امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تـجربه ماورایی با چشم فیزیکی توهم یا واقعیت!!!
تجربه ای که من بهش رسیدم اینه که فرد هرچه در معنویت پیشرفت می کنه و نادیدنی های بیشتر رو با چشم فیزیکی و غیر فیزیکی می بینه، از هیجانش کمتر میشه و دلش آروم تر میشه. قلبش مطمئن تر شده و بعد در زندگی روزمره چیزهای غریبی که بقیه رو به هیجان میاره، برای اون جذابیتی نداره. هیجان زیاد همیشگی یک نپختگی همراه خودش داره که تجربه و آگاهی اونو از بین خواهد برد. البته این نظر شخصی و برداشت من تا حالا بوده، برداشت و نظر همه دوستان در این مورد نیز طبعا محترم است.
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، Saeed141 ، سنجاقک ، Taraneh ، مریم ، FATIMAA ، محمدمسعود ، رهرو ، لیلا لرد ، یکتا ، White swan ، milad.mash ، chakavak3
(5-8-1394، 02:38 صبح)Valizadeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربه ای که من بهش رسیدم اینه که فرد هرچه در معنویت پیشرفت می کنه و نادیدنی های بیشتر رو با چشم فیزیکی و غیر فیزیکی می بینه، از هیجانش کمتر میشه و دلش آروم تر میشه. قلبش مطمئن تر شده و بعد در زندگی روزمره چیزهای غریبی که بقیه رو به هیجان میاره، برای اون جذابیتی نداره. هیجان زیاد همیشگی یک نپختگی همراه خودش داره که تجربه و آگاهی اونو از بین خواهد برد. البته این نظر شخصی و برداشت من تا حالا بوده، برداشت و نظر همه دوستان در این مورد نیز طبعا محترم است.

نظر کاملا درست و به جایی هست و شخصا خواهان اون پختگی و آسودگیم که در این لحظه اعتراف میکنم ندارمش. اگر شخص به اون نقطه برسه که با دیدن این چیزها سوپرایز نشه و براش عادی بشه این یعنی گیر نکرده ! و رهاست ! گیر نکردن تو دیده ها و قدرت های سایکیک و چشم سوم خودش یه امتحانه که پاس کردنش خیلی مهمه ! اگر شخصی این درس و امتحان رو پاس کنه به چیزهای مهم تر از دیدن ها و شنیدن ها دست پیدا میکنه طبق گفته اساتید که امیدوارم بهش برسیم ....

یه شب به شدت از دیده هام ترسیده بودم و به استادم پیام دادم که چه کنم پیام قشنگی رو برام فرستاد که قشنگیش باقیه اما هنوز در آرزوی انجام دادنش با تمام وجودمم یعنی بی اعتنایی و رهایی از دیده هام :
پیامی که برام فوروارد کردند از جایی :

"کشتی‌ها به خاطر آب اطرافشان غرق نمی‌شوند بلکه آن‌ها به علتِ آبی‌که داخل کشتی جمع می‌شود غرق می‌شوند، هیچ‌گـاه اجازه نده اتفاقاتِ پیرامون به درونت نفوذ کنند شما رو به پایین بکشند! این‌طور، زندگی بهتره"
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط Valizadeh ، ayat ، bashar ، sito ، amirkalate ، milad.mash ، آیلا ، جویا ، FATIMAA ، chakavak3
سلام
عضو جديد هستم و نمي دونستم كجا ميتوانم سوالم را بپرسم 
آيا راهي هست تا متوجه بشويم اين قابليت را داريم ( چشم سوم ما قابليت باز شدن يا فعال بودن را دارد) و اينكه تصاوير ديده شده  توسط چشم سوم بوده . 
من تجربه اي داشتم.  كه خيلي اتفاقي بود و همچنان براي من غير قابل هضم هست و فقط يك بار اتفاق افتاد و خيلي واضح بود انگار يك تلويزيون رو ديوار  چطور واقعي هست . و در يك جمع ( مثل جلسه دعا) اتفاق افتاد.
اون زمان هيچ اطلاعي از چشم سوم نداشتم .  اما نه عكس العملي انجام دادم نه با كسي در ميون گذاشتم .  ممنون ميشم جواب من را بدين
 سپاس شده توسط FATIMAA ، farda123
با سلام دوست عزیز به احتمال زیاد اون لحظه درجلسه دعا شما وارد فاز آلفا شدین و با چشم سوم به طور اتفاقی و اینکه به احتمال زیاد آمادگی داشتین تصاویری رو دیدین . هرچه بیشتر مراقبه داشته باشین این حالتها قویتر و بیشتر میشن .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar
(5-8-1394، 02:38 صبح)Valizadeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ودرود،منم بانظر شما کاملا موافقم،واین یک حقیقت است که هرچه در معنویت بالاتر برویم ،دریچه هایی از عالم به روی ما باز میشود وهربار پختگی وآرامش وهمچنین آگاهی ای بر آگاهیهای قبلی ما میافزاید،
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
(4-30-1394، 05:24 عصر)مریم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیزم
بشر عزیز من هم این ذرات رو می بینم و فکر می کنم همه میتونن اونا رو ببینن فقط باید دقت و تمرکز کافی داشته باشند .

سلام ودرود،منم این ذرات را در آسمان میبینم که هم براق وکریستالی هستند ومثل دانه های برف هرکدام شلک خاصی دارند وهم نورانی اند
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان