امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عامل قدرت درمانگر - مسابقه!
سلام

هرکسی بتونه در یک جمله بگه که چه چیزی در برخی از درمانگرها باعث میشه که قدرت بیشتری داشته باشند و بهتر نتیجه بگیرند. یک جایزه پیش من داره! 

این یک توانایی کلیدی و مهمه که برخی دارند و در شفا بخشی ازش استفاده می کنند. حتی در روشهای دیگری غیر از ریکی. (منظور از توانایی قدرت ماورایی نیست، بلکه چیزیه که همه دارند ولی پرورشش ندادند)

چیزی که دنبالشم بگین رو میخوام که حتما خیلی مستقیم بهش اشاره کنید. و خوب توضیحش بدین ولی فقط یک چیزه، اگر چندتا چیز رو توضیح بدین قابل قبول نیست! پس در توضیح دادنتون دقت کنید. 

راهنمایی: چیزیه که از نظر علمی اثراتش ثابت شده و قابل سنجشه! 
پیشنهاد می کنم از شهودتون استفاده کنید. 

پاسخ سوال و برندگان رو تو چند روز آینده اعلام می کنم. 

توجه: این هدیه فقط به اعضای لایتورکرز داده میشه، در صورتی که هنوز عضو نیستید ولی جواب بدین می تونید پس از ورود درخواست کنید تا بهتون بدم. 

---------------------------
مسابقه به اتمام رسید، مشاهده پاسخ در این پست: 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط سنجاقک ، جویا ، maryam ، bashar ، محمدمسعود ، ebi7777 ، sito ، ریکی ، ستاره ، فراسو ، babak16 ، پاييز ، MehrdadS ، saeed871 ، فاطمه ، goodboy_313 ، ahmadreza ، 68Mohammad68 ، Healer ، مریم ، abbasss ، beny ، RealArt ، Taraneh ، arp220 ، mina_sadat1360 ، sara heidari ، همسفر ، shahbalout ، H_Hiva_O
سلام
به نظر من باور قوی بعضی درمانگرا نسبت به نتیجهء مطلوب کارشونه که باعث میشه نتیجهء بهتری بگیرن. یعنی ذهن که برای خیلیها عامل شک وتردید و مانعی در رسیدن به هدف هست، برای این افراد نه تنها عامل محدود کننده نیست بلکه نیروی مضاعفی میشه برای رسیدنشون به هدف.
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط maryam ، محمدمسعود ، bashar ، sito ، ستاره ، babak16 ، پاييز ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، شیوا ، beny ، Taraneh ، همسفر ، shahbalout
راستش خیلی چیز ها موثره ولی خب مهم ترینش بنظر من خلوص ذهن و نیته که مساویه با ایمان و باور و شک و تردید نداشتن که با مراقبه به دست میاد و معیار سنجششم تمرینه
کیست در گوش که او میشنود آوازم؟
کیست در دیده که از دیده برون مینگرد؟
*
یا کدام است سخن مینهد اندر دهنم؟
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم؟
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، sito ، ستاره ، babak16 ، سنجاقک ، پاييز ، فاطمه ، goodboy_313 ، 68Mohammad68 ، Taraneh ، همسفر ، H_Hiva_O
سلام . بنظرم ایمان به کار درمان هست , ایمان در هرکاری لازمه و مختص ریکی نیس , 
خیلی دلم میخاد هرچه زودتر جوابشو بگید تا بکار ببندم.
 سپاس شده توسط bashar ، محمدمسعود ، sito ، ستاره ، babak16 ، سنجاقک ، پاييز ، فاطمه ، goodboy_313 ، 68Mohammad68 ، Healer ، Taraneh ، همسفر
فکر میکنم مهمترین عامل که قدرت یک درمانگر رو زیاد میکنه تزکیه است در تمام ابعاد وجودی چه کالبد فیزیکی و چه کالبدهای ظریف ذهنی و ... که معمولا هم با تمرینات مستمر مدیتیشن و رعایت باید ها و نبایدهای لازم بدست میاد و حتی رعایت نوع تغذیه هم در این امر تاثیر بسیاری دارد و انوار الهی نیز در روند تزکیه مفیدند.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط محمدمسعود ، maryam ، sito ، ستاره ، farzad78 ، babak16 ، سنجاقک ، فاطمه ، دانیال ، 68Mohammad68 ، Taraneh ، همسفر
بتی شاین در کتاب جادوی ذهن ( لینک دانلودش را برای دوستداران گذاشته ام) نوشته شفا بخشی با انرژی ذهن سر وکاردارد، همچنین با انتقال فکر، روشن بینی و واسطه روحی شدن و سایر کارها .....
پس اگر میگوییم انرژی ذهن نیرومندترین انرژی زندگی ما است اغراق نکرده ایم. انرژی آن از اتم هم بیشتر است. فقط باید در راه خیراز آن استفاده شود.زیرا هر چه بدهید باز پس خواهید گرفت ....
وی معتقد است با مثبت اندیشی و گسترش ذهن فرد می تواند با ذهن کیهانی در تماس باشد و پیامهای دریافتی و داده شده کیفی خواهد بود و کمیت اصلا اهمیت ندارد.

اگر فرد افکاری مثبت و گسترده داشته باشد،استعدادها نیرومندتر و قوی تر می شوند.هنرمندان همیشه گسترده فکر میکنند.همچنین مجسمه سازان،خوانندگان،جراحان و هرکس که دهنده باشد نه گیرنده.

بدون آنکه از خانه اش قدم بیرون بگذارد
همه چیزهای روی زمین را میداند

بدون اینکه از پنجره اش به بیرون بنگرد
همه راههای بهشت را میشناسد
روشن بین بدون رفتن وارد می شود
خردمند بدون نگاه کردن میبیند
"تائوته چینگ"
 سپاس شده توسط bashar ، farzad78 ، ستاره ، babak16 ، maryam ، پاييز ، فاطمه ، Taraneh ، خورشدوماه
پاسخی که من دنبالشم خیلی مستقیم تر از مثلا "تزکیه" یا "ذهن" هست. باید دقیقا بزنید به هدف. ذهن رو همه می دونیم که مهمترین چیز در همه چیه، و در مقالات در موردش شرح دادم .
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط bashar ، دانیال ، ستاره ، جویا ، babak16 ، maryam ، سنجاقک ، فاطمه ، ریکی ، Taraneh ، sara heidari
سلام فکر کنم پاسخ تو سوالتون بود.به نظر من رجوع کردن به شهود عامل نتیجه گرفتن بهتر برخی درمانگراست.
 سپاس شده توسط bashar ، ستاره ، babak16 ، maryam ، فاطمه ، سنجاقک ، Reza809 ، Taraneh
با سلام    قدرت تجسم خلاقانه به نظر من میتونه مهمترین خصیصه یک درمانگر باشه

با سپاس
صوفی مجلس که دی جام و قدح می شکست               باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
شاهد عهد شباب آمده بودش به خواب                        باز به پیرانه سر عاشق و دیوانه شد
 سپاس شده توسط bashar ، محمدمسعود ، ستاره ، babak16 ، maryam ، فاطمه ، 68Mohammad68 ، beny ، Taraneh
تغییر دادن ذهنیت بیمار نسبت به اون نوع طب
مثلا یه کسیه که اعتقادی به انرژی درمانی نداره و انرژی درمانیم به اون صورت شاید براش عمل نکنه
ولی اگه بتونیم دیدش رو تغییر بدیم که ایمان پیدا کنه خب واضحه که بهتر درمان انجام میپذیره
کیست در گوش که او میشنود آوازم؟
کیست در دیده که از دیده برون مینگرد؟
*
یا کدام است سخن مینهد اندر دهنم؟
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم؟
 سپاس شده توسط ستاره ، farzad78 ، babak16 ، جویا ، maryam ، سنجاقک ، فاطمه ، bashar ، beny ، Taraneh

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان