امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خود برتر، توانایی ها و محدودیت هایش...
با سلام به دوستان عزیزم در جیوتی مارگا و راهیان نور. میخوام موردی رو با شما عزیزان مطرح کنم که تجربه شخصی من است و ممکن است برخی از دوستان هم آنرا تجربه کرده باشند...
من در این انجمن با کلمه خودبرتر و معنی و مفهوم آن آشنا شدم. البته هنوز هم ذهنیت روشنی از او ندارم اما در ین مدت کمک های بسیاری از او دریافت کرده ام و به این نتیجه رسیدم که وقتی اولین همسویی را دریافت میکنید آنتن مرکزی ما با انرژی های کیهانی همسو میشود و دیگر محدودیتی برایمان وجود ندارد. اما چون انرژی هایی که در دسترس هستند کانال کننده ای دارند و باید برای همسویی و دریافت نام کانال کننده و نام انرژی برده شود ما در دریافت محدود هستیم...
اما خود برتر ما مستقیما به تمام انرژی های کیهان دسترسی دارد و به منشاء و مبدا اصلی آن متصل است و میتواند در موارد لزوم از آنها را برای ما استفاده کند...
اولین بار در شب عید من به این موضوع پی بردم و تجربه ام را در همین انجمن با دوستان مطرح کردم که به طور خلاصه میگویم. من در شب عید درخواست عیدی از خود برترم کردم و بلافاصله انرژی دریافت کردم که نزدیک 1 ساعت ادامه داشت و در اول به علت شدت و گرمایی که ایجاد کرد وحشت زده شدم.
از آن شب به بعد در برخی از موارد درخواست انرژی مناسب را از خود برتر میکردم چون من تمام انرژی های موجود در انجمن را همسو شده بودم و شهود قوی هم ندارم نمیدانستم کدام برای چه موردی خوب است پس به خود برتر واگذار میکردم نوع انرژی لازم را.
در تمام این مدت متوجه شدم که گاها انرژی برایم جاری میگردد که با فرم همسویی های دریافتیم متفاوت است و این موضوع باعث شد به این فکر بیافتم که برای خود برتر در جاری کردن انرژی محدودیتی وجود دارد و او میتواند انرژی ها را از منبع اصلی یعنی هستی برایم جاری کند.
پس با این دید هر بار در زمان جاری کردن انرژی نوع انرژی را به خود برتر میسپارم و او بهترین انرژی را برای آن مشکل برایم جاری میسازد.
قطعا این مورد خاص شخص من نیست و دیگر دوستان هم میتوانند این تجربه را داشته باشند. پس از شما عزیزان درخواست دارم در صورت تمایل این موضوع را تجربه کنید و تجربیات خود را در این بخش با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.
از استاد عزیز ماهاچیتا هم درخواست دارم تجربیاتشان در این مورد را با ما به اشتراگ بگذارند.
همواره شاد و سلامت باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Eagle ، 313 ، wind ، .Saba ، مریم ، Taraneh ، rainbow ، فاطمه ، پاييز ، فراسو ، arman23 ، sito ، hadighasemian ، arezoo ، Whitechannel ، maryam2090 ، رزم آور نور ، ayat ، taoke ، Samir58 ، Farzam.s ، dadan ، لیلا لرد ، chakavak3 ، Melica ، mahssaa ، hirad
سلام و درود .
ممنون از شما بابت ایده زیباتون . من قبلا از خودبرتر درخواست همسویی کندالینی ریکی کردم که خیلی برون ریزی شدیدی داشتم و شدیدا میترسم دیگه .
شما برونریزی داشتید ؟
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط bashar ، Taraneh ، arman23 ، maryam2090 ، ayat
دوست عزیز نمیدونم بگم خوشبختانه یا بدبختانه من با گرفتن هیچ همسویی برون ریزی خاصی نداشتم و تنها برون ریزی من در زمان دریافت همسویی عناصر روح و عنصر آب بود که دچار درد در ناحیه قلب شدم و تا 2 روز دستم در سمت چپ درد میکرد. فقط همین...
مولانا
 سپاس شده توسط Taraneh ، arman23 ، maryam2090 ، ayat ، chakavak3
من برونریزی داشتم هنگام دریافت بعضی از سیستم ها از خود والاترم اما مسئله ای برام نبود! کندالینی کلا برای بار اول برونریزیش معمولا شدید هست من خودم داغون داغون بودم.
خود والاتر هیچگاه خلاف صلاح شما عمل نمیکنه طبق تجربه بنده! یه سری چیز هارو امتحان کردم که اینو میگم!
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط bashar ، amirkalate ، Taraneh ، maryam2090 ، arman23 ، ayat ، chakavak3
منم کاملا موافقم ، چون منم که در حال حاضر شهود قوی ندارم و اکثر اوقات از خودبرترم درخواست میکنم که بهترین انرژی را برای بهترین مکان یا نقطه ارسال کنه

من فعلا تا همسویی کارونا کی پیش رفتم ، پنج شنبه هم طبق برنامه ریزی ایما ریکی را میخوام همسو بشم ولی هنوز برون ریزی و تجربه خاصی نداشتم به غیر از شعله بنفش که چند روز پیش همسو شدم که دو روزه عجیب سرفه میکنم ولی هیچ دردی در ناحیه گلو ندارم فقط دارم سرفه میکنم و کمی احساس تنگی نفس میکنم

ولی در کل اگر بشه با خود برتر همسو شد و ارتباط برقرار کرد خیلی عالی میشه

مشتاقانه علاقه مند این کار هستم
 سپاس شده توسط bashar ، amirkalate ، FATIMAA ، Taraneh ، arman23 ، maryam2090 ، ayat
خوش به سعادتتان که برون ریزی نداشید واقعا خوبه .

من توی کندالینی ریکی واقعا داغون داغون شدم و خیلی از متافیزیک زده شدم

سعید تو چطوری تحمل کردی ؟ کم نیاوردی؟؟
OseKoton Olekho Aseini Smile
 سپاس شده توسط 313 ، Taraneh ، bashar ، maryam2090 ، ayat
سلام
من هم تا همسویی ایمارا برنریزی خاصی نداشتم اما براساس حس شهودیم هر سه فرم انرژي رو جاری کردم که چشمتون روز بعد نبینه تنگی نفس شدید همراه با سرفه های پیاپی که نزدیکه به ده روزه و هنوز ادامه داره و دوبار هم به پزشک مراجعه کردم که حداقل شبها بتونم بخوابم اما از شدت سرفه خواب از چشام رفته هیجاناتم هم خیلی رادیکالی شده بودند البته الانم نمیدونم خوب شده یا نه تو موقعیت مشخص میشه
بهر حال معلوم نیست برای هرکسی کی اتفاق میوفته اما سعی کنین آمادگیشو داشته باشین چون واقعا مشخص نیست چی قراره اتفاق بیفته
 سپاس شده توسط Taraneh ، bashar ، Eagle ، arman23 ، maryam2090 ، ayat ، chakavak3
بقول استاد کاراتمون تمرین میکنی ماهیچه هات درد میگیره ولی یه درد شیرینه.....
من تقریبا سر تمام سیستم ها برونریزی داشتم Tongue
کندالینی و ایمارا شدیدتر بود.الانم میترسم همسویی بگیرم چون جدیدا برونریزی هام از سطح جسمانی به روحانی منتقل شده و همسویی میگیرم نمیتونم درس بخونم یا مثلا یهو بی احساس میشم مثل ماهی و یا یه موقع سرشار از عشق!!!
من علاوه بر خود برتر خودم مدتی هست برای درمان دیگران با خودت برتر اونها هم ارتباط برقرار میکنم یجورایی.نمیدونم برقرار میشه یا نه اما در آجنا یه حسی ایجاد میشه!!!
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط داود ، amirkalate ، Taraneh ، bashar ، Eagle ، arman23 ، maryam2090 ، ayat ، chakavak3
سلام دوستان
من کارونا کی هستم و چون زمان امتحاناته میترسم ایمارا رو دریافت کنم گذاشتم بعد امتحانات چون اگه بخوام برونریزی مثل اوسویی 3 داشته باشم ،که یه هفته حالم بد بود خیلی تو امتحانات بد میشه Confused
انقدرم دوستان گفتن کندالینی ریکی برونریزی داره از الان ترسیدم Confused
من قبل از پیدا کردن انجمن یه جورایی با خود الهیم ارتباط داشتم اما به طور گذرا. و نمیدونستم که این خود الهیمه ولی میدونستم یه چیزی از سمت خداست.
با اسم خود برتر اینجا آشنا شدم Blush من تا حالا همسویی نگرفتم ازش اما یه بار که داشتم برای کسی انرژی میفرستادم زمانی که داشتم فکر میکردم چی از خود برتر بخوام بفرسته بهتره، یک انرژی جالبی که همراه با تصاویر ذهنی زیبا بود جاری شد که فهمیدم کار خود برتر بود.
 سپاس شده توسط bashar ، Eagle ، rainbow ، arman23 ، maryam2090 ، ayat ، chakavak3
دوستان یه اتفاق جالب برام افتاده گفتم با شما درمیون بگذارم و نظرتونو بپرسم. چند شبه در یک ساعت خاص من انرژی قوی ای دریافت میکنم بی اینکه اقدامی برای دریافت کرده باشم و حتی ممکنه مشغول کاری باشم. انرژی هم بیشتر در تاج و آجنا احساس میشه و تقریبا ۱ ساعتی هم برقراره. حالا سئوالم اینه من که انرژی رو جاری نمیکنم و از کسی هم نخواستم برام بفرسته پس این انرژی از کجا میاد. آیا امکان داره بدون دخالت خود برتر انرژی های کائنات رو به صورت خود به خودی دریافت کنیم؟!
مولانا
 سپاس شده توسط Reza809 ، مریم ، Taraneh ، 68Mohammad68 ، arman23 ، maryam2090 ، ayat ، Melica

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان