امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب خودهمسویی اثر استاد گابریلسن
با سلام خدمت اساتید و دوستان گلم.در این بخش لینک مستقیم دانلود نسخه ی انگلیسی کتاب خود همسویی نوشته ی اله گابریلسن هست رو براتون قرار میدم.این کتاب با اینکه کوچیکه ولی یه معجزه است و در نظر داشته باشین اونچه که این معجزه رو براتون عملی میکنه فهم و تمرین مطالب هست.

کد:
http://www.whisperingwingstherapies.com/upload/MasteringSelfAttunements.pdf

متأسفانه نسخه ی ترجمه ی فارسی کتاب رو گم کردم و هر چقدر هم سرچ کردم پیدا نشد.شرمنده ی روی ماهتون.اگه کسی از دوستان نسخه ی ترجمه شده رو داره ممنون میشم بذاره.
با تشکر.التماس دعا
 سپاس شده توسط Taraneh ، bashar ، مریم ، goldstar69 ، فاطمه ، دانیال ، alireza1100 ، Healer ، tbolya ، sama modabber ، baharan ، رها66
سلام
اگه کتاب خوبی است میتونیم بدیم به یه مترجم حرفه ایی که به طور دقیق ترجمه کنه و هزینه اش را پرداخت کنیم با هم
 سپاس شده توسط damon10
(5-11-1394، 09:37 عصر)313 نوشته است: سلام
اگه کتاب خوبی است میتونیم بدیم به یه مترجم حرفه ایی که به طور دقیق ترجمه کنه و هزینه اش را پرداخت کنیم با هم

سلام

فکر میکنم بهتر باشه دوستی که قصد ترجمه این کتاب رو داره با ری کی و اصطلاحات و اصولش آشنایی داشته باشه تا بتونه ترجمه بهتری ارائه بده ، به نظر من بهتره از بین خودمون کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند و وقت کافی برای ترجمه هم دارند ، اینجا اعلام آمادگی کنند تا با یک همکاری چند نفره کتاب ترجمه بشه .

Heart
 سپاس شده توسط maryam ، damon10 ، رها66
سلام.دوستان این هم لینک ترجمه ی فارسی کتاب که bashar عزیز در اختیار من قرار دادن.واقعا از ایشون متشکرم.فقط دقت کنید این ترجمه قسمت پرسش های متداول و چهار ضمیمه ی نسخه ی انگلیسی رو نداره ولی در مورد بقیه ی مطالب عالیه.

کد:
http://uplod.ir/pbqpm7h9yp10/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%87%D9%85%D8%B3%D9%88%DB%8C%DB%8C.pdf.htm

من از دوست عزیز،بشر نهایت تشکر رو دارم.انشاا... همیشه موفق باشن.
با تشکر.التماس دعا
 سپاس شده توسط bashar ، Saeed141 ، Taraneh ، amirkalate ، goldstar69 ، فاطمه ، مریم ، saeed871 ، MehrdadS ، FATIMAA ، دانیال ، ریکی ، maryam ، Healer ، Kundalini ، Nidra ، رها66
سلام نسجه ترجمه شده موجود نیست و نمیشه بارگیری کرد .
فایل یافت نشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان