امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عامل قدرت درمانگر - مسابقه!
با سلامی مجدد 
موضوع به نظر مهیج شد دوستان .
به نوعی گفته ی مسعود جان گستردگی ِ بیشتری روی موضوع داره و شاید جواب ، " تغییر ِ نوع ِ نگرش ِ افراد " بر روی نحوه ی بوجود آوردن ِ اوضاعی باشه که درش گیر کرده ، اگر قادر به تاثیر گزاری در روی نحوه ی نگرش ِ بیمار یا متقاضی بشیم ، عامل ِ بوجود آورنده ی مشکل رو از افکارش به کمک ِ خودش میتونیم دور کنیم . 
جویا
 سپاس شده توسط maryam ، سنجاقک ، bashar ، پاييز ، babak16 ، sito ، محمدمسعود ، فاطمه ، ستاره ، Taraneh
(5-18-1395، 10:54 صبح)Mahacita Bahuruci نوشته است: دوستان توجه کنید راهنمایی که کردم خیلی مهم بودا! این عامل کاملا از نظر علمی قابل بررسیه! یعنی مستقیما قابل بررسیه. خصوصا در چندین سال اخیر خیلی روش کار شده  Smile
میدان مغناطیسی بدن Blush
 سپاس شده توسط bashar ، babak16 ، sito ، فاطمه ، ستاره ، Taraneh
سلام
البته شاید بشه گفت که این سوال یک جواب مشخص نداره و خیلی از جوابها میتونه براش درست باشه ولی یکی از این جوابها مد نظر جناب ماهاچیتاست که باید اونو بگیم!
با توجه به راهنماییتون فکر میکنم امواج مغزی باشه!
 سپاس شده توسط babak16 ، maryam ، bashar ، sito ، فاطمه ، ستاره ، Taraneh
به نظر من اون توانایی میتونه تمرکز درمانگر باشه. یعنی اینکه بتونه از سکوت ذهنش برای تمرکز استفاده کنه. و این تمرکز به معنای اینه که قضاوت ها و افکار شخصی خودش رو موقع درمان ساکت کنه و تهی از هرگونه افکار دیگر باشه و با این شیوه میتونه بدن و روح خودش رو با فرد درمان پذیر یکی کنه. پس تمرکز ذهن و خالی کردنش از افکار مزاحم(که این هم به معنای همون تمرکزه) یکی از عوامل مهم در درمانگری موفقه.
 سپاس شده توسط bashar ، maryam ، sito ، babak16 ، MehrdadS ، فاطمه ، beny ، Taraneh
بار سومه که جواب میدم این ذهن خلاقم هی چیزی کشف میکنه

چیزی که الان به ذهنم اومد اینه که قدرت تلقین بیمار رو بالا ببریم مثل تحقیقات دارونماها که فیلمشم حتی خواهرم دیده بود که یه کپسول خالی به بیمار میدادن میگفتن اینو تا یه ماه بخوری بیماریت خوب میشه و بیمارم چون نمیدونست و فکر میکرد کپسول واقعیه با تلقیناش سر یه ماه خوب میشد!
کیست در گوش که او میشنود آوازم؟
کیست در دیده که از دیده برون مینگرد؟
*
یا کدام است سخن مینهد اندر دهنم؟
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم؟
 سپاس شده توسط فاطمه ، MehrdadS ، bashar ، babak16 ، Valizadeh ، maryam ، ستاره ، سنجاقک ، Taraneh
با درود بر استاد عزیز و دوستان رهرو نور...
فکر کنم آگاهی مد نظر باشه، چون آگاهی درمانگر میتونه در روند درمان تاثیر گذار باشه و مبحث آگاهی جمعی نیز به تازگی اثبات شده است.
با سپاس.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، babak16 ، Valizadeh ، maryam ، فاطمه ، ستاره ، سنجاقک ، 68Mohammad68 ، Taraneh
با سلام . به نظر من هم قدرت تصور و تجسم بالاترین قدرت جهانه . هر چیزی که تصور کنیم همون به واقعیت تبدیل خواهد شد .
 سپاس شده توسط ستاره ، محمدمسعود ، سنجاقک ، goodboy_313 ، bashar ، farzad78 ، babak16 ، Taraneh
سلام استاد با توجه به مطالعاتی که بنده داشتم این عامل قدرت تله پاتیه و مربوط به چشم سومه ،که علاوه بر ریکی تو سایر روشها مثل پرانیک هیلینگ و حتی سایر روشها خیلی موثر و قدرت درمانو بالا میبره، اینو زمانی دریافتم که میخواستم ببینم چجوری قدرت درمانگری رو بالا ببرم
 سپاس شده توسط bashar ، محمدمسعود ، Valizadeh ، maryam ، فاطمه ، babak16 ، ستاره ، Taraneh
با سلام
من بازم با توجه به راهنمایی استاد میگم اعتقاد داشتن به اینکه جهان همه انرژی است...میتونه همه پاسخ ها رو پوشش بده مثل تلقین، باور و ....
اثباتش هم فیزیک کوانتوم است. و مثلا تاثیر انرژی مثبت و کلام مثبت روی مولکول های آب و ...
ممنون
نگرانی های ما، بیانگر عمق فاصله ما با خداست... Blush
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، babak16 ، ستاره ، سنجاقک ، Taraneh
به نام خداوند بخشنده مهربان

سلام خدمت استاد بزرگوار و همه ی دوستان عزیز

همونطور دوستان اشاره کردن خیلی از راهها در موفقیت درمان و موفق بودن درمانگر موثر هست
و نظرات دوستان هم هر کدوم به نوبه ی خودش میتونه درست باشه و در موفقیت درمان بسیار تاثیر گذار باشه . بنظر من در روند درمان و موفقیت اون امیدی که ما در دل بیمار و فرد گیرنده ی درمان ایجاد میکنیم خیلی تاثیر داره وقتی ما با تمام وجود تلاش خودمون رو میکنیم و به فرد گیرنده ی درمان امید میدیم که حتما خوب خواهی شد و این روش حتما جواب خواهد داد این باعث میشه که فردبیمار یه نور امیدی در دلش روشن شه و در واقع ما تلاش میکنیم که امید به زندگی رو در فرد مورد نظر بالا ببریم  و اینکه ما چقد بتونیم نور امید رو در دل گیرنده ی درمان روشن نگه داریم این خیلی مهمه در واقع بیمار اول امیدش به خداست و بعد به ما که درمانگر هستیم و باید نهایت تلاش مون رو کنیم که به فرد اون امید لازم رو بدیم.

با تشکر از استاد گرامی و همه ی دوستان عزیز
 سپاس شده توسط bashar ، سنجاقک ، maryam ، babak16 ، Healer ، Taraneh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان