امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه دریافت همسویی و خود درمانی
پس از نیت کردن پس از مدتی حس میکنید که جریان انرژي متوقف میشه یا حس میکنید جریانش متوقف شده
پیشنهاد میشه حداقل 20 دقیقه در حالت دریافت بمونید Heart
کیست در گوش که او میشنود آوازم؟
کیست در دیده که از دیده برون مینگرد؟
*
یا کدام است سخن مینهد اندر دهنم؟
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم؟
 سپاس شده توسط Reza809 ، arezoo ، bashar ، sito ، ستاره ، mina_sadat1360
(11-29-1395، 01:07 صبح)محمدمسعود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس از نیت کردن پس از مدتی حس میکنید که جریان انرژي متوقف میشه یا حس میکنید جریانش متوقف شده
پیشنهاد میشه حداقل 20 دقیقه در حالت دریافت بمونید Heart
من تا حالا برام پیش اومد مده تا یک ساعت هم بمونم ولی جریان متوقف نشده اونوقت چطور ميشه یعنی همسو نشدم
 سپاس شده توسط amirkalate ، ستاره
واقعا برای این مطلب ممنونم
من جزوه ها را خوانده بودم ولی متوجه نمیشدم منظور از تمرین کردن همون مواردی هست که شما هم ذکر کردید فکر میکردم تمرین هایی شبیه مراقبه داره.
واقعا ممنون الان میتونم شروع کنم.
من یه اشتباهی هم انجام دادم قبل از انجام تمارین و پاکسازی بدن خودم سعی کردم روی پدرم درمان ریکی و تست کنم چون واقعا حالش خوب نبود و این مسئله باعث شد چون بدنم آمادگی نداشت انرژی بیماری ایشونو بگیرم و دور روز خیلی حالم بد بود و دچار مشکلات سایکیک شده بودم و انرژی های بدنم بهم ریخته بود.
خیلی ناامید شده بودم و نمیدونستم چکاری باید انجام بدم و حتی چکاری کنم تا حال خودم خوب بشه.
حتی با آدم های دیگه هم نمیتونستم برخورد داشته باشم بدنم شروع کرده بود به جذب انرژی های بیماری دیگران که با من تماس پیدا میکردن. مثلا توی روز دوم که حالم بد شده بود دوستم و دیدم که اون هم مریض شده بود و تب داشت و بعد از ملاقات حال من خیلی بدتر شد و ازش عذرخواهی کردم و رفتم خونه.
امروز حالم خیلی بهتره و حتما پاکسازی انجام میدم.
BlushBlushBlush
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، جویا ، bashar ، arezoo
من امروز صبح ریکی اسویی سطح ۱ رو دریافت کردم در ابتدا کمی اضطراب داشتم و قلبم به شدت میزد طوری که ضربانش رو در تمام بدنم حس میکردم سپس آرام شدم و پس از مدتی در تاج سرم احساس گز گز کردم که تا روی پیشانیم می آمد به مدت بیست دقیقه با چشمان بسته و دستان باز نشستم ولی حس دیگری نداشتم بعد از بیست دقیقه سپاسگذاری کردم و تمام کردم 
من کتابهایی در این زمینه ها خوانده ام و حدود شش ماهی هست که گاهی مراقبه هایی کوتاه مدت داشتم به نظر شما من این انرژی رو کامل دریافت کردم؟
البته ببخشید اگر سوالم تکراریه ولی نیاز دارم که جوابشو بشنوم با تشکر از همه
 سپاس شده توسط Reza809 ، arezoo ، bashar
خوش آمدید دوست عزیز
همسویی شما کاملا درسته
تبریک میگم 
پر از خیر و برکت باشه براتون
بهتر بود سوالتون رو در بخش ریکی اسویی مطرح میکردید Smile
 سپاس شده توسط آیلا ، bashar ، جویا
درود بر شما.من ریکی اوسویی 1 را دریافت کردم.موقع دریافت دو تا انگشتر دستم بود هر کاری کردم انگشترا در نیومدن.به نظر شما در دریافت تاثیر داره؟ موقع دریافت هیچ حسی نداشتم.
 سپاس شده توسط farda123 ، jafar
درود
مطالب انجمن و همه پیامهای مربوط به همسویی ریکی اسویی رو مطالعه بفرمایید
 سپاس شده توسط جویا ، سنجاقک ، Samir58 ، jafar ، bashar
درود بر دوستان گرامی.سوالی داشتم. آیا خانم باردار میتونه همسویی دریافت کنه؟ مشکلی براش پیش نمیاد؟
 سپاس شده توسط farda123 ، jafar
سلام دوست گرامی 
ورودتون به انجمن رو خوش آمد میگم.تا اساتید بیان من نظرم رو خدمتتون میگم.
همانطور که میدونید ریکی انرژی  الهی و هوشمند هست و به هیچ وجه آسیب رسان و یا مضر نیست. از طرفی دیگر چون بنا بر ظرفیت و گشودگی شخص دریافت صورت میگیره، سرعت بهبود شخص از هر نظر هم به گونه ای الهی و فارق از آسیب خواهد بود.مسئله برون ریزی در هر شخصی متفاوت است اما در کل چیزی نیست که باعث نگرانی  شود.
البته باید در نظر بگیرید که همسو شدن با ریکی در این حالت نه تنها مشکل آفرین  نیست بلکه در این دوران حساس یاوری بسیار ارزشمند است که نه فقط به روح و جسم شما بلکه به کودک هم نور الهی را میرساند.
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، Orkideh ، جویا ، خداپرست ، مهرا ، Reza809
با سلام 

با توجه به اینکه دوستمون به نیکی جواب دادن اما این رو هم همیشه باید گوشه ی ذهنمون داشته باشیم که انگیزه و آرزو برای همسو شدن با انوار ریکی و نورانی ، نقش ِ بسیار مهمی رو در کل ِ پروسه ایفا می کنن، اگر فردی رو که در موردش سوال کردید ، علاقه مند به همسو شدنه، بنابراین تصور بر اینه که به این مسئله کشش داره ، اما اگر فرد بارداری رو می خواییم متقاعد کنیم یا حتی ترغیب کنیم که : ریکی خیلی خوبه و بیا باهاش همسو شو و ... ، ممکنه به جوابی که مد نظرمونه، یعنی اشاعه ی نور ، به این زودی ها نرسیم و حتی جوابی نا متناسب دریافت کنیم ! 
بهترین حالت آزادانه تصمیم گیری کردن بر اثر علایق یا انگیزه های جاذب برای فرده ، که به نوعی  به سمت این همسویی ها و لایت ورکر شدن ، سوقش داده باشه ، در این صورت هر چیز ِ به ظاهر مشکلساز ، برای فرد تبدیل به رحمت و گشایش و شیرینی و اعجاز می شه و دیگه مثل ِ زمینی ها! اسمشو  "مسئله " نمیزاره! Wink ‌ 

پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط خداپرست ، bashar ، Orkideh ، jafar ، farda123 ، سنجاقک ، مهرا ، amirkalate ، Reza809 ، dadan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان