امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاميوپاتىhomaopate
سلام دوستان محترم واستاد ماهاچيتاى عزيز
هر انسانى نيروى حياتى دارد وموقعي که بدن شخص سالم است و ورزش وتحرک هم داردنيروى حيات  درون آن شخص طبيعى است ولى وقتى آن شخص بخاطر رفتارهاى نا مناسب يا ضربه زدن به بدن از هر شکل ويا مصرف نيکوتين ومشروبات الکلى ومصرف مواد مخدر از هر نوع نيروى حيات شخص کاهش مي يابد وبخاطر همين مريض ميشود
حال با دادن نيروى حيات به شخص(هاميوپات) آن شخص خوب ميشود دقيقا عين بدن شخصى است که غذا ميلش نميشود وسرم تزريق ميکند تا مواد غذايي از رگها وارد بدن آن شخص شود در(هاميوپاتي) هم چون شخص نيروى حيات راسيستم بدنش قبول نميکند از خارج بوسيلهى قرص (هميوپاتى)نيروى حيات لازم را به شخص داده ميشود تا نيروى حيات آن شخص نرمال شود
هر انسان نيروى حياتي دارد موقعى  که نيروى حيات در بدن آن کم ميشود به علت کمبود نيروى حيات يک قسمت از بدن آن شخص  بيمار ميشود يا چند قسمت با دادن نيروى حيات به کل مجموعه بدن کل بيماريهاى بدن درمان ميشود
برون ريزى (هاميوپاتى)
مرحله اى است که درد وبيماري شدتش زياد ميشود   ( سرکش شدن بيمارى)
شرط اول ::علامت مورد نظر بايد در سابقهي بيمار وجود داشته باشد سوابق قبلي هم اثراتش پديدار ميشود اگر سابقه نباشد بيمارى جديد است
شرط دوم:: سير سعودى يا نوزولى در حالت اول
روند برون ريزى***از روزاول تا 10سير طبيعى 10تا15بيماري شدت گرفته وبرون ريزى شديدتر ميشود15تا30شدت بيمارى کم شده ودر آخر دوره قسمتي از بيمارى لايه بردارى شده واز بين ميرود
(پرهيزهاى مواد غذاىي در (هاميوپاتى):::
توضيح:::بعضى از موادها نيروى حياتى دارند که  نيروى حياتى(هاميوپاتى)را خراب واز بين ميبرند
نام موادهاى که براى (هاميوپاتى)مضر هستند:::: سير ...موسير...سوسيسو کالباس...قرصهاى آنتبيوتيک....آنتي هيستامين...قرص سرما خوردگى  نعنا....قهوه....نسکافه
قانون هرينگ::::انسان مثل پيازى است که يک سرى لايه دارد قرص (هاميوپاتى) لايه روى يا بيمارى روى رالايه بردارى ميکند تا به لايه زيرى برسد انقدر اين لايهادر روند درمان برداشته ميشود  تا هيچ لايهى بيمارى نمونده باشد
شما وقتى که به پزشک مراجعه ميکنيد بيمارى شما در اصل لايهى رويي  است وامکان دارد آن لايه هم درمان شود وشما خوب نشويد چون لايهاى زيرى بيمارى را در خود به همراه داشته باشند
مثال:::شما در بچگى سرما خوردده بوديد وبدون درمان آن بيمارى خوب شده بود قسمتى از آن بيمارى لايه اى را تشکيل داده که شما از آن خبرى نداريد و تو وجودتون ميماند تا لايه روى تشکيل مى شود آن بيمارى در لايهاى زيرى ميماند  مثال:::شما مهمان داريد خانه را جارو ميکنيد واشغالها را زير تخت ميريزيد ظاهران خانه تميز است ولى آشغالها زير تخت باقى مانده:::بيماريهاى لايهاى زيرى بدها بشکل بيماريهاى قويتر سر باز ميزند
حسن درمان(هاميوپاتى)::اين درمان تمام لايهاى بيماريهاى مدفون شدهى شما رو از بين ميبرد تا جايي که شما از هر هيس سلامت شويد... دوم ...نيروى  حيات از بين رفتهى شما به حالت نرمال بر ميگردد
 سپاس شده توسط bashar ، مریم ، maryam ، Nidra ، RealArt
سلام چرا منبع رو قید نکردید?
 سپاس شده توسط konda ، Peyman
سلام دوست عزيز اين مطالب درس استادى است که درمان هاميوپاتى انجام ميدهد واين درس رو که طب کل نگر هم نيز هست سر کلاسش نت بردارى کردم وچون استاد فرمودند از سايتها نت بردارى نکنيد بنده صورت تجربى بيان کردم در اين مبحث کلا مجموعهاىاز نکات درباره طبه هاميو پاتي هستن بصورت خلاصه
 سپاس شده توسط bashar ، محمدمسعود
(2-19-1395، 06:35 صبح)Peyman نوشته است: سلام دوست عزيز اين مطالب درس استادى است که درمان هاميوپاتى انجام ميدهد واين درس رو که طب کل نگر هم نيز هست سر کلاسش نت بردارى کردم وچون استاد فرمودند از سايتها نت بردارى نکنيد بنده صورت تجربى بيان کردم در اين مبحث کلا مجموعهاىاز نکات درباره طبه هاميو پاتي هستن بصورت خلاصه

مشکلی نیست اگر منبع حتی خودتون هن هستید قید کنید مثلا با این عنوان(منبع: اطلاعات شخصی یا فلان شخص با استاد)

ممنون ا ز لطف شما
 سپاس شده توسط Peyman ، bashar
سلام دوست عزيزم  ممنون   از راهنماييتون پستتون من رو خيلى خوشحال کرد منبع اين مبحث استادي است که17 سال اين درمان را انجام ميدهد  ومن در کلاسى که بصورت تئورى درس ميدادن اين مطالب رو نوشتم و به صورت خلاصهتر اينجا بيان کردم
اگر دوستى دربارهى طب هاميوپاتى تجربه اى دارد ممنون ميشم به اشتراک بگزارد
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، bashar ، Saeed141
سلام.من تجربه درمان با هومیوپاتی داشتم.بنده فکر کنم حدودا از۸-۹سالگی میگرن داشتم.هرچه بزرگتر میشدم این مشکل بیشتر میشد.بطوریکه تو گرما.سرما.استرس.خستگی...دیگه این اواخر هر روز که بیدار میشدم باید حتما سه چهارتا مسکن میخوردم و از هر فعالیتی حذر میکردم.این مشکل بسیار فراگیره بخصوص در خانمها.ومیدونم خیلیا این ناراحتی را تجربه کردند.خلاصهمدام یا دوز مسکنمو بالا میبردم یا داروی قویتری مصرف میکردم.یادمه آخرین بار وقتی به توصیه دوستی به داروخانه آشنام رفتم وتقاصای متادون کردم.مسول داروخانه چنان هواری زد وچنان منو مفتضح کرد که تصمیم گرفتم دیگه خوردم هر مسکنی رو در هر شرایطی بذارم کنار و......دنبال درمانهای جایگزین و...گذرم به هومیوپاتی ودکتر گرامی(نمیدونم اجازه دارم اسم پزشکمو ببرم.من برای قدردانی اسمشونو میبرم.استاد اگر صلاح ندونستند پاک کنند)من یک سال زیر نظر دکتر بهمن مفید برای درمان میگرنم که دیگه کهنه وحاد شده بود قرار گرفتم.و بلاخره در ۴۰ سالگی یعنی بعداز بیش از سی سال درمان شدم.واقعا معجزه بود..یکسال من تحت نطر بودم.و چه درمان کم هزینه و ساده ای.اما بعد یکسال بدون اطلاع پزشک عزیزم درمان را قطع کردم.فکر میکردم دیگه خوب شدم.اما۶ماه بعد بیماری وسردردها برگشت ودوباره مسکن و دوباره دست بدامان دکتر مهربان وخوشروی بزرگوارم و اینبار درمان قطعی.با صلاحدید ایشان فکر کنم دوسال طول کشید تا درمان بشم.و فکر میکنم ۱۵-۱۶سال باشه که هیچ میگرنی.وهیچ سردردی و هیچ مسکنی نداشتم.من اونجا بیماران سرطانی.فلج های استخوانی.ام اس و خیلی بیناریها را دیدم که درمان شده بودند.اینجا بازم از دکتر عزیزم جناب دکتر مفید تشکر میکنم.من روز آخر تو مطبشون خواستم دستشون را ببوسم اما اجازه ندادند اما از اینجا میخوام به احترامشون سر فروبیارم ودستشون را ببوسم امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشند
 سپاس شده توسط bashar ، Saeed141 ، samadehi ، ریکی ، مریم ، RealArt ، رها راد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان