امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تـجربه ماورایی با چشم فیزیکی توهم یا واقعیت!!!
با سلام
دوستان می خواستم بپرسم کسی تجربه ماورایی با چشم فیزیکی داشته .
یعنی اینکه شده با چشم فیزیکی بدون اینکه چشم سوم فعال بشه موجودات غیر ارگانیک
رو دیده و یا تجربه ماورایی داشته باشید ؟
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، konda ، Taraneh ، فاطمه ، chakavak3
فاطمه عزیز همونایی که با چشم فیزیکی میبینید در واقع تاثیر باز بودن چشم سوم هست.یعنی چشم فیزیکیتون بازه و یه سری چیز هایی را میبینید.
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط FATIMAA ، konda ، Taraneh ، مریم ، maryam ، Valizadeh ، chakavak3 ، رهرو
بعضی وقتها ذهن برای شخص تصویر سازی میکنه و یا انوار رو بصورت جسد نشان میده که تجسد انوار میگویند.

اگر حالات روحی شما مساعد باشه انوار شکمل جسد میگیرند.

شما اگر این تجربه را کرده باشید اول باید ذرات شناور نورانی در آسمان را باید ببینید و با تمرین و نگاه مداوم به آسمان آبی چشم فیزیکی بیناییش تقویت میشود.

قدیمها چشم پزشکان دیگ بزرگی را که کف آن را به رنگ آبی در میاوردند و بیماران کم سو را دعوت به نگاه کردن به این دیگ میکردند.

نگاه به کف استخر آبی رنگ هم تاثیر بسزایی در تقویت چشم دارد.
 سپاس شده توسط bashar ، FATIMAA ، konda ، Taraneh ، مریم ، RealArt ، یکتا ، Valizadeh ، chakavak3 ، رهرو
آقا داود راجب ذرات آسمان گفتید، دیدن این ذرات آیا نشانه ای از گشایش چشم سوم است؟ ممنون میشوم بیشتر توضیح دهید...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط FATIMAA ، konda ، Taraneh
(4-30-1394، 04:46 صبح)saeed871 نوشته است: فاطمه عزیز همونایی که با چشم فیزیکی میبینید در واقع تاثیر باز بودن چشم سوم هست.یعنی چشم فیزیکیتون بازه و یه سری چیز هایی را میبینید.

کلا این جوری برامون جاانداختند که برای دیدن باچشم سوم بایستی چشم 
فیزیکی بسته باشه .این طور نیست ؟
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط konda ، Taraneh
(4-30-1394، 07:06 عصر)داود نوشته است: بعضی وقتها ذهن برای شخص تصویر سازی میکنه و یا انوار رو بصورت جسد نشان میده که تجسد انوار میگویند.

اگر حالات روحی شما مساعد باشه انوار شکمل جسد میگیرند.

شما اگر این تجربه را کرده باشید اول باید ذرات شناور نورانی در آسمان را باید ببینید و با تمرین و نگاه مداوم به آسمان آبی  چشم فیزیکی  بیناییش تقویت میشود.

قدیمها چشم پزشکان دیگ بزرگی را که کف آن را به رنگ آبی در میاوردند و بیماران کم سو را دعوت به نگاه کردن به این دیگ میکردند.

نگاه به کف استخر آبی رنگ هم تاثیر بسزایی در تقویت چشم دارد.

باتمرکزذرات ریز مثل ریزش مداوم برف رو می بینم
 ولی دیدن با چشم فیزیکی ربطی به باز بودن چشم سوم داره؟
 سپاس شده توسط konda ، Taraneh
(4-30-1394، 07:14 عصر)bashar نوشته است:
آقا داود راجب ذرات آسمان گفتید، دیدن این ذرات آیا نشانه ای از گشایش چشم سوم است؟ ممنون میشوم بیشتر توضیح دهید...

باید بدونیم که در مسیر الهی همه آدمها به "نوعی" پیشرفت دارند اینها تجربه های شخصی ست.

معمولا افراد بعد از دریافت انرژی و قرار گرفتن در امواج مغناطیسی بزرگان این ذرات را میبینند.

در مراحل اولیه گشایش چشم سوم ،معمولا رنگهایی که در چشم سوم دیده میشوند برعکس چشم فیزیکیست و افرادی که چشم سومی تقریبا باز داشته باشند رنگ قرمز ،سبز دیده میشه و رنگ سیاه آبی نیلی دیده میشه.

چشم سوم حتما بوسیله عصبهایی به چشم فیزیکی متصله پس ربطی داره.

شمابه یک فرد معمولی بگی نگاه به ذرات آسمان بکن شاید بگه خل شدی.....

این ماها هستیم که با تمرکز ،سعی در دیدن این ذرات میکنیم. والا اگر تمرکز نکنی این ذرات دیده نمیشه.

تجربه ها متفاوته و در متا توجیه علمی نداریم چنانچه در شهود هم توجیه علمی نداریم. اگر هم توجیه علمی باشد من نمیدانم.

تمرینی برای خودم دارم که بعد از مدتها به اون رسیدم. واین تمرین رو خود سرانه انجام دادم که باعث شد دریکی از چشمام فشار زیادی وارد شد که یک چشمم شروع به پف کردن کرد و معبر انرژی در آنجا سد شد و رگ بالای حدقه چشمم شروع به کبودشدن کرد و یکی از چشمام لکه سیاه رنگی افتاد که بعدها دیدم سلولهای اون قسمت سوخته است.
 سپاس شده توسط konda ، FATIMAA ، bashar ، RealArt ، یکتا ، chakavak3 ، رهرو
(4-30-1394، 08:08 عصر)FATIMAA نوشته است:
(4-30-1394، 04:46 صبح)saeed871 نوشته است: فاطمه عزیز همونایی که با چشم فیزیکی میبینید در واقع تاثیر باز بودن چشم سوم هست.یعنی چشم فیزیکیتون بازه و یه سری چیز هایی را میبینید.

کلا این جوری برامون جاانداختند که برای دیدن باچشم سوم بایستی چشم 
فیزیکی بسته باشه .این طور نیست ؟
در مراحلی اگه بتونی ،اول احساس میکنی که "انرژیی" هست  نه با تخیل  .

معمولادر ورود و خروج انوار و فرشتگان به مکانی اول حالت متراکم دارند بعد به صورت ذرات نورانی در میایند و موقع خروج هم پراکنده میشوند و در دادن انرژی به شخص حالت قبض دارند انقباض میشوند انرژی میدهند و باز پراکنده میشوند.

ذرات نور فرشتگان با ذرات شناور آسمانی فرق دارند ذرات فرشتگان بسته به قدرت فرشته دارند واز  ذرات شناور آسمان کمی درشت تر و درخشنده ترند.

اگر در مکانهای بخارآلود همانند سونا دعوت از فرشتگان بکنی ذرات را خواهی دید اگر چشم فیزیکی باز باشد.

یکی هم اگر صورتتان را با آب شستید وقطره ای از آب روی مژه تان باشد داخل قطره آب را نگاه کردی باید بتونی ذرات داخل قطره آب (که محدب است) را ببینی اگر چشم فیزیکیت باز باشه.
 سپاس شده توسط bashar ، FATIMAA ، RealArt ، chakavak3
تشکر بابت اطلاعاتی که به اشتراک میگذارید. من هم ذرات نورانی رو میبینم که البته چند مدل هستند اما بیشتر از همه ذرات سفید رنگ ریزی نمود میکنند که دنباله درخشانی دارند و با سرعت بسیار بالایی در حرکتند. میخوام بدونم آیا همه میتونن اونهارو ببینن یا نه راستش از اطرافیان که پرسیدم جوابی نگرفتم. ممنون میشم دوستان امتحان کنن و بگن آیا میبینن یا نه...
پاینده باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط FATIMAA ، مریم ، Taraneh ، رهرو
معمولا فرشتگان سطح پایین در طول روز میان که ذراتشون به هم چسبیده تره.

فرشتگان سطح بالایی بعد از نیمه شب و نزدیک سحر میایند و عطر وبویی هم دارندو ذراتشون کمی فاصله داند.
اگر هم بخوان تورو داخل نور قراربدند از سمت چپ شروع میکنن.

با چشم فیزیکی ما دوبعدی اونارو میبینیم در چشم سوم تقریبا سه بعدی واگه بتونی خروج روح را هم داشته باشی در ابعاد چند گانه مشاهده میکنی.

دنباله درخشان همون قدرت اوناست و کوچکی و بزرگی آنها به زمینی و آسمانی بودنشان ارتباط دارد.

در مکانهای مقدس بیشترند.
 سپاس شده توسط FATIMAA ، مریم ، bashar ، Taraneh ، Reza809 ، RealArt ، Valizadeh ، phpenixsmrt ، safora

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان