امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذکرها و اصوات و تاثیرات آن بر چاکراها
با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان رهرو نور.
از وقتی با این انجمن و انوار الهی اون آشنا شدم و تونستم چاکراهامو حس کنم دوست داشتم بدون چه چیزهایی تاثیر مستقیمی بر روی اونها میگذاره برای همین بر روی هر چیزی و ارتعاشاتش در چاکراها دقت میکردم و متوجه شدم علاوه بر عناصر طبیعی و نور که تاثیر بالایی دارند اصوات هم تاثیرات مختلفی میگذارند و گاهی بسیار قوی میشن مثلا برخی موسیقی ها جوری بر چاکراها اثر میگذاره درست مثل اینکه داری با انرژی کار میکنی.
در پی این تجربیات در سایتهای خارجی به دنبال اصواتی گشتم که ادعا میکردند بیدار کننده و تقویت کننده چاکراها هستند، از موسیقی های مختلف گرفته تا اصوات مغزی که اکثرا بی تاثیر بودند و گاهی هم موثر تا که یک روز با یه ذکر هندی همراه با موزیک برخورد کردم که نوشته شده بود برای کندالینی موثره و من هم بعد از دانلود اونرو گوش دادم و واقعا از تاثیر قوی اون بر روی کندالینی متعجب شدم. همین باعث شد که به گشتن ادامه بدم و به یک آلبوم برخورد کردم از یک پزشک مالزیایی تحت عنوان ذکر درمانی که ادعا کرده بود این آلبوم برای استرس و مواردی از این دست مفیده.
بعد از دانلود و گوش دادن به اذکار با کمال تعجب دیدم که هر ترک از این آلبوم بر روی یک چاکرا اثر گذار است و بسیار هم قوی میباشد. مثلا سبحان الله بر روی چاکرای محل رویش مو که اسمشو نمیدونم شدیدا ارتعاش ایجاد میکرد و استغفرالله بر روی چاکرای گلو. برام جالب بود که آیا اون جناب دکتر که این آلبوم ذکر درمانی رو تهیه کرده از این تاثیرات خبر داشته؟!
در هر حال که متوجه شدم صوت گاهی از بقیه عناصر تاثیرگذارتر است، امیدوارم دوستان با توجه به تجربه من از اصوات الهی کمال استفاده را ببرند.
پاینده باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط 313 ، MehrdadS ، Reza809 ، فاطمه ، beny ، Healer ، Taraneh ، RealArt ، رزم آور نور ، maryam2090 ، یکتا ، zohrearian ، baharan ، hooman777
(2-18-1395، 04:27 صبح)bashar نوشته است:
با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان رهرو نور.
از وقتی با این انجمن و انوار الهی اون آشنا شدم و تونستم چاکراهامو حس کنم دوست داشتم بدون چه چیزهایی تاثیر مستقیمی بر روی اونها میگذاره برای همین بر روی هر چیزی و ارتعاشاتش در چاکراها دقت میکردم و متوجه شدم علاوه بر عناصر طبیعی و نور که تاثیر بالایی دارند اصوات هم تاثیرات مختلفی میگذارند و گاهی بسیار قوی میشن مثلا برخی موسیقی ها جوری بر چاکراها اثر میگذاره درست مثل اینکه داری با انرژی کار میکنی.
در پی این تجربیات در سایتهای خارجی به دنبال اصواتی گشتم که ادعا میکردند بیدار کننده و تقویت کننده چاکراها هستند، از موسیقی های مختلف گرفته تا اصوات مغزی که اکثرا بی تاثیر بودند و گاهی هم موثر تا که یک روز با یه ذکر هندی همراه با موزیک برخورد کردم که نوشته شده بود برای کندالینی موثره و من هم بعد از دانلود اونرو گوش دادم و واقعا از تاثیر قوی اون بر روی کندالینی متعجب شدم. همین باعث شد که به گشتن ادامه بدم و به یک آلبوم برخورد کردم از یک پزشک مالزیایی تحت عنوان ذکر درمانی که ادعا کرده بود این آلبوم برای استرس و مواردی از این دست مفیده.
بعد از دانلود و گوش دادن به اذکار با کمال تعجب دیدم که هر ترک از این آلبوم بر روی یک چاکرا اثر گذار است و بسیار هم قوی میباشد. مثلا سبحان الله بر روی چاکرای محل رویش مو که اسمشو نمیدونم شدیدا ارتعاش ایجاد میکرد و استغفرالله بر روی چاکرای گلو. برام جالب بود که آیا اون جناب دکتر که این آلبوم ذکر درمانی رو تهیه کرده از این تاثیرات خبر داشته؟!
در هر حال که متوجه شدم صوت گاهی از بقیه عناصر تاثیرگذارتر است، امیدوارم دوستان با توجه به تجربه من از اصوات الهی کمال استفاده را ببرند.
پاینده باشید.

ممنون که تجربتون رو با ما به اشتراک گذاشتید ، اگر موزیک هایی رو که که معرفی کردید پیوست میکردید با لینک دانلودش رو قرار میدادید خیلی بهتر میشد!
 سپاس شده توسط Reza809 ، amirkalate ، Healer ، Taraneh ، maryam2090 ، یکتا
دوست عزیز من اکثرا از سایت یو تی یوب دانلود کردم.

این لینک صفحه آلبوم ذکر درمانی که ۱۰ تا ویدیو داره...

کد:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLCBk-BF4BiH1Q9BJmBY7dUWc87PiUi3e6

این هم ذکر بیداری کندالینیه که براتون آپلود کردم، فقط با احتیاط ازش استفاده کنید  Big Grin

کد:
http://uploadboy.me/47cvcd7mnzy6/بیداری کندالینی.mp3.html
مولانا
 سپاس شده توسط Reza809 ، MehrdadS ، maryam ، مریم ، amirkalate ، beny ، Healer ، arezoo ، Taraneh ، RealArt ، razagh ، maryam2090 ، Farzam.s ، hooman777
سلام
فایلهای اذکار زیر را برای دانلود اماده کردم البته با کاهش حجم بدون کاهش کیفیت
فول البوم
ذکر بسم الله
ذکر الله
ذکر الحمدالله
ذکر سبحان الله

رمز فایل
jyoti-marga.in

http://s6.picofile.com/file/8250463792/azkar.zip.html

با عرض پوزش با تبلت بودم نتونستم لینک را تو تگ قرار دهم
 سپاس شده توسط سنجاقک ، bashar ، wind ، MehrdadS ، مریم ، amirkalate ، RealArt ، Healer ، arezoo ، Taraneh ، razagh ، maryam2090 ، Farzam.s ، hooman777
با سلام به استاد و دوستان عزیز رهرو نور...
این فول آلبوم کامل ذکر تراپی است که از فول آلبومی که دوست عزیز در بالا گذاشتن کاملتره، با اینکه حجمش بالاست دوستان اما پیشنهاد میدم دانلودش کنید چون بسیار در تحریک چاکراهای روحانی و آسمانی تاثیر گذاره.
با آرزوی تعالی  Heart

کد:
http://uploadboy.me/w64hzjmg9koa/Hafiz Hamidun - Zi_ Terapi Diri (Full Album Audio).mp3.html
مولانا
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، krasna ، مریم ، rainbow ، Healer ، arezoo ، Taraneh ، RealArt ، razagh ، maryam2090 ، Farzam.s
با سلام به استاد و دوستان عزیز رهرو نور.
امروز داشتم در انجمن مطالب رو مرور میکردم که به این پیج که استاد عزیز قرار داده اند رسیدم و مثل گنج یافته ها شروع کردم به دانلود، همه رو دانلود کردم جز مورد آخر که هر چه کردم نشد دانلود کنم و به صورت آنلاین گوش دادم، امیدوارم شما هم از این صفحه نهایت استفاده رو ببرید...

http://www.jyoti-marga.in/forum/thread-229.html
مولانا
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، جویا ، Healer ، Taraneh ، razagh ، maryam2090
دو ذکر زیبا و دلنشین از سامی یوسف
کد:
http://s7.picofile.com/file/8255960318/Sami_Yusuf_Asma_Allah_%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C_%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81_%D8%A3%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%A1_%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87_%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%B3%D9%86%D9%89_Official_Music_Video_l_s_X1_0_0_0.mp3.html

http://s7.picofile.com/file/8255959042/%DB%8C%D8%A7_%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87_%DB%8C%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86_%D9%84%D9%84%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C_%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81_2013_%D9%81%DB%8C%D9%81_X1_0_0_0.mp3.html
 سپاس شده توسط Reza809 ، irana ، bashar ، Taraneh ، maryam2090
با درود بر استاد عزیز و راهیان نور...
تقریبا ۳ ماهی هست که از فایل صوتی اذکار و مانتراها به صورت مستمر و در زمان خاص استفاده میکنم، البته بیشتر مانتراهارو تمرین میکنم و میخوام تجربه ام رو با دوستان به اشتراک بگذارم و لازم میدونم بگم این تجارب شخصی هستند و دوستان متوجه باشند که ممکنه با تمرینات مشابه اونها چنین تجربه ای براشون حاصل نشه...
۱ـ مانترای گایاتری گشترش بسیاری در چاکرای قلبم ایجاد کرده و همینطور در چاکرای محل رویش مو در پیشانی که اسم درستش رو نمیدونم من این مانترا رو برای مدت ۱ ماه هر شب گوش میدادم و ذهنا تکرار میکردم و علاوه بر موارد بالا حس آرامش عالی هم در من ایجاد میکنه.
۲ـ مانترای ام ناما شیوایا رو الان به مدت ۲ ماهه که هر شب به تعداد ۱۰٨ بار گوش میدم و ذهنا تکرار میکنم اما گاهی در وسط تمرین حواسم پرت میشه و فراموش میکنم تکرار کنم اما در این مدت گسترش چشمگیری در چاکرای آجنا و تاج ایجاد کرده و در محل چاکرای آجنا استخوان پیشانیم گود شده، البته عمقش زیاد نیست و بیضی شکله و فاصله دو ابرو رو شامل میشه که در ابتدا فقط یه دایره کوچک بود...
۳. مانترای ام تورا رو هم تمرین میکنم ۲ هفته است اما هنوز از اون تجربه خاصی ندارم.
۴. ذکر یا الله که اون هم روی چاکرای تاجی و محل رویش مو در پیشانی بیشترین اثر رو داره.
۵. ذکر یا هو که بر روی چاکرای آجنا تاثیر گذار است.
۶. ذکر الحمدالله که چاکرای قلب رو متاثر میکند.
امیدوارم برای دوستان بهانه ای ایجاد کرده باشم تا بیشتر با اذکار و مانتراها کار کنند.

در ضمن از استاد و دوستان همراه هم درخواست دارم چنانچه ذکر و یا مانترایی برای چاکراهای ۳ گانه اول میشناسند معرفی کنند چون اذکار و مانتراهایی که من استفاده کردم همگی از چاکرای قلب به بالا را تحت تاثیر قرار میدهند.

متعالی باشید.  Heart
مولانا
 سپاس شده توسط 313 ، amirkalate ، babak16 ، 68Mohammad68 ، ebi7777 ، Healer ، aba ، فاطمه ، Taraneh ، RealArt ، رزم آور نور ، maryam2090 ، Farzam.s ، farzad78
بشر عزیز
با سلام  و تشکر از بابت مطالب خوبتان
امیدوارم با اینهمه مانترایی که انتخاب کرده اید و هر روز کار میکنید دچار عدم توازن و آشفتگی نشید.

سپاس شده توسط bashar ، maryam2090 ، Farzam.s
سپاس ریکی عزیز از توجهتون اما یه جورایی اونها من رو انتخاب کردن نه من اونهارو و تا الان مشکلی نبوده.  Heart
مولانا
 سپاس شده توسط ریکی ، maryam2090

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان