امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه 1 راه به اندازه قدم نهادن در آن اهمیت دارد
با درود
گاها به علت سبک زندگی، آموخته ها و حتی عدم اطلاع کافی و وسواس ذهنیمون شرایط کار با انوار و انرژی ها رو سخت میکنیم و این برعکس گفته استاد است که بارها و بارها فرمودن ری کی سادگیه و از اونجا که خواستن ما حرف اول رو میزنه همین تصور سخت بودن کاره که واقعا هم کار رو برای ما سخت و پیچیده میکنه...
دوستان عزیز خیلی ساده و روراست بهتون بگم اینکه میگن ما دنیای خودمون رو با افکارمون میسازیم یک واقعیت محض است، البته منظور فرکانس هایی است که با مغزمون ارسال میکنیم و این شامل تمام افکار ما میشه، حتی اون افکار بد، منفی و گاها شرم آوری هم که خواسته و یا ناخواسته در مغز ما ایجاد میشه زندگی مارو میسازه، هر چند ممکن دیر و زود داشته باشه اما مطلقا سوخت و سوز نداره، پس بیاییم تا اونجا که ممکنه افکارمون رو کنترل کنیم، کار خیلی سختیه اما اگه حتی ۱ درصد رو کنترل کنیم قدم بزرگی برداشتیم...
پیشنهاد میدم فیلم سرزمین فردا یا همون تومارو لند رو که ساخته والت دیزنی است و جرج کلونی در اون بازی کرده ببینید، هرچند فیلمی تخیلیه اما همین واقعیت رو به تصویر کشیده...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط dadan ، Orkideh ، خداپرست ، جویا ، White swan ، chakavak3
یه استادی دارم که برای آشتی با خود حقیقیم بهم تمرینی داده که ۴ ماهه انجامش میدم اما اون چیزی که گفته بودو ازش هنوز ندیدم هرچند رشدی نسبت به ۴ ماه قبل در خودم حس میکنم اما ناچیزه. امشب تصمیم گرفته بودم دیگه انجامش ندم چون ازش خسته و ناامید شده بودم . این قسمت سایت رو که خوندم انگار داشت بامن حرف میزد که ناامید نشم و به تمرینم ادامه بدم شاید نتیجه نزدیک تر از چیزی باشه که من فکر میکنم. مرسی برای این انگیزه و حس خوب . امیدوارم در کنار تمرین اون استاد مراحل خود درمانی ری کی ام رو هم ادامه بدم و پر از شوق و انگیزه باقی بمونم
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط bashar ، farzad78 ، farda123 ، Reza809 ، chakavak3 ، Somi
با درود.
ماهاچیتای عزیز طی اطلاعیه ای اعلام فرمودند که به علت تغییراتی در راهشون انجمن به سمت و سوی دیگری سوق پیدا خواهد کرد...
من هم در ابتدا مانند اکثر دوستان کمی ناراحت شدم، اما با توجه به اینکه در زندگی هیچ چیز بی علت نیست، این تغییر جهت انجمن رو به فال نیک میگیرم و بر این باورم که وقتشه من هم با تغییرات پیش رو هماهنگ باشم و پیش برم.
دوستان عزیز همونطور که اکثر دوستان بازگو کرده اند هر کدام از ما به شکلی به سمت این انجمن هدایت شده ایم، پس ر کدام از ما هر زمانی که به اینجا رسیده ایم زمان درست برای ما بوده است.
پس دوستان عزیز بیایید از این فرصت استفاده کرده و انرژی های موجود را دریافت کنیم و همراه با استاد و انجمن در مسیر تازه قدم گذاریم، باشد که نور الهی روشن بخش راهمان باشد.
سپاس ماهاچیتا عزیز از بودنتان. Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط فاطمه ، یکتا ، رزم آور نور ، Orkideh ، ahmadreza ، amir123 ، dadan ، خداپرست ، chakavak3 ، baharan ، انوشه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان