امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد جراحی هاله
با سلام خدمت دمستان و ماهاچیتا
با عرض معذرت در مورد جراحی هاله چیزی را فراموش کردم که بهتره دوستان دقت فرمایند اول اینکه بعد از اتمام جراحی ان قسمتی که بریده اید را با نخ وسوزن اثیری که خودتان ساخته اید بدوزید ویا چسب بخیه بزنید  ودوم اینکه انگشتان اثیری راکه بیرون کشیده اید را بجای اولش بر گردانید .
                                                                           با تشکر
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، Valizadeh ، sito ، maryam ، ریکی ، goodboy_313 ، Ahoora10 ، chakavak3
فقط جهت یاد آوری به دوستان در مور مطالبی که چند سال پیش هم در موردش در این انجمن صحبت کردیم: جراحی هاله از روشهای مربوط به ریکی نیستش و در ریکی نیازی نیست که شما شخصا توی مدارهای انرژی فردی دخالت کنید، چون مسلما نیروی کیهانی قدرتمندی که زمان و مکان نمیشناسه و نامحدوده خودش میتونه هرکاری که لازم باشه رو بکنه. خیلی از مواقع ما از این دخالتها می کنیم و حتی ممکنه معجزه بشه! ولی دیدمون خیلی جزئیه و نمی دونیم در کل چه بلایی سر فرد آوردیم. ما فقط بدن فرد رو می بینیم که مثلا خوب شد! اما نمی دونیم که فرد صدها بعد دیگه داره و شاید تعادلش رو به هم زده باشیم. من با همه این روشها از سالها پیش آشنا هستم و اگر لازم می دیدم در جزوات آموزش میدادم. من نمیگم این روش کلا بده، فقط میگم تا زمانی که یه شهود خیلی خیلی قوی و واضح هدایتتون نکرده که اینکا رو بکنید، اینکار رو نکنید.
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط sito ، دانیال ، ho3ein ، سنجاقک ، konda ، bashar ، maryam ، MehrdadS ، محمدمسعود ، ریکی ، Valizadeh ، جویا ، ebi7777 ، Reza809 ، babak16 ، arman23 ، goodboy_313 ، farzad78 ، ayat ، Ahoora10 ، Somi ، chakavak3
آیا کسی که جراحی هاله انجام میده باید از آناتومی و مسایل دیگه مطلع باشه یا نه. 
مثلا تو موردی که دوستشون گفتند پاهاشونو جراحی هاله انجام دادند، با علم اینکار رو انجام دادند و چه عملی روی پاها انجام شد که درد آرام گرفت.
 سپاس شده توسط یکتا ، chakavak3

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان