امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چشم پنجم چیست؟ آیا همون چشم سومه و کاربرد
با سلام به همه اعضا و جناب ماهاچیتا عزیز

بنده به مدت زیادی درباره چشم سوم  و تمرین ها برای فعال کردن قابلیت ها وتوانایی های چشم سوم تحقیق کردم در این میان با یک سری مطالب که در رابطه با چشم پنجم صحبت کرده بود برخورد کردم تقریبا میشه گفت همشون خیلی اطلاعات اندک داده بودن در رابطه با چشم پنجم یا خیلی کلی یه چیز گفته بودن مثلا خیلی قوی تر از چشم سومه یا همون قابلیت هارو داره یا تو بعضی فیلم های جادوگری اینا برخورد کردم باهاش
تنها اطلاعات دقیق که میشه گفت درباره چشم پنجم  میشه فهمید محلشه قرار گیریشه که بالای چشم سوم درست در وسط پیشانی هستش ولی منبع خوبی پیدا نکردم حتی به زبان انگلیسی

اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره یا تجربه ای یا منبعی خیلی خوشحال میشم به اشتراک بگذاره

«طبیعت در طبیعت افسون می‌شود، طبیعت بر طبیعت فاتح می‌شود، طبیعت بر طبیعت چیره می‌شود»

سپاس شده توسط KonduktoR ، دانیال ، konda ، annasufia ، bashar ، maryam2090 ، zamanyad
سلام 
بر اساس اطلاعات من چشم پنجم همان چشم سوم یا چاکرای ششم است که به دلیل ارتعاش در بعد یا کالبد پنجم به آن چشم پنجم نیز میگویند.
سپاس
 سپاس شده توسط konda ، RealArt ، annasufia ، bashar ، ایناز ، maryam2090 ، zamanyad
در مکاتب مختلف خیلی در مورد انواع چشم معنوی گفتند، حتی چشم هفتم و...! چیزی که مهمه اینه که ما هنوز یاد نگرفتیم از چشم اولمون هم درست استفاده کنیم چه برسه به سوم و... بهتره از چیزی که داریم شروع کنیم! سعی کنید ببینید.
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط دانیال ، konda ، Saeed141 ، RealArt ، annasufia ، جویا ، arman23 ، abbasss ، bashar ، MehrdadS ، Valizadeh ، پاييز ، شیوا ، Issac ، ایناز ، beny ، mina_sadat1360 ، لیلا لرد ، farda123 ، سنجاقک ، chakavak3 ، zoom ، mohsen41148 ، Orkideh ، baharan ، maryam2090 ، hadighasemian ، فراسو ، zamanyad
ولی من شنیدم اونکه بالای چشم سوم هست چشم چهارم هست که مربوط به رویت موجودات غیر ارگنایک هست.من چشم چهارم رو در وسط پیشنای بالای چشم سوم حس میکنم.و همیشه بعد از چشم سوم معمولا چشم چهارم باز میشه.فکر کنم
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط RealArt ، amirkalate ، Valizadeh ، mina_sadat1360 ، chakavak3 ، maryam2090 ، zamanyad ، سالک عشق( نور )
درود...
کاملترین کلامی که خوندم این هست:
ببینید...
بشنوید...
بفهمید...
به سوی من بازگردید...
و شفا یابید...
برکت و نور
هرکه را تو برکت دهی،برکت خواهد یافت...
 سپاس شده توسط Saeed141 ، amirkalate ، bashar ، ایناز ، RealArt ، mostafa.mp ، Valizadeh ، لیلا لرد ، chakavak3 ، maryam2090 ، zamanyad ، سالک عشق( نور )
[تصویر:  Meditation_Points_Eyes2.gif]سلام و سپاس

من این عکس رو راجع به چشمهای روشن بینی تو سرچ هام پیدا کردم.

کلا بطور خلاصه مدیتیشنش رو به اینصورت گفته که ازچشمهای فیزیکی شروع کنند و به ترتیب پیش برند و با تنفس تمرکز کنند، دقیقا نمیدونم مقاله اش رو اجازه دارم کپی پیس کنم یا نه ، به همین خاطر، معذرت میخوام.

اگه کپی پیس عکس مخالف قوانین انجمن هست، خیلی معذرت میخوام و لطفا حذفش بفرمایید تا شرمنده نشم.. متاسفم.. منو میبخشین.. دوستتون دارم و ازحضورتون در هستی سپاسگزارم HeartAngel
 سپاس شده توسط chakavak3 ، یکتا ، sito ، farda123 ، bashar ، RealArt ، dadan ، Melica ، maryam2090 ، jafar ، رزم آور نور ، سالک عشق( نور )
سلام 
حرف استاد ب قولی (حرف حق جواب نداره ) هست .
ولی بنده در مورد چشم سوم خوندم خب خیلیا میرن سراغش و بهش دست پیدا میکنن ولی میگن موجوداتیو میبینیم  و اونا اذیتمون میکنن و از این جور مشکلات .
چرا در این مورد روشنگری نمیشه!؟
راه درستش چی هست؟
سپاس ?
 سپاس شده توسط jafar
با سلام 

مطالعه ی کامل سایت ، راه درستش رو بهتون نشون میده دوست عزیز . 

خیر پیش 
جویا
 سپاس شده توسط maryam2090 ، سنجاقک ، chakavak3 ، خداپرست ، bashar ، jafar
(11-7-1396، 06:45 صبح)mohsen41148 نوشته است: سلام 
حرف استاد ب قولی (حرف حق جواب نداره ) هست .
ولی بنده در مورد چشم سوم خوندم خب خیلیا میرن سراغش و بهش دست پیدا میکنن ولی میگن موجوداتیو میبینیم  و اونا اذیتمون میکنن و از این جور مشکلات .
چرا در این مورد روشنگری نمیشه!؟
راه درستش چی هست؟
سپاس ?
 هو النور 
(چشم سوم خوندنی نیست و حس کردنی هست هیچ فردی یکسان نیست )
با سلام پیشنهاد میکنم کتاب کندالینی و چاکراها رو بخونین 
به قولی ما دارای 7 چشم هستیم 
هر بعد دارای سیگنالی هست و دوران سیگنالی
1 هیچ فردی تجربه مشترکی ندارد چون محیط انوار روحی هر فردی متفاوته
2.در مرحله اول این دیده ها صور فکری و واوهام 
3.تا به سطح انرژی بالاتر نرسین این دیده ها ناقص​​​
یه مثال ساده ما در بعد سوم هستیم اما سایه ما دوبعدی هست 
و فقط سایه ما قابل تشخیص برای یک جسم دو بعدی هست 
همچنین برای ما نیز سایه اجسام قابل دیدن هست 
4.اون افرادی که میگین روی چشم سوم کار کردن و موجوداتی دیدن
اصلا ربطی به چشم سوم نداره و چشم اول هست و هنوز وارد حتی 
نصف چشم اول نشدن .مثل اینه شما بگی یه ساختمون رو دیدین اما
اجر دیوار اولش .که این اصلا نمی تونه تفسیر درستی از مکان بده . 
وقتی تفسیر درست نمیشه داد و تصورات ذهنی هست چطور برای شما
یک معمار و نقشه کش توضیح بده اون دیوار چه بخشی از اون ساختمان
که شاید مخروبه باشه یا در حال ساخت . 

دیدن موجودات و اینها فقط تصورات در اول راه و ناقص و چون انرژی فرد کمی ارتعاشش تغییر میکنه
این تجربیات هست اول بعد از مدتی اونها هم نمی مونه هیجانات اولیه هست 

ارزومند بهترین ارزوها برای شما
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط bashar ، ayat ، sito ، farda123 ، dadan ، jafar ، سالک عشق( نور )
(11-7-1396، 09:36 صبح)جویا نوشته است: با سلام 

مطالعه ی کامل سایت ، راه درستش رو بهتون نشون میده دوست عزیز . 

خیر پیش 
جویا
میشه راهنماییم کنید در این قسمت ، من جستجو کردم راجع به چشم سوم چیزی پیدا نکردم 
ممنونم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان