امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باور‌های غلط
اهان ممنونم از پاسختون ' متوجه شدم خرافه نیست ' در جایی به این سیستم ها اشاره شده?
یعنی به تفکیک توضیح و معرفی شدند?

reiki is love
 سپاس شده توسط Saeed141 ، shahrooz518 ، Taraneh ، bashar ، maryam2090 ، ayat
 بله.

در راهنمای خود سیستم ها نوشته میشه.
 سپاس شده توسط farbod ، Taraneh ، bashar ، maryam2090 ، ayat
در یک سایت تحقیقاتی خوندم که فرشته نگهبان وجود نداره! و این روح اجداد ما هستن که فکر می کنیم فرشته نگهبان هستن؟!!! Confused
از اونجایی که به نظر میاد سایت معتبری هست، لطفاً نظرات خودتون رو در این رابطه بیان کنید.

سایت مورد نظر:
کد:
spiritualresearchfoundation.org
 سپاس شده توسط Reza809 ، bashar ، maryam2090 ، ayat
این سایت قبلا هم در این انجمن معرفی شده بود و من معتقدم در عین اینکه برخی اطلاعاتش بسیار خوبه اما برخی از مطالبشم واقعا مضحک و بی اساسه!
فرشته در کل با انسان فرق داره و ربطی هم به روح انسانی نداره.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط ebi7777 ، Reza809 ، سنجاقک ، bashar ، sito ، جویا ، maryam ، پاييز ، maryam2090 ، ayat ، یکتا
با سلام 
دوست عزیز آدرسی رو که برای متن ِ نوشته ی رد ِ وجود ِ فرشتگان ِ نگهبان قرار دادید فقط به صفحه ی اصلی ِ سایتی که فرمودید ما رو هدایت میکند نه به متنی که نقیض ِ وجود ِ فرشتگان رو نشون بده .
در اون سایت با سرچ کردن در مورد فرشتگان نگهبان  به مقوله ی " کمک ِ اجداد ِ افراد " اشاره شده که این چیزی رو برای رد ِ وجود ِ فرشتگان یا فرشتگان ِ نگهبان ثابت نمیکنه . با خوندن سریع ِ متن متوجه میشید که اجداد هر فرد ،  بر اساس ِ باورکنندگان ِ این فرضیه ، اغلب به یاری ِ افراد ِ وابسته شون میاین تا در شرایط ِ ناگوار کمکشون کنن و ... .
همونطور که ذکر شد نوشته بر اساس ِ فرضیه بودن و یک نوع از یک باور ، با این قضیه برخورد کرده و من چیزی به عنوان ِ رد ِ وجود ِ فرشتگان یا فرشتگان ِ نگهبان ، که بصورتی مستدل ذکر شده باشه ندیدم . وانگهی برخورد با وجود و یا عدم ِ وجود ِ چنین ِ موجوداتی ، چیزی نیست که اگر در یک سایت ، حتی اگر معتبر به نظر بیاد ، بشه به راحتی ثابت یا ردش کرد .
باید ببینید منظور ِ ذهنتون از جذب شدن به این موضوع چیه و عموما چه سود یا ضرری از وجود یا عدم ِ وجود ِ فرشتگان ، بهش میرسه ؟ 
در هر شکل به عقیده ی شخصی ِ من این موضوع ِ عمیقی نیست که شما را از رفتن یا نرفتن در مقوله های دریافت ِ انرژیهای ریکی یا نورانی و یا مقوله ی تغییر ِ مثبت کردن ، باز بداره  یا باعث بشه ساعتها به این امر وقتمون رو اختصاص بدیم که چیزی به این شکل رو اثبات کنیم یا رد . عموما هر فردی که با چنین مواردی روبرو میشه میتونه بر روی اثبات یا عدم ِ اثباتش باز و گشوده باشه و اجازه بده اطلاعاتی که باید به سمتش بیاد در صورت ِ لزوم و در موقع ِ مناسب به سراغش بیاد و او رو بر اصل ِ مسئله واقف کنه .  
خیر پیش و در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط Reza809 ، سنجاقک ، bashar ، sito ، konda ، maryam ، arman23 ، پاييز ، maryam2090 ، رزم آور نور ، ayat
ممنون
چون لینک به سایتهای فارسی متافیزیک ممنوع هست لینک کاملشو نذاشتم، به هر حال آدرس دقیق:
کد:
https://www.spiritualresearchfoundation.org/farsi/angels#35
 سپاس شده توسط bashar ، ebi7777 ، konda ، maryam2090 ، ayat
جالبه که نویسنده این مطلب حتی رایج ترین چیز در مورد درجات فرشتگان را هم اشتباه توضیح داده: بر اساس الهیات مذاهب ابراهیمی تا به اسلام، که در اصل بیشتر اطلاعاتی که ما از فرشتگان داریم از اونها اومده بالاترین درجه فرشتگان صِرافیم و بعد کِروبیم هستند. ولی این برعکس توضیح داده! در مورد صرافیم که با لفظ صرافان هم ذکر میشه، گفته شده که فرشتگان یا موجوداتی هستند که در کنار خداوند می ایستند. (خوب بسه دیگه نمیخوام بحث مذهبی بشه!) فقط برای نقد این مطلب اینو گفتم. 
کد:
http://www.emotions.64g.ru/prof5/figen/sxe7en.gif

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a4/89/35/a48935a92de71f314d8465a0f4b0db14.jpg
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط sito ، Reza809 ، bashar ، سنجاقک ، konda ، فاطمه ، saeed871 ، جویا ، maryam ، ebi7777 ، پاييز ، maryam2090 ، ayat
با سلام.یکی به اصطلاح طبقه هفتم یک مجتمع تجاری تعویض روغن باز کرده وهر روز برا روبه راه شدن کارهاش از خدا کمک میخواد وچند ساعت نشسته وریکی میده .یکی دیگه تو محل کارش روی تابلو عدد یک رو نوشته با شانزده تا صفر جلوش میگه قانون جذبه ولی اسم عدد رو هم نمیدونه .یکی دیگه افسرده توی خونه نشسته و از بیکاری رنج میبره وقتی بحث سعی وتلاش میشه از کارما صحبت میکنه ومیگه در حال دادن انرژی به کارهام هستم .اون یکی پشت ماشینش با حروف بزرگ نوشته بر چشم بد لعنت وتا حالا به پشت اون ماشینهای گرون قیمت که از اطرافش رد میشن نگاه نکرده و تاحالا به این فکر نکرده که چرا این چشم بد یقه اونارو نگرفته.یکی دیگه کامپیوترش خراب شده عوض اینکه بخودش زحمت بده ویخورده مطالعه بکنه داره انرژی میده.بعد اینکه انرژی هم جواب نداد تازه افسرده میشه.صبح تا شب سیگار میکشه وشب برای سینش انرژی میده که خوب بشه .خلقت قانونی داره هیچ وقت از دانه گندم سیب به عمل نمیاد هر کاری علم خودشو داره حضرت محمد در جواب کسی که گفت پای شترم رو ببندم یا بخدا توکل کنم گفت پای شترت را ببند وبخدا توکل کن.حضرت عیسی به کسانی که بخاطر بی ابی دعا میکردند گفت چاههایتان رابکنید سپس دعا کنید .به امید روزی که باورهای غلطمون جاشو باعقل سلیم وانرژیهای ناب عوض کنه .
با تشکر
خداوندا پستی ها را با بلندی امدیم      روا مدار که بلندیها را با پستی برویم
 سپاس شده توسط Reza809 ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، babak16 ، maryam ، bashar ، MehrdadS ، konda ، old member ، پاييز ، ریکی ، maryam2090 ، جویا ، ayat ، Whitechannel ، Farzam.s
با سلام خدمت دوستان وماها چیتا
ما اطلاعاتی از کتاب ها از پدر و مادر واین وان در مورد فرشتگان وارواح نگهبان وغیره داریم .که کدام صحیح است وکدام غلط  خدا می دونه  ولی اگر بتونیم برون فکنی کرده وبه دنیاهای روحی برویم  ان وقت مستقیم می توانیم واقعیات را ببینیم .البته با درخواست از خداوند .گر چه اینکار بسیار مشکل می باشد چرا که برون فکنی شاید مقداری اسان باشد ولی وارد دنیای روحی شدن واموزش دیدن بسیار مشکل می باشد .
                                                                                                   با تشکر
 سپاس شده توسط bashar ، Valizadeh ، ریکی ، maryam2090 ، جویا ، ayat
با سلام 
يكي از باورهاي غلط كه شنيدم و بعضي از اشخاص تعصب خاص رو اين مسيله دارن گرفتن همسويي از راه دور هست كه همسويي از راه دور اصلا انجام نميشه و حتما بايد حضوري باشه.
من خودم هر چه همسويي گرفتم از راه دور بوده و يا همسويي اماده كه استاد ماهاچيتا زحمت كشيدن در دسترس ما قرار دادن.
و كاملا از همسوييها راضي هستم و هيچ فرقي نداره حضوري همسويي بگيريم يا از راه دور.
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، ریکی ، ayat ، jafar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان