امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تـجربه ماورایی با چشم فیزیکی توهم یا واقعیت!!!
(5-2-1394، 12:21 عصر)Issac نوشته است: درود...نمیدونم منظورتون چی هست اما من اونو میبینم...
من با یکی از دوستانم تمریم دیدن میکردیم و همدیگرو میدیدیم...
یکی از تمارینی که دوست دارم تمرین نشستن روی نیمکت و تماشای انسانهاست...که از تمارین کارلوس کاستاندا و دون خوانه...
دیدن کار ساده ای هست...فقط باید اونو فعال کرد!
برکت

تمرینو لطف می کنیدبگذارید ؟
منظورم از دیدن اینه که شما وقتی چشم فیزیکی تون بازه همزمان با چشم سوم 
ماورا رو می بینید؟
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط فاطمه ، bashar ، Pooria
خدمتت عرض کنم که دیدن ربطی به چشم باز و بسته نداره...توی طول روز اغلب چشم فیزیکی باز هست...روشی که من میبینم اسمش گوشه چشم هست...نمیدونم چجوری باید توضیحش داد...فقط کافیه که دقت کنیم...
هیچ کس نمیتونه آموزش خاصی به شما بده...فقط مهم اینه که شما خودتون بخواین و شروع به تجارب ماورایی کنید...و زندگیتون سرشار از دریافتهای معنوی و شور و هیجان خواهد بود...زیرا هرلحظه میتونید از زندگیتون لذت ببرید...بهترین روشی که من بهش رسیدم،دیدن هست و وقتی ببینی دیگه نیازی به هیچ چیز نداری...به حضور میرسی...
برکت
هرکه را تو برکت دهی،برکت خواهد یافت...
 سپاس شده توسط FATIMAA ، bashar ، Taraneh ، مریم ، konda ، Valizadeh ، chakavak3
خوب این حالت گوچه چشم رو من هم تجربه اش را داشتم بخصوص موقع گفتن اذکار  .
کلا سوالم هم همین بود توی این تایپیک که با چشم فیزیکی باز و گوشه چشم میشه
ماورا رو دید یا نه ؟البته بعضی از موجودات ماورایی که در محدوده فرکانس ما هستن
دیده میشن . این سوال روبه این دلیل پرسیدم چون دوستی که چشم سومش باز بود
گفته بود که برای دیدن موجودات ماورایی بایستی چشم فیزیکی بسته باشه و شما
بتونید با چشم سوم چیزهایی رو ببینید ولی من خودم تجربه با چشمان فیزیکی باز رو داشتم .
با سپاس
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط مریم ، bashar ، Issac ، chakavak3
(5-2-1394، 02:57 عصر)Issac نوشته است: خدمتت عرض کنم که دیدن ربطی به چشم باز و بسته نداره...توی طول روز اغلب چشم فیزیکی باز هست...روشی که من میبینم اسمش گوشه چشم هست...نمیدونم چجوری باید توضیحش داد...فقط کافیه که دقت کنیم...
هیچ کس نمیتونه آموزش خاصی به شما بده...فقط مهم اینه که شما خودتون بخواین و شروع به تجارب ماورایی کنید...و زندگیتون سرشار از دریافتهای معنوی و شور و هیجان خواهد بود...زیرا هرلحظه میتونید از زندگیتون لذت ببرید...بهترین روشی که من بهش رسیدم،دیدن هست و وقتی ببینی دیگه نیازی به هیچ چیز نداری...به حضور میرسی...
برکت

با سلام 
دوست عزیز اگر با باوری که به آن رسیده اید و خود در پستتان قید نمودید که : " بهترین روشی که من بهش رسیدم،دیدن هست و وقتی ببینی دیگه نیازی به هیچ چیز نداری...به حضور میرسی..." ، زندگی میکنید و با این وضوح بر آن اقرار میکنید و به اشاعه ی آن میپردازید ، چرا ریکی را برای ادامه ی راهتان انتخاب کرده اید ؟ 
منظور نظر من احیانا قضاوت ِ شما نیست چرا که هیچ فردی اجازه ندارد دلیل ِ اشخاص دیگر را به سلابه بکشد ، منظور این است که جهان فیزیکی یی که چنین گسترده است و ما با تکیه بر میلیونها میلیون دانشمند هنوز به قطره ای از درک ِ آن دسترسی نیافتیم ، جهان ماورا که دیگر جای خود دارد و با یکی دو  نویسنده که از آن یاد کردید به عمق ِ این تجارب به هیچ عنوان نمیتوان دسترسی پیدا کرد . عرض ِ من این است که دوست ِ عزیز ، عموما در این سایت به اشاعه ی اینگونه کلی گویی ها درباره ی پدیده ای بخصوص که از گفتار ِ یک نویسنده ی بخصوص به یک فرد ِ بخصوص در یک شرایط ِ روحی ِ بخصوص ، حادث شده باشد , تعمیم داده نمیشود . این را در این قسمت خدمتتان عرض کردیم زیرا در پستهای دیگر نیز به دنیای ارواح و باورهایتان ، بسیار عمیق پرداخته بودید و اگر قوانین ِ این سایت را با دقتتر مطالعه کنید متوجه میشوید پستهایی از این دست خذف میشوند . 
خیر پیش و در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط سنجاقک ، Issac ، bashar ، Taraneh ، FATIMAA ، رهرو ، Arminagha ، chakavak3 ، chakavak3
درود...این بخش مربوط به مسایل متفرقه ماورا هست! ربطی به ریکی نداره! لطفا آرامش خودتونو حفظ کنید و در سکوت و بدون قضاوت بنگرید...
زمانیکه ریکی اوسویی یک رو دریافت کردم یک روح کهن اومد...مثل عربها لباسی برتن داشت...و نشان از کهن بودن این روش داره...روشی سرشار از انرژیهای بیکران...که رویاهارو شفاف میکنه...
همه ما اومدیم روی زمین که جوینده باشیم...
امیدوارم همیشه در برکت و شادی باشین...
 سپاس شده توسط bashar ، Pooria ، FATIMAA ، مریم ، konda
با سلامی مجدد
ایساک جان شما جواب سوال من را ندادید ، فقط مرا به آرامش دعوت کردید که از این بابت از شما بسیار ممنونم که با من به این زیبایی همدلی فرمودید :
دوست عزیز اگر با باوری که به آن رسیده اید و خود در پستتان قید نمودید که : " بهترین روشی که من بهش رسیدم،دیدن هست و وقتی ببینی دیگه نیازی به هیچ چیز نداری...به حضور میرسی..." ، زندگی میکنید و با این وضوح بر آن اقرار میکنید و به اشاعه ی آن میپردازید ، چرا ریکی را برای ادامه ی راهتان انتخاب کرده اید ؟
شما که به حضور رسیدید و نیازی به هیچ چیز ندارید چگونه و چرا به راه ِ فراگیری ِ ریکی کشیده شدید ؟
باز هم تاکید میکنم غرض از پرسیدن ِ این سوال این نیست که عقاید شما زیر سوال بروند ، بلکه نکته ی مهم این است که اگر ما واقعا به یافته ای نرسیدیم ، با این صراحت نمیتوانیم به دیگران راه ِ دیدن ِ ارواح و چیزهای غیر معمول را توصیه کنیم و آن را راهی برای بی نیازی از هر چیز بنامیم .

خیر پیش
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، FATIMAA ، سنجاقک ، Issac ، Taraneh ، konda ، رهرو
با درودی دوباره...
من اغلب روشهارو امتحان کردم...همواره در حال آموختن هستم...و کشف و شهود روشها...منابع و...
ریکی هم یکی از روشهای باستانی هست...و من دارم بررسیش میکنم...
عاشق هیجان هستم... و ورود به دنیاهای شگفت انگیز و بی نهایت...

برکت دوست گرامی
 سپاس شده توسط Valizadeh ، FATIMAA ، Taraneh ، rainbow ، konda
(5-4-1394، 12:37 عصر)Issac نوشته است: با درودی دوباره...
من اغلب روشهارو امتحان کردم...همواره در حال آموختن هستم...و کشف و شهود روشها...منابع و...
ریکی هم یکی از روشهای باستانی هست...و من دارم بررسیش میکنم...
عاشق هیجان هستم... و ورود به دنیاهای شگفت انگیز و بی نهایت...

برکت دوست گرامی
دوست عزیز ، ایساک هر دوی ما قبول داریم و این را کاملا میدانیم که دسترسی به دنیای ارواح و دیدن ِ هر نادیده ای ، به قولی که در پستهای بالا به دیگران فرموده بودید ، دنیایی کامل نبوده و نتوانسته در شما نیاز ِ به هیجان را ارضاع کرده باشد و شما هنوز به دنبال ِ یافته هایی نو هستید تا چیزهایی جدید بیابید و هر دو میدانیم که این نقض ِ پست ِ شما را که در ابتدا گذاشته بودید دربردارد ؛ به حضور رسیدن یعنی درک ِ تمامی هستی و دریافت ِ تمامی بی نیازی ؛ و چگونه است که شما این را درک کرده باشید و هنوز به دنبال ِ بالاتر از بالاترین باشید تا هیجان ِ بیشتری بیابید !
در ابراز راههای رفته ی خود ( حتی اگر تا این لحظه باور داشته باشیم که به راهی درست گام نهاده ایم ، چون این راه مناسب رشد ِ روحی ِ منحصر به فرد ِ ماست ) به دیگران اغراق کردن ، کاری بس پر خطر است زیرا ممکن است پس از ماهها یا سالها ، خود درک کنیم که راه را به خطا رفته بودیم و خود را اصلاح کنیم ولی نمیدانیم نوشته های ما را در عرض این چند سال ، چند هزار نفر خوانده اند تا به آنان این پیام را برسانیم که " رفتم نبود نگرد نیست " ! 
خیر پیش و در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط سنجاقک ، Saeed141 ، Issac ، bashar ، rainbow ، konda ، Taraneh ، chakavak3
درود...من نمیتونم اینجا جواب شمارو بدم...چون منجر به اتفاقات دیگه ای ممکنه بشه...فقط اشاره میکنم... بحث کردن با فردی که نمیبینه فایده ای نداره... زیرا کسی که نبینه نمیتونه قانع بشه و ممکنه تا ابد به دنبال بازی با کلمات باشه... شما بهتره که بنشینی و جهانهای دیگه رو تماشا کنی...ببینی ارواح به کجا میرن...چه بر سر آگاهیها میاد و...اگر قادر باشی ببینی متوجه حرفهای من خواهی شد وگرنه تا سالها با من بحث میکنی...شما منتظری که من بگم اشتباه کردم...اما من هرگز اشتباه نکردم...و سر حرفم هستم...چون نمیتونی منو درک کنی پس فایده ای نداره...
برکت دوست من
 سپاس شده توسط FATIMAA ، konda ، Valizadeh
با سلامی مجدد
ایساک جان من نه دارای این درک هستم که بفهمم چه کسی در مورد خود داره درست میگه و یا احیانا چه کسی باید به چه اشتباهی اعتراف کنه ، و نه حتی اگر قادر بودم به خودم اجازه ی این رو میدادم که با این قضاوت ، کسی رو از راهی که برای خودش برگزیده ، به میل ِ خودم منصرف کنم تا کارمای ِ راه ِ رفته یا نرفته ی او رو به دوش بکشم . من به عنوان یکی از مدیران ِ این سایت و به عنوان یک دوست ، فقط و فقط به دنبال این هستم که این باور رو به دیگران نشون بدم که راهی ناشناخته که برای یکی ممکنه بسته به شرایط و خواسته های روحیش دوا باشه برای دیگری ممکنه زهر رو به همراه داشته باشه و تمامی راهها برای همه قابل تجویز نیست ؛ انتخاب ِ راه بستگی به رشد روحی ِ ما و آنچه برای اون به این برهه از زندگی پا گذاردیم و باید در اون مسیر به رشد برسیم داره نه امتحان ِ هر راهی که برای دیگری ممکنه روزی به جواب برسه و ممکنه او رو به راهی دیگه رهنمون کنه . اگر سوال بخصوصی از شخص من در ذهنتان ، شما را نسبت به پستهای اخیر مردد کرده یا باعث ِ آزردگی شما شده ، در پیام خصوصی با شما به همصحبتی مینشینیم .
خیر پیش
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، Saeed141 ، FATIMAA ، سنجاقک ، rainbow ، Issac ، amirkalate ، Taraneh ، Valizadeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان