امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفسیر خواب
سلام دوستان  داشتم پست دوست عزيزمون رو مي خوندم كه در خواب بهشون كفتهه شده بود از خانوم  كان كام بپرس خيلي اتفاقي خوندم وبرام  فوق العاده جالب بود همين طور كه به به خواب دوستمون فكر مي كردم كه اون مانوم كيه وكاش منم هم چيو چيزي رو در خواب ببينم از انجمن خارج شدم ورفتم سراغ سايت هاي ريكي قسم مي خو رم به انسانيتم اولين سايتي  رو كه باز كردم در مورد كاروناكي بود با اينكه در موردش تو اين انجمن خوندم باز كنجكاو بودم بخونم با كمال تعجب ديدم نوشته يكي از چند بودهي    ستواي بزرك ووجودهاي نوراني كانن يا كانون البته كواين هست  كة در ژاپني كانن نام دارد و ارز مواقبين زمين وتجسد يافته ماهاكارونا ويا شفقت بزرك است كه در صورتي كة در دردرگاهش دعا شود شما را با نور ها وانرژي ساطع شده خود هم سو مي كند دوست عزيز فكر كنم جواب سوال  شما در خواب همين بودخانوم كانن پست خيلي اموزندهاي بود فكر كنم جواب خواب شما واسه منم عالي بود اكه اجازه دارم از سايت ادرس بزارم ادرس رو بزارم
 سپاس شده توسط jafar ، Samir58 ، bashar ، جویا
خیلی هم عالیه. من کاملاموافقم. مثلا من چند وقت پیش یک خواب دیدم یک ساختمون بلند که انگار ساختمان مترو بود. و 5 تا ماه کامل و زرد و درخشان. سه تا ماه یک طرف ساختمان و دو تاش طرف دیگه بود... فضا هم گرفته و نسبتا غمگین بود.
خیلی دلم می خاد بدونم تعبیرش چی میشه
 سپاس شده توسط jafar ، bashar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان