امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خود برتر، توانایی ها و محدودیت هایش...
درود
درباره خودبرتر مطالب در انجمن وجود داره
که مطمینا در برنانه مرور مطالب سایت به اونها برخواعید خورد.

بنده چون یکی از دلایل مهم در موفقیت از آموزه های این انجمن رو مطالعه و تمرین تمامی مطالب عمومی انجمن میدونم ، لینک جواب سوالات رو قرار نمیدم
صمیمانه توصیه میکنم با برنامه ای دقیق شروع به خوندن تمامی مطالب بخشهای عمومی انجمن کنید.
 سپاس شده توسط السا ، bashar ، dadan ، جویا ، jafar ، سنجاقک
(10-18-1396، 02:07 عصر)Dadan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:با سلام
ایا خود برتر همان خدای درون ٫روح الهی درهر انسان است؟
ممنون از راهنمایتان شاد باشید.
با درود.
دوست عزیز من در ابدای ورود به انجمن خود برتر رو کالبد هفتم تصور میکردم و بعد از اون بهش نامی که شما گفتید رو دادم یعنی اولوهیت یا خدای درون اما الان دیگه بین خودم و اون تفاوتی نمیبینم اون منه و من اونم شاید زمانی دیگر تعبیری دیگر از اکنون داشته باشم...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط dadan ، جویا ، یکتا ، خداپرست ، jafar ، chakavak3
(3-6-1394، 12:35 صبح)bashar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ۱ سئوال دیگه دوستان، شما از خود برترتون چه ذهنیتی دارید، یعنی اونرو چی و چگونه تصور میکنید. ممنون میشم اگر جواب بدید ...
راستش من خودم هنوز نتونستم هیچ ذهنیت و تصویری از خود برترم برای خودم بسازم و یه جورایی میشه گفت هنوز ماهیتش رو درک نکردم...
خداوند هنگامی که انسان را از گل آفرید از روح خود بر آن دمید. و اکنون این روح الهی خداوند  در همه ابناء بشر وجود دارد، به نظر شما خود برتر ما همان روح الهی نیست؟!
 سپاس شده توسط Reza809 ، bashar ، jafar ، chakavak3
با سلام
و با اجازه استاد گرامی
به نظر من نه یکی نیستند و برای یکی شدن است٫ که روح بشری با کالبد  مادی در دنیای مادی ظاهر می گردد تا یک سری تجارب عملی را کسب کند .اگر یکی بود چه لزومی داشت در بعد زمینی ظاهر گردد.
دکتر هیولن هم در جایی اشاره به این دارد و انسان را بخشی از فرایند خلقت دانسته وبصورت زیر نشان می دهد
1 خالقی که در درون هر انسان است ٫خدای درون ٫الوهیت و هر اسمی که می نامید.
2 خود برتر که بعضی بهش روح بشری می گویند مسیحی ها روح القدس
3  ذهن خود اگاه یا عقل
4  ذهن نا خود آگاه.
در واقع همه این ها یعنی «من هستم»
ما وقتی پاکسازی می کنیم از طریق الوهیت است که داده ها هم در خود برتر هم در خود اگاه و هم در ناخود آگاه پاک شده و به صفر می رسند
از ترکیب و سپس تعالی سه اگاهی ٫«اگاهی ماورایی» حاصل گشته که در این هنگام به« بودن ناب» گام می نهیم٫این بودن٫ منشای نهایی افرینش در درون ماست.
شاد باشید.
 سپاس شده توسط jafar ، ayat ، Farzam.s ، bashar ، خداپرست ، chakavak3
(3-2-1395، 09:48 عصر)Reza809 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود_بالاتر_کیست؟

خود بالاتر که به آن خود اتری هم میگویند همان شما هستید.

خود بالاتر کیست خود واقعی‌ شما، آگاهی‌ روحانی شما. شمایی که روی زمین زندگی‌ می‌کنید فقط تصویر و طرحی از خود حقیقی‌ هستید.

خود حقیقی‌ خود بالاتر تکمیل تر از شماست .

ورژنی است که تحت حجاب فراموشی قرار نگرفته، همه چیز را از زندگی‌‌های قبلی‌ و حافظه ژنتیکی ما به یاد دارد و فراموش نکرده که از کجا آمده ایم.

خود حقیقی‌ ما کتاب راهنمای زندگی‌ ما را دارد چون از نقشه‌های زندگی‌ ما به خوبی‌ آگاه است.

خود بالاتر در اتر ساکن است اما کاملا کانال اتصال خود را با شما که روی زمین هستید حفظ کرده و به افکار، تمایلات، خواسته ها، اهداف و برنامه‌های شما دسترسی دارد.

اتر مایه شفافیست که تصور میشود کائنات از آن پوشیده شده و امواج و دسته‌های نور را از خود عبور میدهد و پخش می‌کند.

خود بالاتر همیشه در حال مشاهده شماست، با شماست و کمک شماست تا شما را به همان مسیری هدایت کند که طبق قرار داد روحانی شما قبل از ورود به این دنیا توسط شما امضاء شده .

میداند نقشه چیست، کجا باید بروید و با چه کسانی ، چه زمانی‌ باید ملاقات کنید. قبل از اینکه شما جسم بپوشید خود بالاتر با راهنماهای روحانی شما جمع میشود و نقشه زندگی‌ شما توضیح داده میشود. از آنها می‌خواهد که وقتی‌ شما جسم پوشیدید و روی زمین آمدید به شما از محیط اتری کمک کنند تا بتوانید نقشه‌های ریخته شده را به نتیجه برسانید. به محض اینکه به دنیا می‌‌آیید اگرچه با خود اتری در ارتباط هستید اما از نقشه‌ها چیزی به یاد نمیاورید، در نتیجه با اراده آزاد زندگی‌ پازل در هم ریخته یی میشود که گاها از مسیر خارج میشود.فراموش نکنید که شما همیشه به خود بالاتر کانکت هستید اما مهم این هست که تمرین کنیم آگاهانه با خود اتری ارتباط بگیریم.

در اینصورت به نقشه‌های زندگیمان دسترسی پیدا می‌کنیم و مسیر را تشخیص میدهیم.

چگونه_با_خود_بالاتر_ارتباط_بگیریم؟

ارتباط با خود بالاتر نتیجه تمرینات مداوم و روزانه است. اما اول باید باور کنیم که " خود بالاتر " وجود دارد و بعد روزانه تلاش کنیم تا ارتباطمان را قویتر کنیم.

همانطور که برای رسیدن به اهداف مختلف تلاش می‌کنیم و برنامه ریزی داریم و پیشرفت خود را کنترل می‌کنیم ، موفق شدن در این ارتباط گیری هم باید هدف باشد و پیشرفت روزانه خود را درج کنیم.

بهتر است تمرین کنیم که اول " خود بالاتر " را بشنویم. شاید بعضی ها تجربه کرده اید که یک ندای درونی‌ با شما صحبت می‌کند. گاهی‌ ما را آگاه می‌کند. گاهی بعضیا ‌مثل صدای مادرشان این ندا را بشنوند. شاید خیلی‌ وقت‌ها شده که با خود می‌گوئیم یک کسی‌ به من گفت اینکار را بکن یا نکن و من به آن توجهی‌ نکردم.

?برای شروع بهتر است که در تنهایی‌ شروع کنید.

در جایی‌ آرام و بی‌صدا ، لازم نیست کار خاصی‌ انجام دهید فقط در سکوت باشید. چون زمانیکه در شلوغی هستیم دیگر فضای خالی‌ برای "خود بالاتر" نیست و ما قادر به تمرکز نیستیم.

زمان بدهید تا "خود اتری" بتواند شنیده شود. تمرینات تنهایی را روزانه انجام دهید. یک صدایی خودش شروع به شنیده شدن می‌کند.

اگر فکر می‌کنید قادر به شنیدن نیستید میتوانید دیدن را تمرین کنید.

چشمانتان را در تنهایی و سکوت ببندید و وارد دنیای تصورات و رویاها شوید.

مدیتیشن‌های روزانه همراه با موزیک و شمع بسیار کمک کننده هستند.

هنگام مدیتیشن میتوانید یک توپ طلایی و یا نورانی در قفسه سینه خود تصور کنید که از آنجا به همه بدن انرژی شفا بخش و نور میفرستد تا نوک انگشتان دست‌ها و پا ها.

بعد از آن به ذهنتان اجازه پرواز دهید، باغی‌ را که دوست دارید آنجا باشید تصور کنید و ببینید .

اولین کسی‌ که با شما در آنجا ملاقات می‌کند کیست.

با هم چای بخورید، حرف بزنید. یا در کنار ساحل قدم بزنید.....

بعد کم کم شروع به پرسیدن سوال‌هایتان کنید.

بدون شک اول فقط تصورات شما به شما جواب میدهند، اما کم کم جواب‌ها مفهوم پیدا میکنند و هوشمندانه میشوند.

این سوال و جواب‌ها را در یک دفترچه یاد داشت کنید.

اگر هر روز با باور این کار را انجام دهید کم کم جواب‌هایی‌ که لازم دارید را دریافت می‌کنید و حتا میتوانید درستی‌ آنها را تست کنید.

از امروز میتوانید تصمیم بگیرید که با " خود بالاتر" مکالمه روزانه به مدت ۴۰ روز داشته باشید.

با صدای بلند حرف بزنید. بگویید: " من می‌‌دانم تو آنجا هستی‌ و من می‌خواهم تو را بشناسم. لطفا با من شروع به صحبت کن و من را در زندگی‌ راهنمایی‌ کن".

اگر چه مکالمه اول یک طرفه و فقط از سوی شماست. تعجبی هم ندارد چون سالهاست که "خود بالاتر" صحبتی‌ نداشته ایم. مثل اینکه با یک دوست صحبت می‌کنید با "خود بالاتر" حرف بزنید، امید‌ها و مسائل خود را در میا‌‌ن بگذارید و منتظر جواب بمانید. کم کم ندای درونی‌ یا صدایی را در سر خود می‌شنوید.

به زندگی‌ مانند یک کلاس درس نگاه کنید. هر اتفاقی را آنالیز کنید . خوب یا بد، سعی‌ کنید درس آنرا متوجه شوید و کشفیات خود را یاد داشت کنید.

فوکوس خود را روی هر کاری که انجام می‌دهید بگذارید. اگر میخورید فقط به خوردن فوکوس کنید( فکر نکنید، فیلم نبینید) به خوردن توجه کنید.

اگر راه می‌روید به راه رفتن تمرکز کنید.در لحظه حضور داشته باشید. ذهن را به این ترتیب از توهمات و نگرانی‌ها پاکسازی می‌کنید و فضای خالی‌ برای ارتباط با "خود اتری" پیدا می‌کنید.

قبل از خواب با "خود اتری" حرف بزنید و حتی شب بخیر بگویید.

گاهی‌ جواب سوالات خود را در رویا از "خود اتری" دریافت می‌کنید پس رویاهای خود را هم ثبت و یاد داشت کنید?
منبع کانالهای تلگرامی
پ.ن
reza Mousavi:
تمرین جالبیه به نظر بنده،
اما باید مواظب لایه های ظریف ذهن بود
بدون شک گذشتن از ذهن و بازی هایش برای دستیابی مستقیم و ارتباط با خود برتر به این شکل به راحتی نیست.
بنده به شخصه به این باور رسیدم که خود برتر وجود داره، برای تمرینات روحی، همسوییها، دعاها... بطور مستقیم بصورت نیت درخواست خودم رو ازش میکنم با ایمان کامل منتظر دریافت نتایج میمونم حتی اگه نتیجه ملموسی رو مشاهده نکردم به این باور هستم که خود برترم هرچیری که به صلاح بوده رو انجام داده
سلام .اگر پاکسازی درست انجام بشه وبا اخلاص با خود برتر رابطه برقرار کنید مطمئن باشید خود برتر بیشتر تمایل برقراریارتباط دوستی با مارا دارد.واینکه خیلی فراتر از اینها میپرسد وپاسخ میدهد.سخت هم نیست راحته.اینهارا من17 سال پیش تجربه کردم.
درپناه حق باشید.
 سپاس شده توسط jafar ، farda123 ، dadan
(10-28-1396، 06:43 عصر)chakavak3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .اگر پاکسازی درست انجام بشه وبا اخلاص با خود برتر رابطه برقرار کنید مطمئن باشید خود برتر بیشتر تمایل برقراریارتباط دوستی با مارا دارد.واینکه خیلی فراتر از اینها میپرسد وپاسخ میدهد.سخت هم نیست راحته.اینهارا من17 سال پیش تجربه کردم.
درپناه حق باشید.
سلام، لطفاً اگر ممکنه کمی از تجربیاتتون رو اینجا بنویسید.
 سپاس شده توسط jafar ، farda123 ، dadan
نزدیکترین تجربه ای که داشتم دو سه شب پیش بود در خود درمانها دچار گرفتگی سینه شده بودم درواقع چاکرای آناهاتا گیر داشت که از خود برترم خواستم  که بهترین وقویترین انرژی ای که لازمه و تمام گره هارا باز و کانال‌ها ی آیداوپنگالاوسوشومنا را پاکسازی و فعال کند را در بدنم جاری و فعال کند ودرمان کند.در حالت خلسه غیر از اتفاقات دیگه ای که افتاد یک صدایی گفت انرژی کندالینی.و گره را در چاکرای قلب برداشت و.....از گفتن بعضی موارد معذور برای جناب استادماهاچیتا نوشتم ولی ایشان هنوزجوابی به من ندادند. عذرخواهی میکنم از دوستان در پناه ایزد باشید
 سپاس شده توسط sito ، خداپرست ، jafar ، dadan ، bashar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان