امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه 1 راه به اندازه قدم نهادن در آن اهمیت دارد
با سلام به استاد عزیز و دوستان رهرو نور...
من انجمن رو به تعداد زیادی از دوستانم معرفی کردم و اونهایی هم که اهل نت نبودند جزوات همسویی های پایه رو یک به یک به دستشون رسوندم تا استفاده کنند. اما مسئله ای که بعد از این موضوع پیش اومد این بود که اکثرشون انتظار داشتند خیلی سریع و معجزه آسا نتیجه بگیرند و از طرف دیگه به خاطر تجربیاتی که من براشون گفته بودم دائم منتظر ظهور حالات روحی و فیزیکی خاص بودند...
البته باید اعتراف کنم که اشتباه از من بود که موضوع رو براشون با تعریف های خودم بزرگ, پیچیده و معجزه آسا جلوه دادم. نا گفته نماند که چنین نیز هست اما نه برای افراد تازه کار زیرا حداقل ریکی اوسویی را باید کامل تمرین کنند تا حواس آنان نسبت به انرژی حساس شود. اما من با سخنانم این ذهنیت را برای آنان ایجاد کرده بودم که گویی با همسویی اول دنیای آنان تغییرات محسوسی خواهد داشت...
لازم به ذکر است که غیر از این هم نیست و شما با دریافت اولین همسویی دست به تغییر دنیای خود میزنید اما برای نمود نتایج ملموس زمان نیاز است.
پس همینجا به همه دوستان عزیز تازه وارد ابتدا خوش آمد میگویم و سپس تبریک بابت اینکه تصمیم گرفته اند با اتصال به انوار برکت و عشق الهی زندگی خود را تغییر دهند.
دوستان عزیز دقت کنید کمیت کار مهم نیست بلکه کیفیت آن مهم است. پس حتی اگر ریکی باعث شود شما انسان بهتری شوید نیز نتیجه بسیار بزرگی بدست آورده اید.
این را هم بگویم که ممکن است در ظاهر اتفاقی نیافتد اما مطمئن باشید در کالبدهای دیگر شما اتفاقات خوب زیادی با هر بار خود درمانی در حال انجام است پس با پشتکار و جدیت و به طور منظم تمرین و خود درمانی کنید.
پاینده باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط maryam ، فاطمه ، مریم ، سنجاقک ، rainbow ، konda ، Valizadeh ، arman23 ، FATIMAA ، Saeed141 ، پاييز ، شیوا ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
با سلام خدمت همه دوستان نورانی
با اجازه اساتید بنده نظر خودم رو درباره برونریزی یا بهران انرژی عرض میکنم.
فکر کنم قبلا هم عرض کردم که از نظر بنده این حالت یعنی برون ریزی یا بهران انرژی حالتیست که در تمرینات روحی اتفاق میوفتد و با توجه به خصوصیات وجودی و کارماهای افراد متفاوت هست.
بنده به شخصه خودم رو زیاد درگیر این مقوله نکردم شاید به اینخاطر باشه که در بنده اتفاقات خاصی نیوفتاده ولی با توجه به تجربیات و اطلاعاتم هم ندیدم برونریزی در دیگران خیلی خاص باشه به غیر از کسانی که نتونستن این حالت رو درک کنند .
کسانی که بنا به اطلاعات غلط برونریزی رو این طور متوجه شدن که با دریافت همسویی دچار مریضیهای سخت شدید خواهند شد و این حالت برونریزیست یکجورایی به نظر من اون مریضی و رو با افکار و ذهنشون به سمت خودشون جذب کردن.
دوستان عزیزم لایت ورک و همه همسویی های بر پایه ریکی یه عمل و روش متعالیست و توسط نیروها و موجودات نورانی حفاظت ، هدایت و برکت یخشیده میشه ولی این رو در نظر بگیرید که قدرت ذهن و اراده ما در این نوع فعالیتها خیلی مهم هستند وقتی ما یه مقوله ای رو به اشتباه برای خودمون تبدیل به باور میکنیم خب مسلما برای ما هم همون اتفاق خواهد افتاد.
همانطور که درمان در ما بر چهار بعد ما تاثیر میزاره همسویی ها برای متعادل کردن ما بر چهار بعد اصلی ما کار میکنن بعضی وقتها برای بنده پیش اومده که برای دریافت یک همسویی در بعد ذهنی بنده تغییرات شدیدی بوجود اومده و خاطرات درداور یا ناراحت کننده رو اومده و پاک شده
یا یک همسویی رو بعد جسمی بنده تاثیر داشته که شدیدترینش شاید سردر یا معده درد بوده
یا در بعد احساسی که این در من بیشتر حالات عصبانی بدون هیچ علت بیرونی بوده و گاها تا چند روز ادامه داشته. یا به نوعی دیگر با شنیدن هر موزیک احساسی احساس غم و گریه به سراغ بنده میومد.
یا در بعد روحی باعث شده خوابهای شفاف یا خیلی عجیب و غریب ببینم ...
در مورد احساس سوزن سوزن شدن ...
دوستان عزیز بدون شک این حالت مربوط به حرکت و جریان انرژی در بدن و مسیرهای انرژی ماست
بنده حدود 10 سال با ریکی رایج در ایران که از شاخه همسوییهای آقای ویلیام لیرند بود همسو بودم و خود درمانی میکردم در تمام این مدت در مدیتیشنها و درمانها بدنم شروع به حرکت و چرخش میکرد به حدی که دیگران وقتی میدیدن عنوان کرده بودن که رضا تو مدیتیشن بندری میرقصه در اوایل فعالیت با سایت جیوتی مارگا هم باز این تکانها در همسوییها با بنده بود
و نشان از این بود به نظر بنده که سطح ارتعاش وجودی بنده نسبت به انرژیها در سطح پایینتری بود و باعث این حالات میشد ولی رفته رفته با دریافت و همسوو شدن با انرژیهای قویتر این حالات از بین رفت تا جایی که الان با دریافت انرژیهای خیلی قویتر در لایتورک اصلا هیچ حسی پیدا نمیکنم شاید در پاره ای از مواقع جریان انرژی خفیفی در بدن رو حس کنم.
دوباره عرض میکنم که بهران انرژیها یا برونریزی ها حالاتی نیستن که شخص رو از تعادل خارج کنند تا همین اندازه بدونیم که آمادگی لازم رو بعد از اتفاقات کوچک انرژیایی دارا باشیم.
هر اتفاقی بعد از همسویی بهران انرژی محسوب نمیشه
همواره در تعادل و تعالی باشیم
 سپاس شده توسط فاطمه ، bashar ، MehrdadS ، مریم ، سنجاقک ، rainbow ، maryam ، konda ، amirkalate ، Saeed141 ، Valizadeh ، FATIMAA ، پاييز ، شیوا ، مهران1365 ، Taraneh ، tbolya ، Solmazazimzadeh ، alizobeidi
رضا جان ممنون که تجربیات خود را با ما به اشتراک گذاشتید ، اما کاش این مطالب را در یک تاپیک جداگانه مینوشتید! Blush
 سپاس شده توسط bashar ، maryam ، Reza809 ، فاطمه ، Saeed141 ، FATIMAA ، konda ، annasufia ، tbolya
با سلام به رهروان نور...
دوستان عزیز میدونید که ظرفیت کانال کننده در درمان یکی از شروط اصلی است و من همیشه دنبال این بودم که ببینم چه مسائلی بر این مهم تاثیرگذار است و به برخی از اونها با تجربه واقف شدم که با شما عزیزان به اشتراک میگذارم و سپاسگذار میشم شما هم تجربیات و دانسته های خودتون رو با من و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید...
1- تغذیه: یکی از عوامل مهم در بالا بردن ظرفیت کانال کردن در درمان تغذیه شخص درمانگر است. پیشنهاد میدم موارد زیر رو در تغذیه رعایت کنید و تاثیرات شگفت اون رو خودتون تجربه کنید.
الف: کم کردن میزان گوشت مصرفی و افزودن میوه و سبزی در رژیم غذایی شما تاثیر قابل ملاحظه ای در ظرفیت کانال شدن شما دارد.
ب: کم کردن میزان غذای مصرفی روزانه و عدم سیر شدن کامل نیز بسیار تاثیر گذار است همینطور استفاده از غذاهای سبک.
ج: روزه داری تاثیر چشمگیری در میزان تبادل انرژی دارد. میتوانید با گرفتن 2 روز روزه در هفته آنرا آزمایش کنید. من به خاطر بیماری روزه ام تنها پرهیز از غذاست و آب را مصرف میکنم با این حال در طی زمان روزه داری به شکل کاملا محسوسی تاثیر افزایش میزان انرژی را درک میکنم.
2- تزکیه نفس: رعایت برخی مسایل و موارد اخلاقی در این امر تاثیر گذار است. خیلی ساده بگویم رعایت گفتار, رفتار و پندار شما باعث افزایش میزان تبادل انرژی در شما میگردد. اگر باور ندارید ١ هفته آزمایش کنید. در این ١ هفته سعی کنید کنترل کافی بر اعمال و افکار خود داشته باشید آنگاه به مرور در طی آن متوجه تغییر میزان انرژی میشوید.
3-تمرین منظم: تمرین به صورت روزانه در زمانهای معین مخصوصا در روند رشد ظرفیت کانال فرد بسیار موثر است. اگر 1 جلسه در صبح به مدت نیم ساعت و 1 جلسه شب نیم ساعت در زمان معینی درنظر گرفته شود جهت تمرین, این نظم بسیار مفید خواهد بود. 
4- تحرک و ورزش: همراه کردن ورزش با تمرینات ری کی در امر پاکسازی و همچنین رشد و تقویت چاکراها میتواند بسیار موثر باشد و این امر نیز به نوبه خود در افزایش ظرفیت تبادل انرژی تاثیر محسوسی دارد.
مولانا
 سپاس شده توسط maryam ، سنجاقک ، konda ، MehrdadS ، فاطمه ، Saeed141 ، rainbow ، nora ، Reza809 ، goldstar69 ، arman23 ، FATIMAA ، پاييز ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
با سلام به استاد عزیز و دوستان راهی نور.

دوستان بارها و بارها شده که از دوستانم که تازه عضو انجمن شده اند سخنانی دال بر بی اعتمادی و حتی ترس شنیده ام چه درمورد دریافت همسویی ها و چه در رابطه ارتباطشان با خود برتر که این موضوع دایم باعث تاخیر در دریافت همسویی ها و یا حتی رها کردن این راه نورانی میشود که معمولا هم ریشه در برون ریزی های اولیه و یا حالات سنگینی در زمان دریافت همسویی را دارد.
البته هستند دوستانی هم که بدون کوچکترین تجربه ای و تنها با خواندن تجربیات سخت دوستان پا پس میکشند.
من این ترس را رد نمیکنم زیرا خودم نیز آنرا تجربه کرده ام, تنها میخواهم بگویم دوستان ترس یک واکنش طبیعی دفاعی است که همواره در برابر ناشناخته ها توسط ذهن ما بروز مینماید اما در وادی نور جایی ندارد و باید آنرا پشت سر بگذارید هرچند سخت باشد.
این تجربه را قبل گفته ام اما میخواهم یکبار دیگر مطرحش کنم شاید کمکی باشد به برخی دوستان در ادامه راهشان.
در شب عید من از خودبرتر درخواست یک انرژی خاص به عنوان عیدی کردم, او هم سنگ تمام گذاشت و انرژی برایم جاری کرد که هرگز قبلا تجربه اش نکرده بودم. انرژی بی نهایت سنگین که دقیقا حالت فلج خواب به من دست داد اما در بیداری و سپس آنچنان بدنم گرم شد که احساس کردم الان است که آتش بگیرم و یاد مستندی افتادم در مورد مرگ های مشکوکی که در آنها اشخاص به صورت خود به خود آتش گرفته بودند.
ناگهان ترس از مرگ آنچنان تمام وجودم را فراگرفت که قابل توصیف نیست. اما در همان لحظه به خاطر آوردم که خودبرتر به آگاهی الهی متصل است و همواره صلاح مرا مدنظر دارد پس سعی کردم آرامشم را حفظ کنم و فقط اعتماد کنم. 
رفته رفته حالات انرژی تلطیف شد و یکی از خاطره انگیز ترین انرژی هایی بود که دریافت کردم. حال این دریافتها بخشی از برنامه هفتگی من است, انرژی هایی که مستقیم توسط خودبرترم از کاینات دریافت میکنم همواره زیباترین لحظات را برایم میسازند و هر بار تجربه ای تازه بدست میاورم.
ببخشید دوستان هم تکراری شد و هم طولانی اما به نوعی لازم مینمود زیرا استفاده از تجربه دیگران میتواند گاهی شخص را ١ پله جلوتر ببرد.
با آرزوی برکت و تعالی.
مولانا
 سپاس شده توسط MehrdadS ، arman23 ، konda ، جویا ، سنجاقک ، Saeed141 ، 313 ، Valizadeh ، amirkalate ، rainbow ، FATIMAA ، دانیال ، maryam ، پاييز ، مریم ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
با سام به ماهاچیتای عزیز و دوستان رهرو نور...
دوستان من تا الان تمام همسویی های رایگان انجمن رو گرفتم، فکر میکردم هر چی همسویی بیشتر بگیرم بهتره و هر چه لول همسویی بالاتر باشه حتما کارآمدتر و قویتره، از طرف دیگه به خاطر زمان کمی که برای کار با هر همسویی داشتم در هر نشست چندتا انرژی رو با هم فعال میکردم برای تمرین که نتایجی رو به دنبال داشت و تجربیاتی از این مورد کسب کردم که میخوام با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.
۱ـ کمیت همسویی هایی که دریافت میکنید اصلا اهمیتی نداره بلکه مهم کیفیت تمرین و نحوه استفاده شما از همسویی که مهمه، همونطور که بارها ماهاچیتای عزیز گفتن گاهی یک شخص با لول ۱ ریکی اوسویی درمانهایی انجام میده که مسترهاش نمیتونن.
۲ـ بهتره به جای تمرین با چند انرژی، ۱ انرژی که با اون احساس هماهنگی بیشتری میکنید رو انتخاب و به صورت مستمر با اون تمرین کنید. 
۳ـ تمرین مداوم و منظم رو فراموش نکنید و استفاده از انرژی رو فقط به زمان نیاز موکول نکنید.
۴ـ از استفاده همزمان چند انرژی حدالامکان اجتناب کنید چون بر اساس تجربه من برخی انرژی ها با هم همخوانی نداشته و تداخل ایجاد کرده و میتواند باعث مشکلاتی شود.
۵ـ سعی کنید برای استفاده از انرژی های الهی که همسو شده اید موارد استفاده جدید کشف کنید، مثلا استفاده برای شادابی گیاهان منزل یا آب آشامیدنی و یا کارکرد بهتر وسیله نقلیه تان و ... در کل استفاده از انرژی ها را به زندگی روزمره تان وارد کنید.
۶ـ حتما حتما ۲ تایم ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ای یکی در صبح و دیگری در شب به سکوت و مدیتیشن اختصاص دهید.
امیدوارم دوستان عزیز هم موارد دیگری به این لیست اضافه کنند.
همواره شاد و سلامت باشید.
مولانا
 سپاس شده توسط maryam ، arman23 ، Saeed141 ، Mahacita Bahuruci ، MehrdadS ، rainbow ، konda ، پاييز ، annasufia ، شیوا ، مریم ، irana ، مهران1365 ، رهرو ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان رهرو نور...
بارها و بارها با جمله، به خود آی تا به خدا رسی برخورد کردیم. در مطالب و جاهای مختلف اما آیا به معنی واقعی این جمله پی بردیم، من که نبرده بودم و هنوز هم درست نبردم اما یه چیز رو متوجه شدم اون هم اینکه ما نمیتونیم از یه نردبان بالا بریم بدون اینکه رو پله اول قدم بگذاریم.
من بعد از این همه مدت به دنبال خودم گشتن و به جایی نرسیدن تازه فهمیدم پله اول رو جا انداختم برای همینه هنوز سردرگم و گیجم.
ما همه میخوایم به خود واقعیمون برسیم، بعضی هامون دنبال شناخت قدرتهای سایکیک و باز شدن چشم سوم هستیم و چیزهایی از این دست.
اما آیا واقعا خودمونو میشناسیم، چقدر از ترسها، عقده ها، خشمها، حسرتا و ... خودمون با خبریم، چقدر راجب کالبد اول و بدن فیزیکیمون اطلاعات داریم، چقدر خودمون، باورها و حتی بدنمون رو دوست داریم.
آیا فکر میکنید بدون این شناخت میتونیم بالاتر بریم. اگه اینطور فکر میکنید باید بگم کاملا در اشتباهید، اگر صدها سال بدون اینکه این پله اول رو طی کنید روی پله های دیگه بپرید وقتی به پشت سرتون نگاه کنید میبینید همچنان جلوی نردبان ایستادید بدون اینکه پله ای بالا رفته باشید.
پس بیایم پا مون رو بگذاریم روی پله اول و کتاب وجودیمون رو ورق بزنیم و به شناخت خودمون بپردازیم، میدونم فقط گفتنش آسونه درحالی که همین پله اوله که سخت ترین پله است و برای همینه که همه میخوایم بدون اینکه پا روش بگذاریم به پله دوم بپریم غافل از اینکه غیر ممکنه...
من میخوام پا بگذارم رو پله اول و به همه دوستان هم پیشنهاد اینکارو میدم، البته درست نمیدونم باید چه کنم برای همین امیدوارم استاد عزیز و دیگر دوستان در این راه، راهنمایی های و اطلاعاتشون رو از من و دیگر دوستان دریغ نکنند.  Heart
مولانا
 سپاس شده توسط konda ، سنجاقک ، جویا ، arman23 ، Saeed141 ، annasufia ، شیوا ، مریم ، پاييز ، مهران1365 ، رهرو ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، White swan
با سلام

طبق آنچه تا کنون به آن رسیده ام و سعی کرده ام دوستان عزیز را نیز با آن آشنا کنم ، به مطالب زیر نظرتان را جلب میکنم شاید برای برخی کارساز افتد .بشر جان اغلب ِ ما ، همینکه در این سایت هستیم به نوعی دگرگونی را بر خود پذیرفته ایم اما به طور کلی میتوان گفت چند چیز ما را در سرعت بخشیدن و جهت گیری ِ نیکو و نیکو تر ِ این تغییرات یاری میکنند :

اولین امر باز بودن افراد بر روی دگرگونیست . ترس و اکراه ، عواملی هستند که ما را برای درجا زدن و ماندن در وضعیتی ، یا برای برگشت به عقب ، دائما محاصره میکنند . پس اول چیز اعتماد کردن بر تغییراتی مثبت است و پذیرفتن ِ آنها با آغوشی باز است . برای غلبه بر ترس مداما باید در ذهن تکرار کرد همه چیز عالی ایست و عالی نیز به پیش میرود . من در پناه خدا و نیروهای معنویم امن و امان هستم . خود را دوست دارم و بر خود و جریان زندگی اعتماد دارم . همیشه بهترین ها برایم به وقوع میپیوندد و ... 

دوم مطالعه ی کتابهایی نظیر " شفای زندگی " نوشته ی لوییز هی  ،؛ " تمرین نیروی حال " و " نیروی  حال " نوشته ی اکهارت تله ، "راز " نوشته ی راندا برن  هست . این کتابها رمان نیستند که یکبار بخوانیم و به کناری بگذاریم . من خود شخصا هر کدام از این کتابها را برای اینکه کاملا بتوانم لمسشان کنم و همیشه بتوانم مطالبشان را در ذهن داشته باشم و به آنها عمل کنم ، بیش از پنج بار و شش بار خوانده ام . 

سوم مدیتیشن کردن و زمانی را در طول روز به سکوت گذراندن است . انتارمونا در این سایت تعلیم داده شده ولی هر گونه مدیتیشنی که با آن راحتید را نیز میتوانید برگزینید چیزی به نام مدیتیشن ِ بد وجود ندارد ! فقط این را بدانید که  قرار نیست یک شبه یا یک ساله با مدیتیشن به قله ی قاف رسید ، قرار است ذهن ِ هر روزه ی من و شما از باری که هر روزه بر روی ذهن و افکارمان ، بیش از پیش تلمبار میکنیم و این ، ما را در هرساعت بد خلق تر کرده و اعصابمان را بیشتر بهم میریزد و خشممان را برمیانگیزد ، تا حدودی حل شود . به صورت راحت تر میتوانید اینگونه در نظر بگیرید که شی ای را روبروی خاک و باد و آتش و آب قرار داده ایم و اصلا سال به سال به این شی نه نگاهی اساسی میکنیم ، نه به سمت ِ آن میرویم . بدون شک این شی پس از سالها با زنگارها ، خاکهایی که رنگ ِ شی را کدر کرده ، در برخی جاهایش با ترکهایی ریز ، زیبایی اش در پشت ِ ناملایمات مخفی شده ! مدیتیش باعث میشود این شی به صورتی آرام و زیر بنایی ، قشری نازک از روی ِ خاکها ، و همینطور قشری نازک نیز از زیر ِ این کدروتها و نازیبایی ها را بردارد و از درون و برون تحول ِ پاکی را به ارمغان آورد . مدیتیشن اغلب جزو سرمایه گذاریهای بلند مدت به حساب میاید نه دارایی یی آنی!

چهارم  گفتن ذکر یا مانترایی بخصوص در هر روزه . مداومت در گفتن ِ یک نام نیک از خداوند ( به هر زبان و از هر مسلکی که برگزیده شده باشد ) حتی گفتن ِ یک عبارت مانند : گفتار نیک کردار نیک پندار نیک ، ذهن را هر روزه به نیکی تعلیم میدهد و در دراز مدت وجودمان با این نامها هم ارتعاش و هم ارتعاشتر میگردد و پس از چند هفته و چند ماه به ارامی ثمراتی زیبا را درک میکنیم .

پنجم خود درمانی با ریکی به نیت ِ دریافت ِ زیباییهای درون و برون برای بالاترین خیر و صلاحمان ، به بهترین و نیکوترین راه . 

ششم کمک گرفتن از روش کارهایی مانند ای اف تی ، گفتن جملات مثبت و ... برای اینکه اهداف ِ زیبا را به خود ثانیه به ثانیه  نزدیکتر و نازیبایی های ذهنی را لحظه به لحظه از خود دورتر سازیم . 

هفتم : درک ِ اینکه ما با انجام دادن ِ یک یا چند عمل ِ دگرگون کننده ، یک شبه عوض نمیشویم و برای تحولی زیربنایی ،ماهها و شاید سالها زمان لازم است ولی دریافت ِ معجزه در هر لحظه امکان پذیر است ، معجزات ما را سرحال و سرپا نگاه میدارند تا راه را زیباتر طی کنیم . خود را بر روی معجزات همواره باز بگذاریم تا قادر به درک معجزات ریز و درشت باشیم . 

خیر پیش
 سپاس شده توسط سنجاقک ، arman23 ، amirkalate ، Mahacita Bahuruci ، annasufia ، دانیال ، شیوا ، bashar ، مریم ، irana ، Reza809 ، پاييز ، مهران1365 ، رهرو ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، alizobeidi
با سلام به استاد عزیز و دوستان رهرو نور.
چند روز پیش با یکی از دوستان صحبتی داشتم که منو به فکر انداخت با شما هم این موضوع رو مطرح کنم.
قطعا همه این بیت از حافظ رو شنیدید که میگه: تو خود حجاب رهی حافظ از میان برخیز...
دوستان عزیز اگر مدتیه دارید در هر کدام از راه های خداجویی گام برمیدارید اما هنوز به نتیجه مطلوبتون نرسیدید، مشکل از هیچ کدام این راه ها نیست، پس نگید اگه به جای این راه اون راه رو رفته بودم نتیجه میگرفتم، چون قطعا درباره اون راه هم بعد از مدتی همینو میگفتید.به قول گفتنی که میگن خود شکن آینه شکستن خطاست.
دوست عزیز شما خود حجاب رهی از میان برخیز...
دوستان تا وقتی که به دنبال بهانه ای هستیم تا عدم موفقیتمون رو به اون نسبت بدیم باید بدونیم که حتی ۱ قدم هم به جلو برنداشتیم...
درسته ریکی، یوگا و راهکارهای دیگری از این دست شما رو در مسیر تعالی یاری میکنه اما اصلی ترین کار در این راه خودشناسیه و انسان بودنه، در یک کلام باید نظاره گر رفتار‌، گفتار و کردارمون باشیم...
همونطور که ری کی اوسویی هم بر اخلاقیات تاکید شده و بیان میکنه:
فقط برای امروز...
خشمگین نشو...
نگران نشو...
شکرگذار باش...
سخت کار کن...
با همه مهربان باش...
مولانا
 سپاس شده توسط amirkalate ، جویا ، سنجاقک ، arman23 ، Valizadeh ، FATIMAA ، مریم ، Reza809 ، پاييز ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، alizobeidi
استاد عزیز و دوستان نازنین و رهروان نور، شب یلدا پیشاپیش بر شما عزیزان مبارک...

کد:
http://yon.ir/yaldacard5

امیدوارم لذت ببرید. 

همواره شاد و سلامت باشید.
مولانا
 سپاس شده توسط مریم ، Saeed141 ، konda ، irana

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان