امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه 1 راه به اندازه قدم نهادن در آن اهمیت دارد
با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان رهرو نور.
دوستان عزیز موردی برام پیش اومد که تجربه حاصل از اون با اینکه تکراریه اما میخوام با شما عزیزان به اشتراک بگذارم زیرا مهمترین بخش در امر تعالی روحیه...
گفتنش سادست اما رسیدن بهش خیلی خیلی سخته و اون چیزی نیست جز توکل کردن و ایمان داشتن...
در امر درمان با انوار الهی ما فقط و فقط یک واسطه خیر هستیم و اگر با ایمان و توکل کامل به خالق هستی درمان رو انجام بدیم میتونیم مطمئن باشیم که شفا و سلامتی به همراه خواهد داشت زیرا خواست پروردگار مهربان بر این است و به قول گذشتگان خدا برای کسی بد نمیخواد. 
پس با ایمان و توکل کامل به پروردگار و عشق و برکت او و همچنین با ایمان به توانایی خودتان به عنوان وسیله ای برای تجلی خیر و برکت و عشق الهی اقدام به درمان کنید...
پاینده باشید.  Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Reza809 ، MehrdadS ، جویا ، مریم ، amirkalate ، konda ، arman23 ، فاطمه ، پاييز ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
با سلام خدمت استاد عزیز ماهاچیتا و دوستان رهرو نور در جیوتی...
دوستانی که پست های قبل من رو خونده باشن میدونن که من ۲ سال پیش به دنبال بیماریم با انجمن آشنا شدم و بیماریم رو نعمتی میدونم که منرو به این سمت کشوند.
در اینجا میخوام بگم که بیماری من با تمرینات انرژی درمانیم درمان نشد و تقریبا ۲۰ روز پیش تن به جراحی دادم و جالب اینکه معلوم شد بیماری اصلا اون چیزی که دکترها تشخیص داده بودن نبود و داروهایی که به من میدادن در طی اون مدت باعث رشد و پیشرفت بیماری شده بود که البته رویکرد من به تغذیه سالم و انرژی درمانی بیماری رو در جای خودش محدود کرده بود و نگذاشته بود پخش بشه و پزشک از این موضوع تعجب کرده بود.
اینرو گفتم چون اطرافیان و دوستان عدم درمان من با انرژی درمانی رو دست آویزی قرار دادند تا این راه و روش رو بی اثر بیان کنند و دایم این موضوع رو به من یادآوری میکردند اما من همچنان در راهم ثابت قدم هستم چون میدونم اگر از انرژی درمانی استفاده نکرده بودم به لطف پزشکان عزیز و تشخیص اشتباهشون و داروهای اشتباه احتمالا الان با ارواح گذشتگان محشور بودم، از طرف دیگه واقعا خوددرمانی بعد از عمل در بازگشت من به زندگی عادی تاثیر گذار بود. به عبارت دیگه هر روز در حال دوپینگ کردن بودم و توان از دست رفته رو خیلی زود بدست آوردم با وجود عمل سختی که پشت سر گذاشتم.
از طرف دیگه تغییرات مثبتی که کار با انرژی در جنبه های مختلف زندگی من داشته اونقدر زیاده که قابل بیان نیست و نمیشه همشونو در چنین پست هایی آورد.
در آخر هم شاید بیماری من کاملا قابل درمان بود اما من خودم مانع اصلی بودم و هستم. حکایت من و خیلی از ما حکایت یاران عیسی مسیح است که از همراهی او بر روی آب اجتناب کردند و عیسی خطاب به آنان گفت از چه بیمناکید ای کم ایمانان...
کاش باندازه دانه خردلی ایمان داشتم...
مولانا
 سپاس شده توسط مریم ، جویا ، MehrdadS ، سنجاقک ، FATIMAA ، amirkalate ، فاطمه ، شیوا ، پاييز ، arman23 ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، Delkhoshi ، ayat ، White swan
عزیزان میخوام تجربه ای رو با شما به اشتراک بگذارم البته اینکه چقدر درست باشه رو نمیدونم اما ممکنه مفید باشه.
خیلی از دوستان در انجمن تجربیات حسی خودشون از انرژی هارو قرار میدن من هم از این قبیل موارد به اشتراک گذاشتم و البته برخی از دوستان هم ادراکات و احساسات حسی رو مهم نمیدونن که البته زیاد هم بیراه نیست ولی در این بین یک اما وجود داره اون هم این است که من متوجه شدم افرادی که تجربیات حسی از انرژی ها دارند زودتر به مراحل بالا میرسن و اونهایی هم که ندارن اول به مرحله ادراکات حسی میرسن و بعد به مراحل دیگه و اما علت...
متاسفانه ما همه به نوعی خودمون رو رها کردیم در گرداب زندگی و به خیلی چیزهای بی ارزش اهمیت میدیم و برعکس به اونچه با ارزشه بی توجهی میکنیم که مهم ترین این چیزهای ارزشمند به نظر من جسم ماست، بله همین کالبد خاکی ما بیشتر از هر چیزی در زندگی به اون ظلم میکنیم و اونرو بی ارزش کردیم.
حتما میگید اینطور نیست اما من بارها وقتی به دیگران در مورد غذاهایی که میخورن هشدار دادم به من گفتن ای بابا بگذار لذت ببریم مگه آدم میخواد چقدر زندگی کنه یا مثلا میگن آخرش همه میمیریم. بله همه میمیریم اما مردن داریم تا مردن.
ما فقط زمانی متوجه سلامتیمون میشیم که اون رو از دست میدیم. در طول زندگی نه به تغذیه مون توجهی داریم و نه دنبال ورزش و تحرکات بدنی هستیم در حالی که بدن ما اولین پل ما برای رسیدن به مراحل بعد است.
دوستانی که ادراکات حسی بهتری از انرژی دارند تا حدودی بدن سالمتری دارند و اونهایی که ادراکات حسی شون ضعیفه یا کلا فعال نیست کالبد فیزیکیشون نیاز به درمان و تزکیه و تعدیل بیشتری داره پس تا حدودی میتونیم با توجه به این مسئله بدونیم که کالبد اول ما در چه شرایطی به سر میبره.
علاوه بر مورد بالا باید بگم اهمیت دادن به جسممون و توجه و عشق ورزیدن به اون باعث تحولات درونی بسیاری میشه که در بالا رفتن سطح آگاهی و فرکانس ما نیز بسیار تاثیرگذار است.
پس دوستان عزیزم در یک کلام به جسمتون اهمیت بدید و اون رو دوست بدارید.
همواره شاد و سلامت باشید.  Heart
مولانا
 سپاس شده توسط فاطمه ، جویا ، konda ، amirkalate ، پاييز ، KonduktoR ، rainbow ، arman23 ، مریم ، مهران1365 ، fire ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
سلام
ممنون بابت پست خوبتون
من هنوز روی چاکرای چشم سومم مور مور مثل حرکت دسته مورچه ها حس میکنم
فکر میکردم این. طبیعی هست و نمیدونستم برون ریزی باشه...
 سپاس شده توسط bashar ، konda ، amirkalate
سلام، دوست عزیز در این مورد برون ریزی نیست بلکه تحریک چاکرا و حس اون هست و نشون میده که چاکرای آجنای شما با دریافت همسویی ها و خوددرمانی ها در حال پاکسازی است.
مولانا
 سپاس شده توسط konda ، amirkalate ، arman23
Sad 
با سلام به استاد عزیز و دوستان رهرو نور. این متن رو جایی خوندم و برام جالب و قابل توجه بود و اونرو با شما عزیزان به اشتراک میگذارم...

عرفا سه راز بزرگ برای بشریت فاش کرده اند. 

-راز وجود شناسانه:
نخستین راز آن است اگر در هر جزئی از اجزاء جهان، همه جهان وجود دارد پس همه چیز یک چیز است و آن چیز خداست . این بزرگترین و مهم ترین سرّ وجودشناسانه ای است که عرفا تحت عنوان "وحدت وجود" افشا کرده اند و بر  اساس آن قرائت متفاوتی از فلسفه خلقت آدم و عالم و رابطة خدا، انسان و شیطان به دست داده اند.

-راز معرفت شناسانه:

راز دوم، معرفت شناسانه است و آن این که انسان حقیقتی جز آگاهی و نگاه ندارد وبه قول سپهری:" ما هیچ ما نگاه". یعنی ما چیزی جز نگاه نیستیم و نباید باشیم این بزرگترین سر انسان شناسانه و معرفت شناسانه ای است که عرفا بر ما آشکار کرده اند. به قول مولانا:
آدمی دیده است، باقی گوشت و پوست             
هر چه را چشمش بدید آن چیز اوست
یا:
ای برادر تو همین اندیشه ای             
ما بقی خود استخوان و ریشه ای
یا:
تو جهان را قدر دیده، دیده ای          
کو جهان؟ سبلت چرا مالیده ای؟
و باز:
جان نباشد جز خبر، در آزمون                   
هر كه را افزون  خبر، جانش 

-راز خود شناسانه:

و سوم آن که راز خوشبختی انسان در مدیریت بهینه زمان حال است. این بزرگترین و مهمترین سر خودشناسانه ای است که عرفا فاش کرده اند که تنها این لحظه است که حقیقت دارد و اگر این حقیقت فهم شود، قرینِ زمان حال می شوی که در این صورت، سعادت قرینِ حال خواهد شد. حالت که خوش است احوالت هم خوش می شود. هدف جاویدان ساختن زمان حال و محدود و محصور نکردن آن با مرزهای گذشته و آینده است.
مولانا
 سپاس شده توسط arman23 ، پاييز ، فاطمه ، Saeed141 ، MehrdadS ، rainbow ، مریم ، amirkalate ، مهران1365 ، Taraneh ، tbolya ، Solmazazimzadeh
با سلام.
دوستان عزیز این شعر مولانا که به نوعی میشه گفت آموزش مدیتیشن و رسیدن به خود و سکوت درون رو میده بسیار برام قابل توجه بود برای همین با شما عزیزان به اشتراک میگذارم.

مدیتیشن به زبان مولانا:

"گفتگوی ظاهر آمد چون غبار/
مدتی خاموش خو کن هوشدار؛

"چشم را بر بند و خود تسلیم کن/ 
خویشتن بینی در آن شهر کهن؛

"خامشی بحر است و گفتن همچو جو/
بحر میجوید تو را جو را مجو؛

"دم مزن تا بشنوی از دم زنان/
آنچه ناید در زبان و در بیان‌؛

دم مزن تا بشنوی زان آفتاب/
آنچه نامد در کتاب و در خطاب؛

دم مزن تا دم زند بهر تو روح/
آشنا بگذار در کشتی نوح.
مولانا
 سپاس شده توسط Saeed141 ، arman23 ، فاطمه ، amirkalate ، پاييز ، irana ، مهران1365 ، tbolya ، Solmazazimzadeh
شمارش معکوس برای آغاز 
یک اتفاق بزرگ شروع شده...
پروردگارا
از تو خالصانه می خواهم
در این واپسین روزهای سال
هیچ انسانی در کوچه پس کوچه های 
زندگی خود،  اسیر بن بست نگردد...
ای نیروی شگرف هستی! ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﻤﺎﻡ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﻯ ﺍﻣﺴﺎﻟﻢ، ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﻤﺎﻡ ﺍَﺷﻜﻬﺎﻯ ﺍﻣﺴﺎﻟﻢ، ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺩﺭﺱ ﻫﺎﻯ ﺑﺰﺭﮒ ﺯﻧﺪﮔﻰ
ﺍﻣﺴﺎﻟﻢ، ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻳﺎﺩﻡ ﺩﺍﺩﻯ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﺷﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﻴﺸﻪ ...
ای ذات مقدس هستی! 
ﻗﺴﻢ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﻜﻮﻓﻪ ﻫﺎﻯ ﺍﻳﻦ ﺑﻬﺎﺭ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﻰ ﻛﻨﻢ ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﻯ
ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺍﺯ ﺗﻪ ﺩﻝ, ﮔﺮﻳﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﺳﺮ ﺷﻮﻕ, ﺁﺭﺍﻣﺸﻰ ﺑﻪ ﻗﺸﻨﮕﻰ ﺭﻧﮕﻴﻦ ﻛﻤﺎﻥ, ﺩﺍﻧﺎﻳﻰ ، ﺑﻴﻨﺎﻳﻰ ﻭ ﻣَﻨِﺸﻰ ﺑﻪ ﻭُﺳﻌﺖ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺟﻬﺎﻥ ﻭ ﺧﻠﻮتهایی ﻛﻪ ﺑﺎ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮﻳﻨﻬﺎ ﭘﺮ ﺑﺸﻪ
و ای نیروی لایزال طبیعت! !
 ﻣﻦ ﻗﺪﺭﺕ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺗﺎ ﻗﻠﺐ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﺭﺍ ﺷﺎﺩ ﮐﻨﻢ ؛ ﺍﺯﺗﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ ﺳﺎﻝ ، ﻣﺸﮑﻼﺗﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺁﺳﺎﻥ ،
ﺩﻋﺎﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺴﺘﺠﺎﺏ ﻭ ﺩﻟﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺷﺎﺩ ﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ... ﺁﻣﯿﻦ.
پیشاپیش سال نو مبارک
مولانا
 سپاس شده توسط Saeed141 ، سنجاقک ، جویا ، دانیال ، پاييز ، مریم ، Valizadeh ، maryam ، فاطمه ، amirkalate ، مهران1365 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh
سلام دوستان گل من به عنوان یک تازه وارد برخلاف بسیاری از دوستان اولین همسویی رو که دریافت کردم واقعا برام شگفت آور بود و بعد از اون هم هر روز که خود درمانی میکنم انرژی رو کامل حس میکنم ، ولی قبلا که مدیتیشن میکردم هرگز حس خاصی نبود ولی الان که انرژی ریکی رو به جریان می اندازم کامل حضور انرژی رو حس میکنم.تجربه بسیار قشنگی هست و من قدردان این موضوع هستم.
 سپاس شده توسط maryam ، فاطمه ، ریکی ، bashar ، MehrdadS ، Saeed141 ، Mahacita Bahuruci ، پاييز ، amirkalate ، 68Mohammad68 ، مهران1365 ، arman23 ، Taraneh
دوستان عزیز باز میخوام یه مورد تکراری رو باهاتون مطرح کنم  Big Grin اما خوب ارزشش رو داره...
اون هم اینکه کلید موفقیت در این راه ممارست در تمرینه، البته موارد تاثیر گذار بسیاره اما به نظر من شاه کلید همون تمرین منظم و مستمره.
حالا برای دوستان علاقه مند به تجارب حسی یه تمرین میگذارم برای دیدن رنگ و شکل انرژی ها و امیدوارم بهانه ای باشه برای تمرینات منظم و مستمر ...
همونطور که برای تمرین میشینید با چشمان بسته و انرژی رو جاری میکنید تمرکزتون رو به تاریکی جلوی چشماتون معطوف کنید و سعی کنید نگاهتون فقط به روبرو باشه، پیشنهاد میدم این تمرین رو شب انجام بدید اما نه قبل خواب مخصوصا اگه عادت به دیر خوابیدن دارید چون خستگی و خواب آلودگی باعث عدم تمرکزتون میشه...
همونطور که به تاریکی پلکهاتون متمرکز هستید و به جلو نگاه میکنید به انرژی که در حال جریانه آگاه باشید. شاید روزهای اول اتفاقی نیافته و چیزی نبینید و ممکن هم هست از همون روز اول رنگها و اشکال نمایان بشن.
در هر حال به ممارست در تمرین نیاز دارید. بعد از گذشت چندین روز یا هفته و یا ماه  Wink یواش یواش متوجه حرکتهایی در تاریکی میشید و گاهی هم نور و رنگهایی که برای یک لحظه به شکل موجی گذرا نمایان میشن و بعد به مرور این انوار و اشکال با وضوح و پایداری بیشتری دیده میشن، البته گاهی هم ممکنه با ۱ نقطه نورانی این دیدن ها شروع بشه و به مرور اون نقطه گسترش پیدا کنه و رنگها و اشمال نمایان بشن اما هر جور که شروع بشه و ادامه پیدا کنه فرقی نداره و مهم اینه که با شروع دیدن ها شما دنیایی غیر قابل توصیف از رنگ رو تجربه خواهید کرد که در هر انرژی متفاوته پس پیشنهاد میدم بعد از شروع دیدن انوار به انرژی های همسو شده اکتفا نکنید  12 ...
من که هر بار برای این تمرین میشینم از خودبرتر درخواست میکنم بهترین انرژی رو برای اون لحظه برام جاری کنه و بدون اغراق باید بگم هر بار با یه زیبایی و شگفتی خاص روبرو میشم.
البته در این بین هم یک انرژی خاص هست که خود برتر زیاد برام جاریش میکنه و من هربار با دیدنش مثل بار اول شگفت زده میشم و از زیبایی اون به وجد میام. نمیدونم چه انرژی است اما رنگ طلایی داری که کمی به سمت سبز فسفری معطوفه و اشکالی مانند طرح های اسلیمی و بته جقه، در کل که من از دیدنش سیر نمیشم امیدوارم شما هم تجربه اش کنید.
با آرزوی تعالی.  Heart
مولانا
 سپاس شده توسط hana ، فاطمه ، جویا ، ریکی ، محمدمسعود ، amirkalate ، پاييز ، مهران1365 ، fire ، Taraneh ، Solmazazimzadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان