امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راههای شاد بودن
(3-27-1396، 09:57 عصر)رزم آور نور نوشته است:
(3-25-1396، 04:20 صبح)shahbalout نوشته است:
با سلام خدمت همه ی اساتید و دوستان عزیزم
به نظر میرسه آدما برای فرار از رنج "بودن" به خیلی چیزا پناه میارن
یعنی وقتی هیچ کاری برای انجام دادن و سرگرم شدن پیدا نمیکنن متوجه خودشون میشن و حس رنج بهشون دست میده ، حتی ممکنه دچار وحشت و سردرگمی هم بشن.
بندرت ممکنه کسی پیدا بشه که بدون انجام کاری شاد باشه و شادی از درونش بجوشه.
من هم مث بقیه ی آدما شادیام وابسته به عوامل و محیط بیرونی هست
یکی از چیزایی که شادم میکنه بودن با دختر 3 سالمه  . انگار که بودن با اون باعث میشه که شادی های بدون دلیلش به من هم منتقل بشه.

سلام . این درسته که اکثر انسانها طبق گفته شما برای شاد بودن نیاز به دلیل خارجی دارن یا حتی نمیتونن با خودشون تنها باشن حالا شما ریکی کار کنید بعد از مدتی می بینید که بدون هیچ دلیل بیرونی شاد هستید . از خودتون از دور و بریهاتون از کارتون و خلاصه از هر چیز دیگه ای احساس شادی می کنید . انرژی وارد میشه و شما رو پاکسازی می کنه و ناخوداگاه شما می خواهید بخندید ، بدون دلیل . من اوایل آشناییم با ریکی توی محیط کارم اینقدر خندان و خوشحال بودم که خودم به وحشت افتاده بودم با خودم می گفتم آخه مگه میشه بدون دلیل شاد بود به هر کسی میرسیدم لبخند می زدم انرژی دایما از فرق سرم می اومد و شارژ میشدم . واقعا عجیب بود توی زندگیم این قدر احساس رضایت و شادی رو تجربه نکرده بودم تا اون موقع . در مورد دیگران قضاوت نمی کردم در مورد مسایل اجتماعی و بی پولی و .... کلا فکر نمی کردم . فقط شکرگزاری می کردم به خاطر تمام چیزهایی که بهم ارزانی شده بود. 5 شعار ریکی رو هر روز تکرار می کردم . تازه متوجه شده بودم که زندگی میتونه بدون استرس و نگرانی و اضطراب باشه و اگه این مسایل برداشته بشه با وجود تمام سختی هاش زندگی زیباست و این هم حق ما هست که شاد و زیبا زندگی کنیم.
........................................................................................................................
درود فراوان بر دوست عزیزم
بله کاملا درسته.تمام ری کی کار ها بعد از همسو شدن و خود درمانی بخاطر پاکسازی چاکراها و کانالهای انرژی ،آرامش خوشایندی رو تجربه میکنن.آرامشی که حلقه گمشده تو زندگی بیشتر ماهاست.
به شخصه بعد از دریافت همسویی های عناصر روح و همسویی خود والاتر و ودیک ،در 6 روز، آنچنان ارمشی رو تجربه کردم که حس میکردم به یه پسر بچه ده ساله که از خواب بعداز ظهر تابستونی بیدار شده تبدیل شدم.خلاصه بگم حس میکردم در وانی از آرامش غوطه ورم.
اما برای من آرامش و شادی دو مقوله جدا هستن.شاید اینگونه باشه که آرامش پایه شادمانی باشه.اما تو این مدت شادی رو تجربه نکردم.شاید سیستم من اینجوری باشه.نمیدونم..............
در پایان آرامشی ورای توصیف رو برای خودم و همه ی دوستان عزیزم از خداوند مهربان خواستارم HeartHeartHeart
 سپاس شده توسط bashar ، Healer ، farzad78 ، رزم آور نور ، farda123 ، جویا ، maryam2090 ، sara heidari
(5-15-1395، 12:09 عصر)Mahacita Bahuruci نوشته است: از همه می خوام که هر کس 3 تا از بهترین راههایی که در زندگی پیدا کرده که "صرف نظر از شرایط" بتونه همیشه شاد باشه، آرامش درونی داشته باشه، راضی باشه رو بنویسه.

لطفا فقط مهمترین و موثرترینهاش رو بنویسید. و فقط اونایی که خودتون تست و تجربه کردید. 

اگر 3 تا نبود و فقط یکی هم بود خوبه. اگر هم بیشتر از 3 تا بود (ولی فقط درجه 1 هاش!) بنویسید.

تا جای ممکن سعی کنید اونها را خیلی ساده، واضح و مستقیم بنویسید. فقط ادراک خوتون رو یلی ساده بیان کنید. 
 سپاس شده توسط maryam2090 ، sara heidari
با سلام و وقت بخیر 
سه راه شاد شدن و ارامش برای من اول یاد خداوند است و اینکه خوشایندها و ناخوشایندها رو به او بسپرم دوم نقاشی میکشم تا از حال و هوای اطراف دور بشم و در رنگها غرق بشم سوم نوشتن است دفترچه من مونس منه احساس میکنم  یه جور خالی کردن ذهنه
 سپاس شده توسط bashar ، Mahacita Bahuruci ، mina_sadat1360 ، dadan ، دانیال ، Healer ، amirkalate ، رزم آور نور ، Reza809 ، farda123 ، جویا ، maryam2090 ، sara heidari
استاد عزیز سوال بسیار زیبایی پرسیدین که باعث میشه به شادیهامون فکر کنیم من از موضوعات و چیزهای بسیار ساده ای شاد میشم 
دیدن خنده بچه هام منو واقعا و از ته دل شاد میکنه
باریدن بارون منو بسیار شاد میکنه همچنین دیدن یک درخت شادم میکنه
و جدیدا مدیتیشن و کار با انرژی ریکی بسیار شادم میکنه یعنی صبح با عشق اینکه با انرژی ریکی کار میکنم از خواب بیدار میشوم
ممنون از اینکه شادی جدیدی به شادی های من افزودید Heart
 سپاس شده توسط Orkideh ، farda123 ، bashar ، جویا ، jafar ، farzad78 ، dadan ، zohrearian ، maryam2090 ، sara heidari
سلام من هر وقت که احساس غم و ناراحتی به سراغم میاد اول از همه به اون حس میگم دوستت دارم متاسفم لطفا منو ببخش و ازش تشکر میکنم و همچنین از خدای مهربانم و فرشتگانه مقربش درخواست دارم که آرامش را بهم هدیه بده و دیگه بهش فکر نمیکنم ولی اگه خیلی سمج باشه پا میشم میرم سراغ پسرم که سه سالشه و کلی باهاش بازی میکنم سر به سرش میذارم و میخندیم که دیگه وقتی برای اون حس ناراحتی نمیمونه ...
در کل پسرم خیلی تو این مواقع به دادم میرسه و خدارو شکر میکنم واسه وجودش که بهم شادی میده  Heart
 سپاس شده توسط خداپرست ، maryam2090 ، جویا ، bashar ، sara heidari ، farda123
باسلام استاد. من با سه تارزدن  خیلی خوشحال میشم. با خانواده دورهمی بگیمو بخندیم . دلم میخاد یکیو بتونم خوشحال کنم حالا به هر نحوی . دنیارو چون ابدی نیست زیاد جدی نمیگیرم زود از رنجهاش میگزرم آخه ابدی نیست  .به فکر اینم چطور اگاهیم زیاد بشه
 سپاس شده توسط zohrearian ، maryam2090 ، bashar ، farda123
رنجهای دنیا رو هرکس ازدید خودش میبینه شاید برای شخصی دیگه گنج باشه
 سپاس شده توسط maryam2090 ، جویا ، bashar ، خداپرست ، farda123
سلام استاد گرامي
ازچيزهايي كه باعث شادي من ميشه اول شادي فرزندانم هست اگه بتونم كاري براشون انجام بدم و خوشحال بشن  از خوشحالي اونها  از ته دل شاد ميشم و خوشحالم.
دوم بودن در طبيعت  به من حس سبكبالي و شادي ميده از همچي يادم ميره و كاملا در اون لحظه هستم و غرق زيباييهاي طبيعت ميشم و تا چند روز سرحال و با نشاط هستم.
خارج شدن از قالب رسمي و چون كودكان شاد بودن و ساعاتي بچه بودن و شوخي و خنده با دوستانم منو شاد ميكنه.
نگاه كردن به گلدونهام منو شاد ميكنه و عشق ازشون ميگيرم.
بودن با عزيزاني كه دوستشون دارم منو شاد ميكنه.
كمك به مادرم كه افتاده شده و نياز به كمك داره و هروقت گردش ميبرم يا كاري براش ميكنم كه شاد ميشه و خنده به لبش مياد از ته دل خوشحال ميشم كه تونستم شادش كنم.
 سپاس شده توسط خداپرست ، خورشدوماه ، جویا ، bashar ، zohrearian ، jafar ، mina_sadat1360 ، sara heidari ، farda123
باسلام به استادگرامی و دوستان عزیز
سه موردکه ازهمه بیشترمن را شاد می کند:
۱- سلامتی نزدیکانم
۲- ورود الهامات درونی درخواب وبیداریم وبه واقعیت پیوستن آنها
۳-مهربانی کردن به دیگران و شاد کردن دل آنها
باتشکر
 سپاس شده توسط Samir58 ، bashar ، آیلا ، jafar ، جویا ، farda123 ، dadan ، mina_sadat1360 ، Orkideh
سلام 
سه تا کاری که من انجام میدم تا حالم خوب بشه
1_ سعی میکنم حتما در اولین فرصت مدیتیشن انجام بدم و بعد از ان حتما ری کی روی خودم انجام میدم، 
2_ کار دیگه ای که خیلی وقت ها انجام میدم به یک لیوان آب انرژی مثبت میفرستم و باهاش حرف میزنم از آب میخوام که تمام بدنم رو پاک کنه از خشم و ناراحتی که دارم 
و 3_ کاری که انجام میدم پیاده روی حتما جایی میرم که درخت باشه یا حتی شده تو حیاط چند دقیقه به درخت تکیه میدم کفش ها رو در میارم کف پام روی زمین باشه 
هر بار که این کار ها رو انجام دادم برای مدت ها انرژی بیشتر خوبی داشتم. 
متشکرم
 سپاس شده توسط جویا ، farda123 ، amirkalate ، سنجاقک ، Samir58 ، bashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان