امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگ های بیداری کندالینی - هرم از سنگ های پیشنهادی
سلام چند وقته در زمینه سنگ ها و خواصشون روی چاکرا ها تحقیق میکنم که به سنگ های برخوردم که گفته شده بود برای بیداری کندالینی مفیده همچنین طی این تحقیقات و اطلاعاتی که کسب کرده بودم  یکی از بهترین راه ها برای فعال کردن و تقویت چاکرا ها استفاده از انرژی سنگ های هرمی شکل هست به همین جهت لیستی از سنگ ها مفید برای چاکرای اول و کندالینی با توجه به خواصشون دست کردم و بهترین هارو جدا کردن که در آینده از این سنگ ها هرمی سفارش بدم برای ساخت.  این سنگ ها رو همینجا میذارم که خواستید استفاده کنید همچنین برای چاکرای چشم سوم و غیره هم در حال جدا سازی و تحقیق هستم که وقتی اون هم تموم شد اون لیست ها هم در تاپیک جداگانه ای میذارم.
[عکس: xmnp_untitled-1.jpg]
سنگ خون و مار سنگ همانطور که میبینید در پایین ترین نقطه هرم که بزرگترین حجم رو داره قرار دارند چون این دو تاثیر مستقیم روی بیداری کندالینی دارند.
بعضی از خواص مار سنگ:
  • سرپانتین سنگ مدیتیشن است و به یافتن آرامش درونی و پاکسازی ذهن کمک می کند اما باید همراه با جید استفاده شود تا حرارت را متعادل کند.این سنگ برای چاکرای چهارم یا قلب بسیار مؤثر است و انرژیهای کندالینی را فعال می کند. اگر احساس کردید یکی از چاکراهایتان مسدود شده و جریان انرژی در آن راکد است، این سنگ کمک بزرگی استبا همراه داشتن این سنگ، موجودات غیرارگانیک تشویق می شوند تا با شما ارتباط برقرار کنند و ارتباط با فرشتگان راهنما نیز برای شما میسر می شود.فرد را در موقعیتهای استرس زا و آشفته، آرام می کند.
بعضی از خواص سنگ خون:
  •  این سنگ انرژیهای عرفانی سازگاری و سازماندهی را افزایش می دهد و سردرگمی و نگرانی را می کاهددر غلبه بر افسردگی و دردهای عاطفی مؤثر است. سنگ خون به مدت سه هزار سال است که در جادوگری استفاده می شود. در بابل باستان، برای غلبه بر دشمنان، این سنگ را همراه خود داشتند و در مصر باستان نیز برای باز کردن درها، شکستن زنجیر و حتی فرو ریختن دیوارهای سنگی از آن استفاده می کردند.فعال کردن انرژي کندالینی

«طبیعت در طبیعت افسون می‌شود، طبیعت بر طبیعت فاتح می‌شود، طبیعت بر طبیعت چیره می‌شود»

سپاس شده توسط konda ، bashar ، amirkalate ، کویا ، arman23 ، Mahacita Bahuruci ، جویا ، سنجاقک ، مجتبی ، پاييز ، wind ، مریم ، فاطمه ، labkhand ، Valizadeh ، arp220 ، jafar ، mkmk ، رزم آور نور ، shahbalout ، لیلا لرد ، alizobeidi ، یکتا ، Somi
درود به شما
اگر إمكان داره منابع تحقيق رو هم بنويسيد أيا صرفا بر أساس خواص سنگهايي كه مثلا مناسب كنداليني بوده تركيب رو لحاظ كرديد؟چون إمكان داره تركيب و مجموعه سنگها با هم اثر متفاوتي از تك تك اونها داشته باشه ضمن اينكه مداومت استفاده از سنگ هم ما نند ذكر نياز به تأمل دارد از يكي از أساتيد اين رشته شنيدم كه يك سنگ ميتوا ند روي يك ارگان و اندام اثر مثبت و روي يك يا چند تاي ديگر اثر منفي داشته باشه بهر حال بايد مناسب هر فرد انتخاب شود تا اينكه صرفا بسته به نوع اثرش بكار رود
سپاس
Be Human
 سپاس شده توسط جویا ، konda ، پاييز ، bashar ، مریم ، RealArt ، Valizadeh
سلام
منبع تحقیق خیلی پراکندست و بیشتر یاست های مختلف در مورد خواص سنگ هاست مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که ترکیب سنگ ها ممکنه اثرات بیشتر به جز خواص اصلیه سنگ بزاره درسته ولی به بعید میدانم از خواص اصلی سنگ ها کم کنه یا کلا عوض کنه سنگ هام مثل گیاهان دارویی هستند و طبع و مزاج خودشون رو دارند. به همین خاطر ممکنه یک سنگ برا یکی مضر باشه برای کسی دیگه حکم دارو مثلا برای کسی که طبع خیلی سردی داره و از سنگ لاجورد یا آمیتیست استفاده کنه ممکنه موجب آسیب بشه چون طبع سنگ هام سرده ولی اگه در کنارش از سنگ های طبع گرم یا گیاهان و دمنوش های گرم مثل استوخدوس استفاده بشه دیگه ضرری نمیزنه
همچنین سنگ ها هم مانند دارو های گیاهی ممکنه یک بیماری رو تشدید کنه و برای بیماری دیگه ای خوب باشه ولی معمولا برای کسی که بیماری خاصی نداره یک سنگ ضرر نمیزنه و ترکیب چند سنگ یه که یک خواص رو داره اثر گذاری و قدرتش رو بیشتر میکنه
همچنین بر اساس طب انرژی(پرانای رنگی) بعضی سنگ ها نباید با هم استفاده بشه چون انرژی رنگی شون با هم سازگار نیست و اون انرژی مانند سم عمل میکنه و باعث اختلال در ارگانی که انرژی وارد میشه یا کل بدن داره (این یکی از دلایلی هست که من خودم از هرم ۷ چاکرا استفاده نمیکنم چون)

«طبیعت در طبیعت افسون می‌شود، طبیعت بر طبیعت فاتح می‌شود، طبیعت بر طبیعت چیره می‌شود»

سپاس شده توسط جویا ، سنجاقک ، پاييز ، Valizadeh ، jafar ، mohsen41148 ، mkmk ، bashar
جدا از اینها جاهای مختلف مطالعه کردم برای تقویت چاکرا و تقویت شهود سنگ لابرادوریت مناسبه (البته باید هر هفته تقدیس بشه یعنی دو ساعت در اب جاری باشه و بین قرآن گذاشته بشه )
 سپاس شده توسط jafar ، bashar
سلام و سپاس
تجربه ای که از استفاده از سنگها در مدیتیشن های عمیقم دارم اینه که کاملا زنده بودن انرژی و بافت و خواص سنگ حس میشه و اینکه آدم با بافت سنگ و خواصش برای همیشه همسو میشه بطور کلی و نه منطقه خاص. و برای همیشه میتونه از خواصش بهره مند شه. حتی با نگاه کردن به عکس سنگ یا تصور ذهنی اون.
از حضورتون در هستی سپاسگزارم HeartAngel
 سپاس شده توسط خداپرست ، jafar ، جویا ، bashar ، shahbalout
سلام
روش پاکسازی وشارژ این سنگ ها چطوریه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان