امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش خود همسویی به صورت تجربی
با سلام به دوستان و همراهان عزیز در جیوتی مارگا...
من از وقتی کار با انرژی رو شروع کردم برای تمرین بیشتر و تقویت حواسم نسبت به انرژی گاهی دست به دریافت همسویی های بدون منبع از خود برترم میزنم که گاهی دریافت صورت میگیرد و گاهی هم نه. حال میخوام یکی از مواردی رو که دریافت کردم و انرژی بسیار خوبی بهم داد رو با شما دوستان مطرح کنم تا اگر مایل بودید دست به دریافتش بزنید.
به صورت شهودی ترغیب به دریافت همسویی با رنگین کمان شدم و بی معطلی اقدام کردم. از خود برترم درخواست کردم من رو با قدرت انوار رنگین کمان همسو کنه. بعد از چند لحظه انرژی قوی و گرمی رو در ناحیه تاج، بیندو و آجنا احساس کردم که هر چه میگذشت بیشتر سرم رو درگیر میکرد به طوری که گوشهام گرم شد و شروع به خاریدن کرد و بعد از اون ته گلوم هم همینطور شد. بعدش در تمام بدنم گرمای مطبوعی جریان پیدا کرد که در قسمت ستون فقرات کمی سوزنده بود. بعد هم دستها و پاها شروع به گزگز و سوختن کردن. در کل مدت دریافت همسویی که کمی بیشتر از نیم ساعت طول کشید حرارت خاصی در بدنم جریان داشت.
بعد از دریافت دست به خود درمانی زدم و با توجه به هماهنگ بودن رنگهای رنگین کمان با چاکراها فکر کردم این همسویی میتونه برای پاکسازی چاکراها مناسب باشه. وقتی جاری شد به شدت چاکراهام رو به حرکت واداشت. جالبه براتون بگم من نمیدونستم جای دقیق 3 چاکرای اول کجاست چون اصلا تا به دیروز حسشون نکرده بودم. اما با جریان این انرژی برای اولین بار اونهارو احساس کردم و حرکتشون رو متوجه شدم و معنی چاکرا (گردابه) برام مشخص شد.
حال به دوستانم در جیوتی پیشنهاد دریافت این همسویی رو میدم و علاوه بر اون پیشنهاد میکنم به خود همسویی با دید دیگری نگاه کنید. من علاوه بر این خود همسویی چندین مورد دیگه هم دریافت کردم، مثلا با سوره حمد برای شفا و درمان همسو شدم .
دوستان عزیز خود همسویی دریافت کنید و در این بخش با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
همواره شاد و سلامت باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط konda ، مریم ، داود ، فاطمه ، maryam ، FATIMAA ، .Saba ، Issac ، arman23 ، Taraneh ، KonduktoR ، Reza809 ، Aliniazi ، mina_sadat1360 ، sama modabber ، shahbalout ، رها راد ، یکتا ، Farzam.s ، White swan ، chakavak3
سلام بشارعزیز همسویی با رنگین کمان برام جالب بودسپاسگزارم به شما پیشنهادمیکنم همسویی با فرشتگان رو هم امتحان کنید به این صورت که خودتونو آماده دریافت همسویی کنید واز فرشتگانی که همسوییها رو حمل میکنن تقاضاکنید بهترین و کاملترین همسویی رو روانه شما کنند حتم دارم از این همسویی لذت میبرید.
 سپاس شده توسط فاطمه ، bashar ، konda ، Taraneh ، KonduktoR ، labkhand ، Aliniazi ، shahbalout ، یکتا ، Farzam.s ، chakavak3
وقتی درخواست بهترین همسویی کنیم و ندونیم که چه نوع همسویی است و برای چه زمانی مناسب است برای جاری کردن بعدها دچار مشکل میشویم یا به طور فراموش میکنیم ، همچنین استنباطی درسته ؟
 سپاس شده توسط فاطمه ، arman23 ، bashar ، Taraneh ، Farzam.s
قابل توجه ۳۱۳گرامی.دکتر اوسویی با نور همسو شد و اون موقع همسویی نه اسم داشت نه نوع ولی با کثرت اساتیدوبینهایت بودن همسوییها و تفاوت درسلایق نامها شکل گرفتند.ولی درواقع همسوییا یک منشا داره و اون منبع انرژی توسط کانالهای متفاوتی عرضه میشه با روشهای مختلف .وقتی درخواست بهترین نوعش رو میکنیم منظور این نیست که همسوییا بد و خوب داره منظور اینه که بهترین همسویی که برای شخص من کاربرد داره و میتونه منو بیشتراز انواع دیگه کانال انرژی کنه وبرای هر هدفی که به دنبالشم میتونه کارساز باشه که این هدف میتونه درمان بیماری یا جذب آرزو یاهرچیز دیگه باشه ومنظور این نیست که در هر زمان که مسلما همسوییهای زیادی در دنیا درحال پخشه ما بهترین نوع در همان لحظه رو دریافت کنیم که اولا همانطورکه گفتم همسوییهابد و خوب نداره که ما دنبال بهترینش باشیم و ثانیا همیشه که قرار نیست نوع خاصی از همسویی در حال پخش باشه واگر قصدمون بهترین نوع اون باشه که باید هر دفعه دوباره همسو بشیم ولی منظور از بهترین همسویی آن همسویی هست که برای هدف من میتونه بهترین باشه که دراین روش فقط یکبار لازمه همسوشد وفرشتگان میدونن کدومش برای من بهترازهمه است وهرزمان که نیت کنیم از اون همسویی میتونیم استفاده کنیم
 سپاس شده توسط فاطمه ، Valizadeh ، arman23 ، bashar ، FATIMAA ، 313 ، nina ، Taraneh ، amirkalate ، رها راد ، Farzam.s ، chakavak3
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان.
دوست خوب،بشر عزیز به نظر میاد شما به خود همسویی علاقه ی زیادی دارید.به احتمال زیاد کتاب استاد بسیار محبوب،اُله گابریلسن رو خوندین و اگر هم نخوندین پیشنهاد میکنم حتما بخونید.من حتی ترجمه ی فارسیش رو هم پیدا کردم.اگر تمایل داشته باشید لینک دانلودش رو قرار میدم.از علاقه و استعدادتون نهایت استفاده رو بکنید.
همچنین بد نیست اضافه کنم نوع خاصی از ریکی هست که والتر لوبک اون رو بنیان گذاری کرده تحت عنوان ریکی رنگین کمان یا rainbow reiki.اگر بتونید کتاب ایشون با همین عنوان رو پیدا کنید کاربردهای بسیار بیشتری در مورد این نوع انرژی که باهاش همسو شدید رو خواهید یافت.هر چند اونچه که طی خود همسویی دریافت میشه میتونه تا حدی با انرژی ای که خود استاد لوبک از طریق همسویی به شما میده متفاوت باشه ولی بعید میدونم این نکته شما رو محدود کنه.
با نهایت آرزوها و امیدهای زیبا برای شما.
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، rainbow ، Taraneh ، amirkalate ، FATIMAA ، Reza809 ، Farzam.s ، یکتا ، chakavak3
درووود

سپاس از شما بابت این پیشنهاد.
همسویی  خوبی بود و  انرژیه به شدت قوی ای  رو توو ناحیه هر دو دست احساس میکردم.. اونقدری قوی بود که حس میکردم هر دو دستم  سبک شدن و به شدت در حال حرکت دورانی هستند.

بعدش هم از این همسویی برای پاکسازی استفاده کردم.

پاینده باشید
 سپاس شده توسط Reza809 ، bashar ، jafar ، chakavak3

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان