امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عامل قدرت درمانگر - مسابقه!
به نظر من باور اینکه تمام جهان و ذراتش از انرژی درست شده، رمز موفقیته. پس چه مثبت چه منفی، این خود ما هستیم که با ایجاد ارتعاشات مثبت یا منفی باعث ایجاد نتایج خوب یا بد می شویم.
اگه درمانگر به این امر اعتقاد داشته باشه میتونه موفق تر عمل کنه.
در ریکی ما این وظیفه تغییر در سطوح انرژی را به هوش کیهانی می سپاریم و در روش های دیگه به شهود خودمون.
نگرانی های ما، بیانگر عمق فاصله ما با خداست... Blush
 سپاس شده توسط babak16 ، sito ، جویا ، maryam ، سنجاقک ، bashar ، فاطمه ، Taraneh
باسلام خدمت دوستان وماهاچیتا
مهمترین عامل هاله شخص است وداشتن ماده زیادی از اکتوپلاسم و باز بودن کانالهاوچاکراها به همراه ان .و  موضوعاتی که دوستان اشاره نمودند  باعشق به درمان .ونیز قابلیت پذیرش بیمار واعتماد به درمانگر  که همه اینها دخیلند ولی از همه مهمتر گستردگی هاله درمانگر میباشد وعبور دادن امواج مختلف وسطح تکاملی درمانگر .یعنی هرچه هاله درمانگر وسعتش زیاد باشد وارتعاشات هاله اش بیشتر باشد  تاثیری که به بیمار می گذارد بهتر وسرعت عملش نیز بیشتر خواهد شد  .ویک عامل مهم دیگر داشتن کمک  مثلا پزشک روحی می باشد . البته خیلی سبب هایی هستند که می توانند در درمان تاثیر بگذارند
                                        با تشکر
 سپاس شده توسط sito ، maryam ، bashar ، محمدمسعود ، فاطمه ، farzad78 ، konda ، 68Mohammad68 ، beny ، Taraneh
با اجازه یک موضوع مهم دیگری که تاثیر زیادی دارد تمرین است یعنی کانال شدن زیاد برای درمان بیماریها
با عرض پوزش یعنی هر چه بیشتر  مریض ببینیم فدرت شفا دهیمان بیشتر می شود
 سپاس شده توسط sito ، maryam ، bashar ، فاطمه ، farzad78 ، konda ، beny
ونیز درمان بیماری بدون چشمداشت .از اینکه چنین نوشتم بسیار پوزش می خواهم چون دیر وقت امدم وبا عجله نوشتم
 سپاس شده توسط sito ، maryam ، bashar
سادگي
هر چقدر ذهن ما پيچيده‌تر و فلسفي‌تر باشه و موشكافي بيشتري نسبت به مسائل داشته باشه، مقاومتش نسبت به باور مسائل ماورائي بيشتر ميشه و تأثير گرفتن و تأثير گذاشتن ما در اين گونه امور، كمتر ميشه. اما هر چقدر ذهن ما ساده‌تر باشه، راحت‌تر ميتونه اين قبيل امور رو بپذيره و بيشتر تحت تأثير قرار بگيره و  بهتر ارائه بده.
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط sito ، babak16 ، جویا ، maryam ، سنجاقک ، bashar ، فاطمه ، Taraneh
با سلام 

قاعدتا هر فرد برای ارائه ی جوابش مستدلاتی در ذهنش دارد که آن را به عنوان یک باور قبول کرده و بیانش میکند که همه قابل احترام است ، اما گذشته از تمام باورهای درست یا نادرست که به باورهایمان تبدیلشان کرده ایم ، خصوصیاتی که واقعا به یک درمانگر کمک میکند تا بهتر نور و انرژی را بر موضوعی فراخوانی کند ، به نظر شخصی ِ من با توجه به آموخته هایم ، این است که برای پرقدرت عمل کردن در موردی ، با نیتی که سرشار از خیر است و سطح ِ ارتعاشات نیکی را بر روی ِ موضوع در بر دارد ، با ذهنی مثبت ، ناظری بر درمانگری ِ کار با ریکی باشیم و با ایمان به قدرت و اعتماد ِ کامل بر انوار ، با در نظر گرفتن ِ اصل ِ زیر ، آنها را بدون ِ هیچ دخالتی فقط انتقال دهیم :
" اصل ِ رها کردن ِ نتیجه و دخالت نکردن در پروسه ی درمان یا شفا و دستکاری نکردن ِ راههای شفا رسانی توسط ِ انرژیهای ریکی با آمیختن ِ تخیلات یا تجسمات ِ شخصیمان " .

در روشهایی دیگر مانند پرانیک یا تجسم خلاق و ... کنترل ِ ذهن و هدف ، ممکن است حرف ِ اول را بزند ولی در ریکی نه . این درست است که اگر نیروی شهودیی به سراغمان آمد که ما را هدایت کند تا انوار را به نوعی خاص با تجسمی خاص ، جاری و هدفدار کنیم ، از آن شهود پیروی کنیم ( اما آیا واقعا به آن درجه رسیده ایم که با سکوت و نظر کردن بر یک تجسم ، تفاوت بین ذهنیتهای من در آوردی را با شهودمان بدانیم ؟ ) ؛ ولی اینکه شخصی بدوا در هنگام شروع به کار با ریکی ، تجسمی در مورد نحوه ی شفادهی یا درمانگری در ذهنش انجام بدهد تا نتیجه یا روشی که به نظر ِ خودش درست میرسد را پیاده و عملی کند ، به عقیده ی شخصی ِ من ، جوابی درخور که پوشیده از نور و تمام عیار باشد نمیگیرد ، حتی اگر ظاهرا شفای ِ جسم یا دریافت ِ خواسته ی مورد نظر در عالم فیزیکی نتیجه ای تحقق یافته پیدا کند ، همانطور که ماهاچیتا هم در جایی دیگر اشاره کردند ، با این دخالتها در بعدی دیگر ممکن  است اشکالی را بوجود بیاوریم که بر ما با این سطح ِ آگاهی کاملا پوشیده است . 

در یک جمله : به کار انرژی های نورانی نباید دخالتی را روا داشت فقط باید شاهد بود و نقش ِ یک امانتدار ِ راستکردار را جهت ِ انتقال ِ انرژی ایفا کرد ( بدون ِ دخل و تصرف ) .

اینکه : من این احساس رو دارم ،  من اینجوری دوست دارم  ، من به کارما معتقد نیستم ، من برای خیرش حاضرم هر کاری که میدونم یا میتونم بکنم و .... چیزی بیش از گوش دادن به صدای ِ ایگوی ِ درونمان که  " من میدانم ها " را به رخمان میکشد  نیست .
ما هیچ چیز نمیدانیم ؛ بهتر است هر چه زودتر از این وهم ِ " من میدانم ها " دربیاییم . اگر بر روی این مطلب باز باشیم دنیایی از اطلاعات به سراغمان میایید که آگاهی ناب و شفافی را در اختیارمان قرار میدهد  . 

خیر پیش و در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط arman23 ، babak16 ، maryam ، سنجاقک ، bashar ، پاييز ، MehrdadS ، فاطمه ، ریکی ، Taraneh
(5-18-1395، 08:40 صبح)babak16 نوشته است: ونیز درمان بیماری بدون چشمداشت .از اینکه چنین نوشتم بسیار پوزش می خواهم چون دیر وقت امدم وبا عجله نوشتم
آقا بابک دست شما درد نکنه بابت این همه دقتی که همیشه به نوشته های من می کنید! واقعا نمی دونم متنم رو نخوندید یا خوندید ولی توجه نکردید ؟  من گفتم فقط یه چیزه و یه چیز رو توضیح بدین نگفتم عوامل، گفتم عامل!
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط babak16 ، Reza809 ، maryam ، سنجاقک ، bashar ، فاطمه ، ستاره ، Taraneh
کند ذهنی مرا ببخشید . با عرض معذرت هاله درمانگر
 سپاس شده توسط maryam ، ستاره
با توجه به اینکه هنوز مشخص نمیکنم کی جواب درست رو داده... عرض کنم که پاسخ این سوال خیلی سادست ولی از یه طرفم واقعا انتظار ندارم همه بتونن بیانش کنند چون شاید خیلیا از این جنبه بهش نگاه نکرده باشند و بدین دلیل شاید جواب دادن بهش سخت باشه.
 سپاس شده توسط جویا ، maryam ، سنجاقک ، bashar ، پاييز ، babak16 ، محمدمسعود ، فاطمه ، ستاره ، MehrdadS ، Healer ، Taraneh
دوستان توجه کنید راهنمایی که کردم خیلی مهم بودا! این عامل کاملا از نظر علمی قابل بررسیه! یعنی مستقیما قابل بررسیه. خصوصا در چندین سال اخیر خیلی روش کار شده  Smile
 سپاس شده توسط maryam ، سنجاقک ، bashar ، پاييز ، babak16 ، فاطمه ، ستاره ، Healer ، Taraneh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان