امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه 1 راه به اندازه قدم نهادن در آن اهمیت دارد
Heart 
با سلام به دوستان عزیزم در جیوتی مارگا و راهیان نور.
دوستان عزیز میخوام باهاتون صحبتی دوستانه داشته باشم مخصوصا با تازه واردین در انجمن چون مدتیه متوجه شدم برخی دوستان تنها عضو انجمن میشوند و با گرفتن 1 همسویی و کمی تمرین دلسرد شده و پا پس میکشند. برای همین تصمیم گرفتم کمی مسائل رو ساده تر و بازتر باهاتون مطرح کنم. البته بگم که این تجربه شخصیه منه و خوشحال میشم دیگر دوستان هم با بیان تجربیات خود دوستان تازه وارد رو در ادامه راه همراهی و همیاری کنند.
من با اکثر دوستانی که به انجمن معرفی کردم و متاسفانه دوام زیادی نیاوردند صحبت کردم و مهم ترین موضوع برای نا امید شدنشون عدم احساس انرژی در اونها بود. برای همین اینجا این بحث رو باز کردم تا دوستان تازه وارد بیشتر و بهتر با شرایط کار آشنا بشن و ذهنیت بهتری داشته باشند تا بتونن از اون طریق راه رو ادامه دهند.
ما آدمها در تمام طول زندگی یاد گرفته ایم که تنها به حواسمان متکی باشیم و برای همین است که یا از ناشناخته ها میترسیم و یا آنان را توهم و خرافه مینامیم زیرا در کاسه درک ما نمیگنجند.  1
بارها با خودم فکر کرده ام خدایم اگر این دنیا آیتی از تو نبود چه بسا ما به سادگی تو را هم انکار میکردیم کما اینکه هستند افرادی که اینگونه میاندیشند...
دوستان عزیزم من به خاطر بیماری جسمانیم و به دنبال درمان مکمل به انجمن قدم گذاردم اما میتوام بگویم پای گذاری در این راه کوچکترین و تاریکترین و دورافتاده ترین زوایای وجود و زندگی مرا تغییر داد.
من شخصی منفی نگر و بی اعتماد تقریبا به همه چیز بودم و از بیان آنچه بودم شرمی ندارم. این را میگویم که بدانید با چه دیدی به انجمن قدم گذاشتم. همین دید منفی در ابتدا باعث شد با خود بگویم هر آنچه اینجا بیان شده و دادن همسویی های رایگان تنها سخنانی بیهوده بیش نیست زیرا قبل از ورود به انجمن شنیده و خوانده بودم ریکی اوسویی را تنها باید استاد به صورت مستقیم برای شما همسو کند و علاوه بر آن هزینه بالایی نیز دارد. در یک جلسه هم حضوری شرکت کرده بودم که یکی از دوستانم همسویی میگرفت و اصلا از نحوه دادن همسویی توسط آن استاد خوشم نیامد... Angry
بگذریم که اولین کاری که در انجمن کردم خواندن کل مطالب آن بود تا بیشتر با موضوع آن آشنا گردم و در بخش کتاب ها هر چه کتاب بود را دانلود کردم. به شما عزیزان هم همین پیشنهاد را دارم که تا میتوانید مطالعه کنید قبل از آغاز کار.
البته چیزی که در این مطالعات توجهم را بیشتر از همه به خود جلب کرد تجربیات احساسای بود که دوستان از لحظه دریافت همسویی ها و یا زمان تمریناتشان نوشته بودند و من هم شیفته این تعریفات انتظار داشتم هر آنچه را آنها تجربه کرده اند من نیز تجربه کنم.
بعد از زیر و رو کردن انجمن تصمیم گرفتم اولین همسویی را دریافت کنم. ریکی اوسویی مرحله 1. پس تدارکات جلسه دریافت را آنگونه که گفته شده بود دادم و درخواست همسویی کردم. هیچ احساسی نداشتم برخلاف آنچه خوانده بودم. پس در طی نیم ساعتی که برای دریافت نشستم بارها و بارها جمله مخصوص دریافت را تکرار کردم چون فکر میکردم هر چه بیشتر بگویم تاثیرگذارتر است. از طرف دیگر هیچ ذهنیتی درباره خود برتر نداشتم و میگفتم شاید درست متوجه من نمیشود... Dodgy 

خلاصه اینکه من با تردید به دریافت صحیح همسویی از روز بعد شروع به خود درمانی کردم و تا 21 روز که استاد حداقل زمان لازم بیان کرده بودند به خود درمانی های روزانه ادامه دادم. البته در این مدت مدیران محترم سایت را با سئوالهای خود کلافه کرده بودم و در بین آن 21 روز 1 بار دیگر هم همسویی مرحله 1 را تکرار کردم اینبار  با راهنمایی هایی که از مدیران عزیز گرفتم. باید بگویم در طی آن 21 روز من هیچ احساسی از انرژی نداشتم و همین حسابی مرا از ادامه راه منصرف کرده بود و تنها چیزی که نگهم میداشت بیماریم بود که حال به خاطر آن شاکرم...
بعد از 21 روز مرحله دوم را دریافت کردم و در زمان دریافت هیچ حس خاصی  نداشتم ولی بعد از آن دیدم سر و صورتم مور مور میشود انگار مورچه روی آن راه میرود. این حس تازه ترس تازه ای به همراه داشت زیرا دوستم از طرف استادش گفته بود همسویی راه دور ممکن نیست و تنها میتواند عوارض جبران ناپذیری باقی بگذارد. من هم از ترس این مورد به دوستم رجوع کردم مخصوصا که بعد از 2 روز این حالت مور مور شدن در تمام بدنم گسترش پیدا کرده بود و به نوعی کلافه کننده شده بود. دوستم هم با استاد محترمشان مطرح کردند و ایشان هم فرمودند که بنده دچار نشت انرژی شده ام و احتمالا هاله و چاکراهایم پاره شده و باید حضوری به ایشان رجوع کنم. من باز هم به مدیران محترم انجمن نامه نگاشتم زیرا سخنان استاد دوستم کمی برایم دور از باور بود (منفی بافی و دیر باوریم اینجا به کارم آدم Big Grin ) و مدیران عزیز فرمودند این برون ریزی است و کاملا طبیعی میباشد و با تمرینات روزانه از بین خواهد رفت. من چون برون ریزی هایی را که از دوستان مطالعه کرده بودم اکثرا با دردهای فیزیکی و یا ناراحتی های روحی مانند افسردگی چیزهایی از این دست همراه بود این حرکت لشگر مورچه ها را برونریزی تصور نمیکردم اما این پاسخ برایم منطقی تر بود پس پذیرا شدم و به تمریناتم ادامه دادم و بعد از چند روز آن حالتم به طور کامل از بین رفت.
بعد از گذشت زمانی که استاد تعیین کرده بود همسویی سوم را گرفتم و این بار در کمال ناباوری دریافت انرژی را به شکل کاملا واضحی احساس کردم. باور کنید آن لحظه مثل این بود که به من دنیا را داده باشند. 
از آن روز به بعد احساسم نسبت به انرژی بهتر و بیشتر شده به طوری که رنگشان، شکلشان و حتی صدایشان را درک میکنم. البته اینرا بگویم که هر کس به نوعی در این باره توانایی دارد و حالات و احساسات و درک همه یکسان نیست. من درک احساسیم پیشرفت کرده اما دوستانی هستند که درک شهودی آنان گسترش داشته و حتی هنوز دوستانی در رده های پیشرفته هستند که هیچ احساس خاصی از انرژی ندارند اما به شکل غیر مستقیم عملکرد آن در زندگیشان را به وضوح شاهد هستند.Tongue
تمام این زیاده گویی من به این خاطر بود که بگویم دوستان عزیز از اینکه درک احساسی از انرژی ها ندارید نا امید نشوید و بدانید انرژی و همسویی که دریافت کرده اید در تمام زوایای جسمی، روحی، ذهنی و عاطفی شما در حال کار کردن است و دیر یا زود نمود خواهد کرد پس فقط و فقط تمرین کنید و بدانید بی نتیجه نخواهد بود اما انتظار معجزه هم نداشته باشید هر چند که وقوع آن غیر ممکن نیست.
من هنوز با بیماریم دست و پنجه نرم میکنم و بهبود مشخصی نداشته ام اما از خیلی جهات تغییر کرده ام و میتوانم بگویم اصلا آن شخص سابق نیستم. باید توجه کنید که هر کدام از ما از ظرفیت متفاوتی با دیگران برخوردار هستیم و علاوه بر آن شرایط زندگی متفاوتی داریم و کارماهایی متفاوت و همه چیز در این راه تاثیرگذار است. حتی نوع تغذیه شما هم در این امر تاثیر بسیاری دارد پس تنها تمرین کنید و تمرین. برای مثال من در روز 5-6 بار تمرین میکنم و هر نوبت از چند دقیقه گرفته تا 1 ساعت و مکان و زمان آن هم دیگر برایم اهمیتی ندارد مثلا در زمان پیاده روی و یا سوار در اتوبوس در حال حرکت و ...
در آخر باز هم بر 4 چیز تاکید میکنم.
1- سعی کنید ایمان و باورتان را حفظ کنید.
2- تمرین کنید و تمرین کنید.
3- انتقال انرژی به زمین را در برنامه روزانه تان حتما قرار دهید.
4- سعی کنیدخود برترتان را بهتر بشناسید.
ببخشید عزیزان سرتان را به درد آوردم اما خواستم به تمام دوستان عزیزم که در این راه تازه کار هستند بگویم نا امید نشوید حتی اگر هیچ حسی ندارید، تنها بدانید انرژی و انوار الهی که در زندگی و وجودتان وارد شده به بهترین نحو در راه صلاح و سلامت شما در حال کار هستند.
همواره شاد و سلامت باشید. Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط داود ، Mahacita Bahuruci ، سنجاقک ، fahimeh ، .Saba ، FATIMAA ، Eagle ، جویا ، rainbow ، konda ، Taraneh ، arman23 ، labkhand ، maryam ، فاطمه ، zartosht ، نسیم ، RealArt ، farzad78 ، پاييز ، ایناز ، KonduktoR ، مهران1365 ، رهرو ، sito ، ahmadreza ، دانیال ، fire ، رزم آور نور ، tbolya ، Solmazazimzadeh ، baharan ، amirkalate ، alizobeidi ، mahtabyalda ، milad.mash ، maryam2090 ، ayat ، azin
سلام من یکی از کاربران تازه وارد انجمن هستم  یک نکته خوب رو اشاره کردید که کاربران تازه وارد از ادامه راه منصرف میشن و ناامید میشن یکیش خود من ...

من به عنوان یک کاربر تازه وارد با دنیایی از سوالات  وارد انجمن شدم یکسری از مطالب رو خوندم کتابهایی رو خودم مطالعه کرده بودم ولی باز هم اول راه بودم و تشنه یادگیری  وقتی اولین سوال ،دومین سوال رو تو انجمن مطرح کردم یکیش که پاک شد یکیش هم جواب داده نشد و گفته شد جواب سوال تو انجمن هست بگرد پیدا کن . و اینکه کل انجمن رو بخون اگر نبود بعد سوال بپرس...
خوب من وقت کافی ندارم و نداشتم کل انجمن رو بخونم تا جایی که تونستم خوندم  وبیشتر از دوست عزیزی که اینجا رو به من معرفی کرد کمک گرفتم ولی همیشه کمک افراد بیشتر و آگاه تر بهتره
ریکی اسویی یک  و دو رو تمام کمال با کلی انرژی گرفتم ولی بعدش کلی سوال برام پیش اومد که جرات مطرح کردنش رو تو انجمن نداشتم ( البته کمک این دوست عزیز برای من خیلی خوب بود ) برای همین دیگه انرژی نگرفتم و دنبال ریکی نرفتم ....
 سپاس شده توسط .Saba ، bashar ، FATIMAA ، سنجاقک ، Eagle ، Valizadeh ، داود ، rainbow ، Taraneh ، maryam ، ایناز ، maryam2090
(4-18-1394، 11:45 صبح)fahimeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یکی از کاربران تازه وارد انجمن هستم  یک نکته خوب رو اشاره کردید که کاربران تازه وارد از ادامه راه منصرف میشن و ناامید میشن یکیش خود من ...

من به عنوان یک کاربر تازه وارد با دنیایی از سوالات  وارد انجمن شدم یکسری از مطالب رو خوندم کتابهایی رو خودم مطالعه کرده بودم ولی باز هم اول راه بودم و تشنه یادگیری  وقتی اولین سوال ،دومین سوال رو تو انجمن مطرح کردم یکیش که پاک شد یکیش هم جواب داده نشد و گفته شد جواب سوال تو انجمن هست بگرد پیدا کن . و اینکه کل انجمن رو بخون اگر نبود بعد سوال بپرس...
خوب من وقت کافی ندارم و نداشتم کل انجمن رو بخونم تا جایی که تونستم خوندم  وبیشتر از دوست عزیزی که اینجا رو به من معرفی کرد کمک گرفتم ولی همیشه کمک افراد بیشتر و آگاه تر بهتره
ریکی اسویی یک  و دو رو تمام کمال با کلی انرژی گرفتم ولی بعدش کلی سوال برام پیش اومد که جرات مطرح کردنش رو تو انجمن نداشتم ( البته کمک این دوست عزیز برای من خیلی خوب بود ) برای همین دیگه انرژی نگرفتم و دنبال ریکی نرفتم ....

سلام دوست عزیز 
البته برای شروع هرکاری نیاز به جستجو و مطالعه و وقت گذاشتن هست ولی جدای از این ها هر سوالی داشتی در انجمن  بپرس وبنده تا جایی که برام مقدورباشه و جواب سوالات رو بدونم حتما جواب میدم و دوستان حاضردرانجمن هم حتما شما رو همراهی خواهند کرد .برای قدم زدن در این مسیر بایستی صبور بوده و وقت بگذارید دوست عزیز

موفق باشید .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، سنجاقک ، fahimeh ، Eagle ، داود ، rainbow ، konda ، Taraneh ، maryam ، فاطمه ، مهران1365 ، fire ، maryam2090
(4-18-1394، 11:45 صبح)fahimeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم کاملا حق با شماست و شرایط رو درک میکنم چون من هم دقیقا همین رو پشت سر گذاشتم، اما این رو هم متوجه شدم که همونطور که مدیران میگن اکثر سئوالات تکراری است. 

حال من راه حلی رو که پیش رو گرفتم با شما مطرح میکنم و امیدوارم شما دوست عزیز به ادامه راه برگردید و از برکاتی که انوار الهی به زندگیتون میاره بهره مند شوید.
راه حل اول استفاده از گزینه سرچ در انجمن است که برای من بسیار کارساز و کارآمد بود و پاسخ سئوالات زیادی رو از این طریق بدست آوردم. 
دومین راه هم سئوال از دوستان و اعضا با تجربه تر انجمن است که میدانم در حد توان پاسخگو بوده و راهنمایی خواهند نمود. ( من به شخصه اگر مطلبی را بدانم خوشحال میشوم  با دوستان به اشتراک بگذارم ).
و راه حل آخر اینکه با وجود سئوالات موجود در ذهنتان به تمرینات ادامه دهید چون به مرور زمان و با دریافت سیستمهای پیشرفته تر در انجمن به صورت شهودی به پاسخ سئوالات خود خواهید رسید.
یک مورد دیگر که لازم است بیان کنم این است که وقتی در این راه قدم میگذارید کاینات و هر چه در آن است برای هدایت شما بسیج میشوند. من این را تجربه کرده ام که میگویم و به گفته ام ایمان دارم، فقط کافیست سست نشده و مقتدرانه قدم بردارید. من از وقتی در این راه قدم گذاردم افراد جدیدی در زندگیم وارد شده اند که با این مسئله به گونه های مختلف مربوط میشوند و بسیار از آنها راهنمایی و هدایت دریافت کرده ام.
 دوست عزیزم به راهتان ادامه دهید که خداوند خود پشتیبان و راهنمایتان خواهد بود. Heart 
مولانا
 سپاس شده توسط سنجاقک ، FATIMAA ، Saeed141 ، fahimeh ، Eagle ، Valizadeh ، داود ، amirkalate ، جویا ، rainbow ، konda ، Taraneh ، maryam ، فاطمه ، پاييز ، مهران1365 ، fire ، Solmazazimzadeh ، maryam2090
آیا حرکتی شبیه راه رفتن مورچه در روی بدن نوعی از انرژی محسوب میشود یا برون ریزی ؟

من فکر میکردم این هم نوعی انرژی است .
 سپاس شده توسط bashar ، maryam ، maryam2090
با سلام
بسیار بسیار ممنونم از بشر عزیز بابت این توضیحات و بیان این تجربیات ارزشمند که هم دامنه دید ما رو وسیع تر کرد و هم نگرانی ما تازه وارد ها را با  گفتن این مطالب کمتر کرد.

این دقیقا حسی بود که من داشتم و دارم و هر وقت سوالی برام پیش میاد یا نگران موضوعی میشم نمیدونم کجا و چطوری مطرح کنم. و اگر هم مطرح می کنم احساس می کنم که سوالم بیخود و تکراری است و جواب نخواهم گرفت. Huh

موضوع اصلی این همه سوالات تازه وارد ها این است که چون این بحث انرژی و مسائل متافیزیک و ماورایی بسیار وسیع و تقریبا تا حدود زیادی ناشناخته است و هرچیز مثبت و منفی ممکنه در حین کار پیش بیاد.به همین دلیل هر کدوم از ما تازه وارد ها ممکنه بترسیم از اینکه نکنه کارمون رو درست انجام ندادیم یا نکنه این مسئله ضرری برای ما داشته باشه یا هر حس منفی دیگری که همیشه هر وقت کسی پا در یک مسیر ناشناخته می گذارد پیش میاید .

همه اینها باعث میشه که با وجود خوندن مطالب سایت یا کتاب ها البته نه همه کتاب ها و مطالب، تنها کاری که در این روزها و ماههای اولیه از دستمون بربیاد این باشه که سوال بپرسیم تا کم کم اعتمادمون بیشتر بشه و بر مطالب مسلط تر بشیم.

چون در خیلی از موارد بحث در مورد مثلا کارما، برون ریزی و خیلی چیزای دیگه میشه و برای یک مبتدی که هنوز با این دنیا اشنا نیست و قوانین رو خیلی نمیدونه خیلی ترسناک و وحشت آوره و شاید همین ترس و ایهام باعث بشه خیلی ها از ادامه کار صرف نظر کنند.

من می خواستم این پیشنهاد و خواهش رو در بخش پیشنهادات ارائه بدم که با وجود وقت گیر بودن و سختیه این کار، اگر ممکنه استاد عزیز ماهاچیتا و دیگر دوستان و مدیران با تجربه، یه تاپیکی رو به معرفی قدم به قدم تازه واردها اینکه از کدام مطالب شروع کنند و چه کتاب هایی رو در مراحل مقدماتی مطالعه کنند تا با موضوع بیشتر آشنا بشوند، ایجاد کنند ودر آن تاپیک به قول معروف به سوالات تکراری که غالبا برای تازه واردها پیش میاد پاسخ بدهند.

همچنین اگر ممکنه یه تاپیکی هم برای پرسیدن سوالات عمومی و متفرقه باشه که اگه تازه واردها سوالی داشتند بتوانند در آن بخش از استاد و دوستان با تجربه بپرسند.
میدونم این درخواست خیلی بزرگی هستش اما می تونه در روشن تر شدن راه برای مبتدی ها و ایجاد اعتماد و آرامش بیشتر در اونها خیلی موثر باشه .. Blush

باز هم از استاد عزیز که با ایجاد این انجمن، بی دریغ این  انوار الهی رو در اختیار ما میگذارند، کمال تشکر را دارم... Heart
همچنین از تمامی دوستان و مدیران با تجربه که به ما مبتدی ها در پیمودن این راه کمک می کنند، بسیار ممنونم... Heart
 سپاس شده توسط Taraneh ، bashar ، maryam ، ایناز ، tbolya ، maryam2090
دوست عزیز رینبو این قسمت مربوط به پرسش پیرامون همسویی هاست که میتونید سئوالات خود رو مطرح کنید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طرف دیگه باید بهتون بگم شما میتونید با سپردن همه چیز به خودبرترتون با خیال راحت کار کنید. به این صورت که بهش بگید به هیچ انرژی منفی ای اجازه ورود به میدان انرژیک شمارو نده و از طرف دیگه بدونید انرژی های کیهانی که در این همسویی ها دریافت میکنید کاملا هوشمند هستند و با توجه به میزان ظرفیت انرژیک شما عمل میکنند علاوه بر اینکه تماما مثبت بوده و جزو انوار الهی محسوب میشوند پس بدون هیچ ترسی به راهتان ادامه دهید.
همواره شاد و سلامت باشید.
مولانا
 سپاس شده توسط rainbow ، Taraneh ، maryam ، پاييز ، مهران1365 ، Solmazazimzadeh ، maryam2090
دوست عزیز آقا داود احساسها میتواند در هر فرد متفاوت باشد. من خودم در زمان دریافت از تاج دچار سوزش و خارج در تاج سر میشوم که بسته به میزان انرژی فرق میکند و در دریافتهای دیگر احساس سنگینی در ناحیه دست و یا چرخش چاکرا ها را دارم و یا سوزن سوزش شدن در بدن. که همین حالت در ارسالها هم هست اما لازم به ذکر است که هر انرژی هم نسبت به دیگری حالات و احساسات متفاوتی ایجاد میکند.
مثلا من در زمان ارسال شعله بنفش نقره ای برای زمین بیشتر آنرا در سر انگشتهایم احساس میکنم تا در کف آن و سرانگشتهایم سوزش پیدا میکند.
پس توجه داشته باشید وسعت این حالات و احساسات بسیار زیاد و در عین حال متفاوت است بسته به شخص، ظرفیت او، باز بودن چاکراها و نادی ها، نوع انرژی و...
مولانا
 سپاس شده توسط داود ، konda ، Taraneh ، maryam ، پاييز ، مهران1365 ، Solmazazimzadeh ، maryam2090
بشر جان شمافرمودید" حرکت لشکری مور چه را برون ریزی تصور نمیکردم.

و بعد میفرمایید" سوزن سوزش شدن در بدن" در دریافت انرژی.

میخواهم کمی روشنتر بیان کنید و یا احتمالا به نوشته اولی خود نگاه کنید شاید خطای املایی باشد.

سوزن سوزن شدن هم و حرکت مورچه ها هم نشان از دریافت انرژی دارد که شما نوشته اید "مدیران فرمودند برون ریزی است".

آیا سوزن سوزن شدن بدن دریافت انرژی است یا برون ریزی ؟
 سپاس شده توسط konda ، bashar ، maryam ، arezoo ، maryam2090
داود عزیز در بالا پاسخ شما را دادم اما باز کمی واضح تر بیان میکنم. حالات انرژی چه در دریافت چه ارسال و حتی برون ریزی های خفیف میتواند یکسان و یا متفاوت باشد. من تا به حال برون ریزی شدیدی نداشتم اما برخی دوستان در برون ریزی دچار حالات جسمی و روحی مختلفی میشوند. حواس انرژی من در همین حد است اما همانطور که گفتم این میتواند بسته به موارد مختلفی بسیار متفاوت نمود کند.
مولانا
 سپاس شده توسط داود ، maryam ، arezoo ، Solmazazimzadeh ، maryam2090

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان