امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکن کردن گياه جين سنگ jingscng
سلام دوستان  مدت 5سال من از اين گياه جادويي استفاده ميکردم به علت تنوع ومدلهاى مختلف اين گياه گرانبها و آمدن شکلهاى مختلف بصورت کپسول وقرص در بازار گاهى براى مصرف کردن ثاثير گزار جنسهاى مختلف رو امتحان کردم فهميدم تهيهى خود ريشهى جين سنگ خيلى مفيدتر است همانطور که ميدونيد اين گياه داراي انرژى حياتى بالايي است ودر کل داراى انرژى است وميتوانيد با اسکن کردن قوي يا ضعيف بودن آن را متوجه بشيد
روشه اسکن کردن اين است که گياه جين سنگ را کف يک دست وبا دست ديگرى انرژى آن را اسکن کنيد و با اين روش اگر چند جنس مختلف باشد که شما ميخواهيد جنس بهتر را تهيه کنىيد با اسکن آنها قشنگ متوجه ميشويد که کدام يک انرژى بالاتري رادارد هر کدام که انرژى بالاتري داشت يعنى انرژى حياتى آن بيشتر است
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، konda ، MehrdadS ، Saeed141 ، جویا ، پاييز ، سنجاقک ، maryam ، RealArt ، mkmk ، Samir58 ، jafar
(2-16-1395، 12:39 عصر)Peyman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان  مدت 5سال من از اين گياه جادويي استفاده ميکردم به علت تنوع ومدلهاى مختلف اين گياه گرانبها و آمدن شکلهاى مختلف بصورت کپسول وقرص در بازار گاهى براى مصرف کردن ثاثير گزار جنسهاى مختلف رو امتحان کردم فهميدم تهيهى خود ريشهى جين سنگ خيلى مفيدتر است همانطور که ميدونيد اين گياه داراي انرژى حياتى بالايي است ودر کل داراى انرژى است وميتوانيد با اسکن کردن قوي يا ضعيف بودن آن را متوجه بشيد
روشه اسکن کردن اين است که گياه جين سنگ را کف يک دست وبا دست ديگرى انرژى آن را اسکن کنيد و با اين روش اگر چند جنس مختلف باشد که شما ميخواهيد جنس بهتر را تهيه کنىيد با اسکن آنها قشنگ متوجه ميشويد که کدام يک انرژى بالاتري رادارد هر کدام که انرژى بالاتري داشت يعنى انرژى حياتى آن بيشتر است
با سلام دوست عزیز
ممنون از مطلب جالبتون...من قبلا درباره خواص و فواید این گیاه خونده بودم اما تا حالا امتحانش نکردم میشه بدونم شما که تجربه مصرفش رو دارید روی شما چه تاثیراتی داشته و فوایدش دقیقا چی بوده...ممنون میشم 
در ضمن برای خرید مشخصات ظاهری یک جینسینگ خوب چیه 
با تشکر
 سپاس شده توسط RealArt ، amirkalate ، خداپرست ، jafar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان