امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه بیداری کندالینی
سپاس فراوان از وجودتان توی انجمن . من این مطلبتان را بارها خواندم و حتما آویزه گوشم خواهم کرد . متشکرم
 سپاس شده توسط جویا ، Farzam.s ، bashar
(9-27-1396، 08:44 صبح)hiv_p7 نوشته است: باسلام خدمت دوستان من يك فايل صوتي به همراه يك موزيك هندي داشتم كه خانمي مانترا هر چاكرا رو ميگفت 10 بار و بعد ميگفت كنداليني آروهانم(چيزي كه شنيدم)و تكرار ميكرد من در حالت مراقبه گوش ميكردم،يك شب زماني كه به چاكراي گلو رسيد نميدونم چي شد ديگه از حال خودم خارج شدم و وارد يك روستاي هندي شده بودم انگار تا اينكه به چاكراي تاجي رسيد ناگهان انگار چيزي كشسان در درونم با شدت پرتاب شد و از درون سر من به جمجمه من خورد،دوباره به اطاق برگشته بودم و فكر ميكردم كسي زده به سرم اما از داخل بود و شك بهم وارد شده بود مقداري هم ترسيده بودم .نميدونم چي بود و آيا به كنداليني مربوط ميشه يا نه اما تجربه حسي بود كه به جسمم وارد شد.

سلام دوست عزیز میشه اون فایل صوتی را در اختیار ماهم ب گذارید ؟ممنون
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط یکتا ، bashar
(7-9-1397، 01:06 عصر)جویا نوشته است: با سلام 
دوست عزیز این چیزی کلی است که من میدانم و خدمتتان عرض میکنم شاید که کمکی باشد، اگر تجربه ای خیلی قوی باشد آنچنان در دلمان بلوا به پا می کند که حالی خوب و نیک را در ما بروز می دهد و دیگر نیازی به ترجمه ی دیگری یا رد و قبول از جانب افراد دیگر را لازم نداریم . به خودتان اعتماد کنید و سکوت و صبوری و حفاظهایتان را دائما قوی و قویتر کنید. هر کسی تجاربی رو بهش دسترسی پیدا می کنه که دو حالت بیشتر نداره : یا فقط حالاتی از ذهنه که بهش دگرگونی هایی رو هجی کرده و با نفسش یه جورایی قاطی پاطی بوده، یا به شما چیزی برای تجربه رسیده که به قول خودتون حقی بر شما بوده که باید روا می شده .
فرق نمی کند که کدام یک از حالات بالا را تجربه کرده ایم، ، وقتی از حالت خواب یا رویا اومدید بیرون، پیشاپیش، دعاگونه و امیدوار ، خدا رو شکر کنین که "تفاوت بین حق و باطل رو با نیروهای شهودیتون می شناسین و در هر اقلیم و در بین هر گروه از مخلوقات با عشق و نور الهی همیشه مصون و محافظت شده اید و از اینکه خداوند هر قضایی رو به نفع و سود شما تغییر می ده چراکه خود انتخاب کرده اید تا بهترینهای وجود به شما برسد و خود را سزاوار بهترینها می بینید"، خودتون رو در سطح ارتعاشات بالا قرار بدید حالا یا با گفتن ذکر یا رحمان، یا اگر با انرژی مورد نظر همسو شدید بگید و بارها و بارها تکرار  کنید من زبانه و شعاعی از شعله بنفش نقره ای هستم، من خلوص و پاکی ای هستم که خداوند می خواهد، وخلاصه هر تزکیه کننده و حمایت کننده ی قلبی ای که به آن اعتقاد و اعتماد دارید که سطح ارتعاش شما را حداقل ده تا پانزده دقیقه در حدی بالاتر از معمول ببرد مشغولش شوید ؛ و از آن پس، پیش همه کس سکوت کنید و سکوت کنید و سکوت کنید که یا مخاطب شما فردیست که شما را باور ندارد و بر شما و گفته هایتان به چشم مهملات می نگرد که خود قضاوت کنید چه فایده از گفتنها در چنین شرایطی؟ ؛ یا طرف مقابلتان به شمای نوعی شک دارد که پس از بیان مطلب شما، از حالات و گفته های او پشیمان خواهید شد که چرا لب باز کرده اید و سخنانی را برایش بازگو نموده اید؛ یا واقعا بر شما چیزی آشکار شده که محکی بر شما زده شود، اگر بلد نباشید که راز خودتان را نگاه دارید و بر سر کوی و برزن جار زنیدش، بدانید که به این زودیها دیداری جدید و یا یافته ای دوباره، از جانب حق بر شما فاش نحواهد شد تا زمانی که یاد بگیرید : هرکه را اسرار حق آموختند مهر کردند و دهانش دوختند. اگر لازم باشد محرم اسراری برایتان خواهد رسید، راهها و چاره های خداوند همواره حکیمانه و خارق العاده اند. 
زمان مناسبش که رسید حتما شخصی، کتابی ، نوشته ای، تصویری و ... برای راهنمایی شما جلوی راهتان سبز می شود پس تا آن زمان صبور باشید و تصورتان را بر نیکی ها گذارده، با حال خود خوش باشید و به زندگی نیک خود بپردازید. 
خیر پیش و در  پناه حق محفوظ
جویا
سلام دوست عزیز من هم سخنان جویای عزبز را تأیید میکنم چون تجربیات زیادی در این زمینه دارم.پس تا میتوانید کتمان کنید
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط آیلا ، bashar ، مجید در ، Elii ، رها66

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان