امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذکرها و اصوات و تاثیرات آن بر چاکراها
با سلام
ممنون بشر عزیز از بیان تجربیاتتون..

من در مورد تکرار ذکر یا الله بطور مداوم و بدون تشرف شنیدم که هماهنگی ذهن رو بهم میزنه و عوارض بدی روی ادم میزاره..
استاد هم همیشه میگن سعی کنید، یه ذکر یا مانترا مدتها تکرار کنید تا نتیجه رو ببینید...
با این حال براتون بیش از پیش آرزوی تعالی دارم.
نگرانی های ما، بیانگر عمق فاصله ما با خداست... Blush
 سپاس شده توسط دانیال ، bashar ، Healer
دوست عزیزم ممنون از توجهتون.
قطعا با تجویزهای خانگی مواجه بودید که مثلا دندونتون درد میکرده دوستی به شما رسیده و گفته منم چند وقت پیش دندون درد داشتم فلان قرص یا داروی گیاهی رو مصرف کردم و خوب شدم و شما هم اونو استفاده میکنید و خوب نمیشید و حتی بدتر از اون ممکنه مشکلی هم براتون ایجاد کنه که عکس این هم صادقه و ممکنه فلان چیز که برای من ضرر داره برای شما سودمند باشه و این بر میگرده به تفاوتهای فردی در تمام ابعاد...
تجربیات با انوار و اذکار الهی هم همینطوره ممکنه کسی که آمادگی نداره و بستر سازی لازم رو نکرده با ذکری که میگه نه تنها نتیجه مثبتی نبینه بلکه دچار ضرر هم بشه و اونرو برای دیگران هم بازگو و تجویز کنه و عکس این هم باز صادقه، برای همین من در ابتدای متن گفتم اینها تنها بیان تجارب شخصیه اما باید اینرو هم در نظر بگیرید که در این وادی همین تجارب شخصیمونه که میتونه مارو با نبود استاد به جایی برسونه که لایق استاد باشیم و اگر ریسک نکنیم و راه تجربه رو پیش نگیریم ممکنه نتونیم پیشرفتی هم بکنیم و من به شخصه در این راه ریسک رو پذیرفته ام...

در مورد سخنان ماهاچیتای عزیز باید اینرو درنظر بگیریم که اینجا یک انجمن عمومیه و ایشون باید احوالات همه رو در نظر داشته باشند و از مواردی که ممکنه حتی برای ۱ نفر هم خطرساز باشه همه رو دور نگه دارن و همین نشونه مسئولیت سختیه که برعهده ایشون در راه اداره این انجمن است.

پ ن: ماهاچیتای عزیز سپاس فراوان از تمام زحمات شما و مدیران انجمن همواره شاد و سلامت باشید.  Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط babak16 ، old member ، abbasss ، aba ، farzad78 ، Healer ، ebi7777 ، Taraneh ، RealArt ، Solmazazimzadeh ، رزم آور نور ، یکتا
(3-18-1395، 06:31 عصر)bashar نوشته است: با سلام به استاد و دوستان عزیز رهرو نور...
این فول آلبوم کامل ذکر تراپی است که از فول آلبومی که دوست عزیز در بالا گذاشتن کاملتره، با اینکه حجمش بالاست دوستان اما پیشنهاد میدم دانلودش کنید چون بسیار در تحریک چاکراهای روحانی و آسمانی تاثیر گذاره.
با آرزوی تعالی  Heart

سلام دوست عزیز
لینکتون فعال نیست ...ظاهرا" برداشته شده ...امکانش هست دوباره نصبش کنید لطفا" ...
کد:
http://uploadboy.me/w64hzjmg9koa/Hafiz Hamidun - Zi_ Terapi Diri (Full Album Audio).mp3.html
 سپاس شده توسط bashar ، Taraneh
دوست عزیز لینک اصلاح شده رو در زیر قرار میدم. با تشکر از توجهتون.
متعالی باشید. Heart

کد:
http://www.mediafire.com/file/fuaftjmil9cufxw/Hafiz+Hamidun+-+Zikir+Terapi+Diri+%28Full+Album+Audio%29.mp3
مولانا
 سپاس شده توسط Reza809 ، arezoo ، ebi7777 ، Taraneh ، amirkalate
(7-17-1395، 11:34 عصر)bashar نوشته است: دوست عزیز لینک اصلاح شده رو در زیر قرار میدم. با تشکر از توجهتون.
متعالی باشید. Heart

کد:
http://www.mediafire.com/file/fuaftjmil9cufxw/Hafiz+Hamidun+-+Zikir+Terapi+Diri+%28Full+Album+Audio%29.mp3
متاسفانه همه نوع صفحاتی میاد بجز امکان دانلود این آلبوم.
دوست عزیز لینک درسته فقط کافیه اونرو کپی و در نوار مرورگرتون پست کنید و برای دانلود روی دکمه سبز دانلود کلیک کنید...

[تصویر:  86nebuym3u7j.png]
مولانا
 سپاس شده توسط ebi7777
(7-17-1395، 03:58 عصر)bashar نوشته است: دوست عزیز لینک درسته فقط کافیه اونرو کپی و در نوار مرورگرتون پست کنید و برای دانلود روی دکمه سبز دانلود کلیک کنید...

[تصویر:  86nebuym3u7j.png]
الان تصویر صفحه ای که میادو براتون پیوست میکنم.
ولی چطور پیوست کنم اینجا گزینه ای برای پیوست تصویر نمیبینم Thinking

خلاصه اینکه این صفحه اصلا نمیاد...به هرحال سپاس از لطف وهمکاری شما
 سپاس شده توسط محمدمسعود
دوست عزیز من بارها تست کردم مشکلی نداره، از دیگر دوستان هم ممنون میشم اگر تست کنن و اطلاع بدن.
با سپاس
مولانا
(7-18-1395، 04:53 صبح)bashar نوشته است: دوست عزیز من بارها تست کردم مشکلی نداره، از دیگر دوستان هم ممنون میشم اگر تست کنن و اطلاع بدن.
با سپاس

بله دوست عزیز متوجه فرمایش شما شده بودم ...احتمالا زیاد مشکل از اینترنت من هست یاشاید باید در مدیافایر ثبت نام کنم یا فیلتر شکن استفاده کنم ...به هرحال صفحه ای که برای شما میاد برای من نمیاد...و بازهم ممنونم از لطف و محبت و همکاری شما  Smile
گلم شرمنده حق با شما بود من چون همچنان داخل اکنت مدیا فایر بودم اون پیج برام میومد وقتی خارج شدم معلوم نیست کجا میره، مدیا رو انتخاب کردم چون سایتهای ایرانی بعد از مدتی لینکهارو حذف میکنند، حالا باید بررسی کنم ببینم مشکل از کجاست، اما برای شما در جای دیگه مجددا آپلود کردم تا جبران اشتباه کرده باشم.
متعالی باشید.  Heart
کد:
http://s9.picofile.com/file/8270202368/Hafiz_Hamidun_Zikir_Terapi_Diri_Full_Album_Audio_.mp3.html
مولانا
 سپاس شده توسط arezoo ، Taraneh ، Silence ، amirkalate

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان