازید .
(10-29-1390، 12:51 صبح)sahand110a نوشته است: [ -> ][b]
مجموعه موسيقي سه بعدي
مديريت روح و جسم در موقعيت هاي مختلف

موزيك هايي با تكنولوژي جديد [color=#FF0000]Window Frequency
كه داراي تركيب خاصي از فركانس هاي امواج مغزي هستند.اين مجموعه يك اثر منحصر بفرد از موسيقي هاي آرامبخش كه داراي تركيب خاصي از فركانس هاي امواج مغزي هستند و دانشمندان آنرا به عنوان Window Frequency مي شناسند، مي باشد.
اين فركانس ها، فركانس هاي بسيار دقيقي هستند كه براي طنين انداختن و ايجاد تأثير روي بدن در سطح سلولي مناسب مي باشند. در واقع اين فركانس ها در روزنه هاي باريك بيولوژي جاگرفته و روي سلول ها تأثير مستقيم دارند.
قابل اجرا بر روي Mp3 Player و كليه دستگاه هاي خانگي.
براي استفاده بهينه از اين مجموعه به هدست استريو نياز است.

...

سلام دوست عزیز . ضمن تشکر و سپاس . آیا شما خودتون از امواج مغزی استفاده کردید ؟ و نتیجه گرفتید ؟
با سلام .دوست عزیز از امواج مغزی استفاده میکنم و روی ایجاد خلسه وآرامش خوب است . این امواج نوعی راه میانبر است.به قدری خلسه عمیق میشود که در حال گوش کردن به این امواج حتی به خواب هم میروید. درهنگام گوش کردن به امواج انرژی خوبی دریافت میکنید از ناحیه کف پا .امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید .
صفحه‌ها: 1 2 3 4