امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عامل قدرت درمانگر - مسابقه!
با سلام به استاد عزیز و دوستان ، 

به نظر من جواب افزایش نیروی حیات هست

که با خواب به موقع ، ورزش ، رفتن به طبیعت ، غذای مناسب و مراقبه ها و خود درمانی ها افزایش پیدا میکنه
 سپاس شده توسط bashar ، maryam ، فاطمه ، ستاره ، beny ، Taraneh
(5-17-1395، 05:54 عصر)دانیال نوشته است: سلام فکر کنم پاسخ تو سوالتون بود.به نظر من رجوع کردن به شهود عامل نتیجه گرفتن بهتر برخی درمانگراست.
چه چیزی باعث شهود در حین درمان میشه؟ پاسخ شهود نیست اما چیزیه که باعث شهود هم میشه. و شهود چیزی جز اینکه "من" راه رو باز کنه برای جریان آگاهی و انرژی نیست. پیشنهاد می کنم قبل پاسخ دادن سوالات و راهنماییم رو مرور کنید، چون پاسخ خیلی ظریفه!
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، maryam ، Valizadeh ، MehrdadS ، فاطمه ، ستاره ، دانیال ، Reza809 ، Taraneh
(5-17-1395، 03:18 عصر)Mahacita Bahuruci نوشته است: سلام

هرکسی بتونه در یک جمله بگه که چه چیزی در برخی از درمانگرها باعث میشه که قدرت بیشتری داشته باشند و بهتر نتیجه بگیرند. یک جایزه پیش من داره! 

این یک توانایی کلیدی و مهمه که برخی دارند و در شفا بخشی ازش استفاده می کنند. حتی در روشهای دیگری غیر از ریکی. (منظور از توانایی قدرت ماورایی نیست، بلکه چیزیه که همه دارند ولی پرورشش ندادند)

چیزی که دنبالشم بگین رو میخوام که حتما خیلی مستقیم بهش اشاره کنید. و خوب توضیحش بدین ولی فقط یک چیزه، اگر چندتا چیز رو توضیح بدین قابل قبول نیست! پس در توضبح دادنتون دقت کنید. 

راهنمایی: چیزیه که از نظر علمی اثراتش ثابت شده و قابل سنجشه! 
پیشنهاد می کنم از شهودتون استفاده کنید. 

پاسخ سوال و برندگان رو تو چند روز آینده اعلام می کنم. 

توجه: این هدیه فقط به اعضای لایتورکرز داده میشه، در صورتی که هنوز عضو نیستید ولی جواب بدین می تونید پس از ورود درخواست کنید تا بهتون بدم. 
دوستان عزیز خیلی دارید از سئوال استاد پرت میشید، لطفا باز سئوال ایشون رو بخونید، ایشون چند بار تاکید کردن با علم قابل سنجش و اندازه گیری است...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، محمدمسعود ، 68Mohammad68 ، Valizadeh ، maryam ، فاطمه ، جویا ، ستاره ، Taraneh
امواج آلفای مغز باعث میشن سمت راست مغز بکار بیفته و سمت راست مربوط به خلاقیت و شهود هست .
 سپاس شده توسط فاطمه ، 68Mohammad68 ، bashar ، ستاره ، Taraneh
1- تمام کردارها ، رفتارها و اعمال را با آگاهی انجام داد، حتی درون.
2- آزاد کردن و رهایی از انرژی های احساسات سرکوب شده(ترس، دلخوری ، رنجش خاطر، استرس، کینه، خشم و....)
3- عشق ورزی ، زیبا دیدن و تبادل انرژی عشق به تمام موجودات و طبیعت و...

این سه نکته ها برای من ثابت شده، چون که تاثیر بسیار عالی در تمام ابعاد فردی را دارد، این سه نکته ها فقط یه جمله کوتاه است، اما دید من، درونش گسترده می بینم.
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، ستاره ، Taraneh
نقل قول: چه چیزی باعث شهود در حین درمان میشه؟ پاسخ شهود نیست اما چیزیه که باعث شهود هم میشه
ارتباط عمیق باخود برتر , در نتیجه رفتن به حالت آلفا و فعالسازی امواج آلفا که درنتیجه امواج آلفا باعث تحریک و بکار افتادنافتادن نیمکره راست مغز میشه که نیمکره راست مربوط به خلاقیت و شهود هست
 سپاس شده توسط bashar ، 68Mohammad68 ، ستاره ، Taraneh
استاد میشه بگید تا حالا کسی جواب درست رو گفته یا نه که اگر گفتن دیگه دنبالش نریم  Smile
 سپاس شده توسط MehrdadS ، bashar ، ستاره
روشن ضمیری؟!  Thinking
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، maryam ، ستاره
شاید منظور استاد چیز دیگه باشه اما  جواب مریم میتونه درست باشه
ضمیر ناخودآگاه ، کلی نگری ، خلاقیت و خیال ( تصویر سازی ذهنی سه بعدی) ، شهود و حس ششم و... به نیم کره راست مغز مربوط میشود
و از نظر علمی هم هم قابل اثبات و قابل اندازه گیری هست

برای پرورش نیمكره راست مغز نباید همیشه  جدی و عاقلانه رفتار كنیم،  حق اشتباه كردن را از خود نگیریم، نخواهیم همه كارهای‌مان مورد پسند دیگران باشد و سعی نکنیم  هر كاری را از روش معمولش انجام دهیم  و نگاهی كلی گرایانه را جایگزین نگاه جزئی گرایانه كنیم و به خودمان اجازه دهیم گاهی كودک شویم و دنیا را كودكانه ببینیم و از اشتباه كردن نترسیم و پذیرا و گشوده باشیم و.... و تصویر سازی ذهنی و تجسم را تمرین کنیم زیرا تجسم  تنها با نیم کره راست مغز انجام میشود
 سپاس شده توسط bashar ، maryam ، ستاره ، Taraneh
فعلا نمیتونم بگم که کسی جواب داده یا نه! 
ولی اونایی که بیش از یک جواب دادن همانطور که در موضوع نوشتم جوابشون قبول نیست. ولی اگر در نهایت جواب درست رو داده باشن یا بدن بازم یه هدیه بهشون میدم ولی نه اون هدیه اصلی رو Smile
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، ستاره ، Taraneh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان