امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفسیر خواب
سلام خدمت همه دوستان عزیزم
برآن شدم که با کمک شما دوستان عزیز یه بخشی رو راه اندازی کنم (البته اگر مدیریت سایت اجازه بدن و اجازه ادامه فعالیت بدن) در مورد تفسیر خواب
اگر دوستان همکاری کنن و بتونیم در این موضوع به اون چیزی که مدنظر ماست برسیم می تونه نتایج قابل توجهی داشته باشه و یک نوع افزایش آگاهی و دید جدیدی برای دنیای پر از راز و رمز خواب داشته باشیم
هدف ما اینه که هر هفته یک تا دو خواب رو بررسی کنیم و به تفسیر اون بپردازیم
با کسب اجازه از مدیریت محترم
هدف ما اصلا تعبییر نیست یعنی کار من و هیچ شخص دیگه ای نیست مگر کسی که مستقیما این علم رو از خداوند گرفته باشد ما فقط با استفاده از قابلیت ها و عملکردهای روانی به تفسیر خواب می پردازیم
تفسیر هر شخصی با شخص دیگر متفاوت خواهد بود حتی اگر دو خواب عینا شبیه هم می باشند
90درصد خواب های که ما می بینیم علل و قابلیت های روانی دارن و ما با شناخت این موارد روانی می تونیم خواب رو تفسیر کنیم
کار ما اصلا با خواب های صادقه نیست و من به شخصه اصلا راجب این خواب ها توضیحی ندارم و نخواهم گذاشت
اگر مدیریت محترم اجازه بدن و همچنین کاربران عزیز هم همراهی کنن روند کار رو توضیح بدم
 سپاس شده توسط FATIMAA ، bashar ، Saeed141 ، MehrdadS ، Taraneh ، Eagle ، مریم ، سنجاقک ، maryam
دوست عزیز

تعبیر خواب به گفته بزرگان که گفته اند خواب خود را به هر کسی نگوییدتا تعبیر آنها همان میشود.

تعبیر خواب برای روندگان مسیر را فقط باید استاد تعبیر کند چون پیام خواب برای استاد است که به حالات شاگرد واقف است.

ولی شاید بتوان علل وعوامل خواب دیدن و خواب پریشان و خواب های آینده را بطور کلی بحث کرد بهتر از اینست که هر کسی خواب خود را بنویسد تا در اونمورد بحث شود.

تفسیر گوناگون از افرادانجمن کثرت به همراه دارد.

اگر برای رونده مسیرلازم باشد در خواب تعبیر آن را هم آشکار میکنند.
 سپاس شده توسط bashar ، konda ، Taraneh ، مریم
بنده موافق هستم.
 سپاس شده توسط FATIMAA ، konda ، amirkalate ، Taraneh ، Eagle ، bashar ، samadehi ، مریم
معمولا تعریف یکسانی برای یک خواب که افراد متفاوت میبینند وجود نداره.
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط FATIMAA ، جویا ، amirkalate ، Taraneh ، Eagle ، bashar ، داود ، samadehi ، مریم
با تجربه شخصی هر کس میدونه خوابش چه معنایی داره .مثلا ممکنه در بعضی خوابها در برخی افراد
می خوان مسئله ای رو در آینده بهش بگن اون رو با یک نشونه و یک سنبلی توی خواب عنوان می کنن
که این فقط برای اون شخصه و برای اشخاص دیگه اون معنی و تعبیر رو نداره .و یا نوع خواب - زمانش
و مکانش و به خیلی مسائل دیگه بستگی داره و نمیشه یک خواب رو برای همه به یک جور تعبیر کرد .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، جویا ، داود ، amirkalate ، samadehi ، Taraneh ، مریم ، maryam
(4-11-1394، 03:14 عصر)داود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز

تعبیر خواب به گفته بزرگان که گفته اند خواب خود را به هر کسی نگوییدتا تعبیر آنها همان میشود.

تعبیر خواب برای روندگان مسیر را فقط باید استاد تعبیر کند چون پیام خواب برای استاد است که به حالات شاگرد واقف است.

ولی شاید بتوان علل وعوامل خواب دیدن و خواب پریشان و خواب های آینده را بطور کلی بحث کرد بهتر از اینست که هر کسی خواب خود را بنویسد  تا در اونمورد بحث شود.

تفسیر گوناگون از افرادانجمن کثرت به همراه دارد.

اگر برای رونده مسیرلازم باشد در خواب تعبیر آن را هم آشکار میکنند.

سلام داود عزیز
ممنونم بابت نظر دادن
من اگر دقت کنید در پست اول گفتم که ما اینجا تعبییر نخواهیم کرد تعبییر کردن کار من نیست بعید می دونم کسی هم بلد باشه مگر اینکه علمش رو از جانب خداوند دریافت کرده باشد
در رابطه با تفسیر خواب هم گفتم اگر ان شاالله روند ادامه پیدا کند اگر ده نفر در همین انجمن یک خواب رو تعریف کنن ما برای هر ده نفر ده تفسیر مختلف خواهیم داشت 
نود درصد خواب های ما عوامل روانی دارن که با بررسی این عوامل روانی می تونیم این نود درصد رو بررسی کنیم و به نتایجی برسیم
هدف منم قوی شدن در این حوزه هست که بتونیم عوامل روانی خودمون رو بشناسیم تا بتونیم تفسیر کنیم
پس اولا ما تعبییر نخواهیم کرد
دوما کاری با خواب های صادقه نخواهیم داشت
 سپاس شده توسط FATIMAA ، Taraneh ، مریم
(4-12-1394، 05:56 صبح)FATIMAA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تجربه شخصی هر کس میدونه خوابش چه معنایی داره .مثلا ممکنه در بعضی خوابها در برخی افراد
می خوان مسئله ای رو در آینده بهش بگن اون رو با یک نشونه و یک سنبلی توی خواب عنوان می کنن
که این فقط برای اون شخصه و برای اشخاص دیگه اون معنی و تعبیر رو نداره .و یا نوع خواب - زمانش
و مکانش و به خیلی مسائل دیگه بستگی داره و نمیشه یک خواب رو برای همه به یک جور تعبیر کرد .

کلا خواب های صادقه بحثش از بحث ما جداست خواب های که نشانه های از غیب دارن یا می خوان پیام های برای اینده برای ما بگویند البته تعداد این جور خواب بسیار بسیار کم هست و بقول شما توسط سنبل نمایش داده خواهد شد
کار ما اگر ان شاالله ادامه پیدا کند بررسی نود درصد خواب های هست که صادقه نیست و علل روانی دارن که می خواهیم در این حوزه قدرت تفسیر خواب رو افزایش بدیم و بتونیم مفهوم این نوع خواب ها رو ببینیم
 سپاس شده توسط FATIMAA ، Taraneh ، مریم
با سلام

به جای تفسیر خواب روشی را برای به خواب دیگری رفتن را پیشنهاد میکنم که با تمرین و ممارست میشود به آن دست یافت.

آن وقت تعبیر خواب بیننده خواب به دست کسی میشود که به خواب او رفته باشد.

یعنی اگر من تونستم به خواب شما بیایم و در خواب به شما چیزی بگویم یا چیزی بدهم آن وقت تفسیر خواب شما و کل خواب شما به عهده بنده میشود و تفسیر زمینی شما و بحث شما به نتیجه ای نمیرسد.

دیدن خواب به درجه سطح روحی و اعمال روزانه انسان بستگی دارد.

با تلقین وتجسم وذکر قبل خواب میتوان کنترل خواب را به دست گرفت .
 سپاس شده توسط FATIMAA ، Taraneh
(4-12-1394، 06:58 عصر)داود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

به جای تفسیر خواب روشی را برای  به خواب دیگری رفتن را پیشنهاد میکنم که با تمرین و ممارست میشود به آن دست یافت.

آن وقت تعبیر خواب بیننده خواب به دست کسی میشود که به خواب او رفته باشد.

یعنی اگر من تونستم به خواب شما بیایم و در خواب به شما چیزی بگویم یا چیزی بدهم آن وقت تفسیر خواب شما و کل خواب شما به عهده بنده میشود و تفسیر زمینی شما و بحث شما به نتیجه ای نمیرسد.

میشه منظورتون رو بیشتر توضیح بدین؟
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط داود ، Taraneh
یعنی زمانیکه بنده توانایی حضور در خواب شما رو داشته باشم و بتونم در خواب چیزی رو به شما القا کنم تعبیر خواب دیگران چه فایده و چه تفسیری میتونه داشته باشه.

انرژی القایی من به شما در خواب نتیجه القائات من به شما در خواب است. با کسانی که به خوابشان رفته ام و القائاتم را در خواب به آنها داده ام که این القائات نوعا انرژی بوده با تجسم و تلقین اول به خودم وبعد به طرف مقابل.
 سپاس شده توسط مریم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان