امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تـجربه ماورایی با چشم فیزیکی توهم یا واقعیت!!!
سلام به دوستان عزیزم
بشر عزیز من هم این ذرات رو می بینم و فکر می کنم همه میتونن اونا رو ببینن فقط باید دقت و تمرکز کافی داشته باشند .
 سپاس شده توسط داود ، FATIMAA ، bashar ، Taraneh ، یکتا
(4-30-1394، 08:12 عصر)FATIMAA نوشته است:
(4-30-1394، 07:06 عصر)داود نوشته است: بعضی وقتها ذهن برای شخص تصویر سازی میکنه و یا انوار رو بصورت جسد نشان میده که تجسد انوار میگویند.

اگر حالات روحی شما مساعد باشه انوار شکمل جسد میگیرند.

شما اگر این تجربه را کرده باشید اول باید ذرات شناور نورانی در آسمان را باید ببینید و با تمرین و نگاه مداوم به آسمان آبی  چشم فیزیکی  بیناییش تقویت میشود.

قدیمها چشم پزشکان دیگ بزرگی را که کف آن را به رنگ آبی در میاوردند و بیماران کم سو را دعوت به نگاه کردن به این دیگ میکردند.

نگاه به کف استخر آبی رنگ هم تاثیر بسزایی در تقویت چشم دارد.

باتمرکزذرات ریز مثل ریزش مداوم برف رو می بینم
 ولی دیدن با چشم فیزیکی ربطی به باز بودن چشم سوم داره؟
ریزش ندارند معلقند.
 سپاس شده توسط مریم ، bashar
(4-30-1394، 11:54 عصر)مریم نوشته است: سلام به دوستان عزیزم
بشر عزیز من هم این ذرات رو می بینم و فکر می کنم همه میتونن اونا رو ببینن فقط باید دقت و تمرکز کافی داشته باشند  .

شاید هم ببینند اما فکر میکنند یا آستیگمات هستند یا مثلا اولین باری که دیدم به بعضیا میگفتم میگفتن که حتما چربی خونت بالاست تری گلیسیرید بالاست یا قند خون وفشار خون.....

شاید کسانی باشن که هاله و چاکرای تمیزی داشته باشن و ببینند ولی همه نمیبینند .اصلا فرصتی برای تمرکز ندارن.
 سپاس شده توسط مریم ، FATIMAA ، bashar ، ساتیا ، یکتا
فاطیمای عزیز
من هم چند بار چیزهایی دیدم ، ولی با چشمان فیزیکی و باز . ولی اونها جسم مادی نبودن و ظرف چند لحظه ناپدید شدند . من اونها رو توهم نمیدونم چون تجربه هایی که داشتم ، چیزهایی بوده که قبلا هم کمابیش توسط دیگران تجربه شده . ولی نمیدونم آیا چشم سوم هم از طریق چشم فیزیکی عمل میکنه یا نه ؟
 سپاس شده توسط FATIMAA ، داود ، bashar ، Taraneh
این ذرات رو بصورت بارش می بینم .توی کتاب دم گستری یوگا گفته شده که اینها پراناهستند 
ورنگ های مختلف دارند بطور مثال پرانا های رنگ شیری یا کریستالی و درخشان رو
پرانای سامانا و اونهایی که شبیه پرتوهای نورند رو ویانا میگن .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، Taraneh ، ساتیا ، مریم ، chakavak3 ، chakavak3
(4-30-1394، 12:14 عصر)مریم نوشته است: فاطیمای عزیز
من هم چند بار چیزهایی دیدم ، ولی با چشمان فیزیکی و باز . ولی اونها جسم مادی نبودن و ظرف چند لحظه ناپدید شدند . من اونها رو توهم نمیدونم چون تجربه هایی که داشتم ، چیزهایی بوده که قبلا هم کمابیش توسط دیگران تجربه شده . ولی نمیدونم آیا چشم سوم هم از طریق چشم فیزیکی عمل میکنه یا نه ؟

اونهایی رو که من هم دیدم جسم فیزیکی نداشتن ولی چون با چشم فیزیکی دیدم 
برام عجیب بود چون میگن با چشم مادی که نمیشه غیرمادی رودید.
البته موقع مراقبه هم با چشم بسته چیزهایی دیدم ولی با چشم باز انگار 
خیلی واقعی بودند.فکر می کنم همزمان دیدن با چشم فیزیکی سفر روح 
هم انجام شده نه اینکه کامل از جسم جداشده باشه فقط تا اندازه ای که 
این موارد دیده بشن .
*
 سپاس شده توسط bashar ، Taraneh ، مریم
منم اون ذراتو میبینم وقتی بیرون خونه هستم.البته بیشتر دانشگاه میدیدم چون اونجا هواش خیلی پاک تره.ذراتی بودند دایره شکل که با خط های به هم وصل بودند.اوایل فکر میکردم که مشکل چشمیه ولی بعد که داوود جان اولین بار مطرح کردند فهمیدم مشکل چشمی نیست
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط FATIMAA ، داود ، Taraneh ، bashar ، مریم ، Valizadeh ، Issac
درود...نشسته بودم که تجربه کالبد بیکران بهم دست داد...کالبدم بی نهایت شد...بعدش یک مرتاضی رو دیدم که بهم خیره شده بود...و تا الان هم همینطور بهم زل زده...منم بهش زل میزنم!!!به نظر من دیدن کار ساده ای هست...ربطی به چشم فیزیکی نداره...تقریبا میشه گفت دیدن از قسمت پیشونی به بالا اتفاق میفته...کار خیلی ساده ای هست...بعضی وقتها هم نمیشه دید...و به حالت رویا میری و اونجاست که بهت نشون داده میشه که مثلا یک روح توی،منزل هست!
برکت باشه
هرکه را تو برکت دهی،برکت خواهد یافت...
 سپاس شده توسط bashar ، .Saba ، FATIMAA ، مریم ، chakavak3 ، chakavak3 ، chakavak3
(5-2-1394، 07:32 صبح)Issac نوشته است: درود...نشسته بودم که تجربه کالبد بیکران بهم دست داد...کالبدم بی نهایت شد...بعدش یک مرتاضی رو دیدم که بهم خیره شده بود...و تا الان هم همینطور بهم زل زده...منم بهش زل میزنم!!!به نظر من دیدن کار ساده ای هست...ربطی به چشم فیزیکی نداره...تقریبا میشه گفت دیدن از قسمت پیشونی به بالا اتفاق میفته...کار خیلی ساده ای هست...بعضی وقتها هم نمیشه دید...و به حالت رویا میری و اونجاست که بهت نشون داده میشه که مثلا یک روح توی،منزل هست!
برکت باشه

سلام 
دوست عزیز یعنی چشم فیزیکیتون بازه  , اون مرتاض رو می بینید؟
*
 سپاس شده توسط Valizadeh
درود...نمیدونم منظورتون چی هست اما من اونو میبینم...
من با یکی از دوستانم تمریم دیدن میکردیم و همدیگرو میدیدیم...
یکی از تمارینی که دوست دارم تمرین نشستن روی نیمکت و تماشای انسانهاست...که از تمارین کارلوس کاستاندا و دون خوانه...
دیدن کار ساده ای هست...فقط باید اونو فعال کرد!
برکت
هرکه را تو برکت دهی،برکت خواهد یافت...
 سپاس شده توسط FATIMAA ، bashar ، chakavak3 ، chakavak3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان