امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم یا انرژی قوی
با سلام
منم اوایل فکر میکردم اگه انرژی رو زمان همسویی یا جاری کردن بیشتر حس کنم،قوی تره
اما الان حس میکنم انرژی که ازش نتیجه بهتری بگیریم قوی تره... با توجه به نیت های مختلف هر کدام از انرژی ها به نوبه خود میتونن موثر باشن.
و یه چیز دیگه که جدیدا حس کردم و استاد ماهاچیتا هم زیاد درموردش گفته بودن، منم تجربی دارم حسش میکنم اینه  که کار کردن طولانی با یک یا چند سیستم خاص انگار باعث میشه توی اون سیستم مهارتمون بیشتر میشه و تاثیرش بیشتر میشه.
نگرانی های ما، بیانگر عمق فاصله ما با خداست... Blush
 سپاس شده توسط babak16 ، bashar ، arman23 ، سنجاقک ، konda ، ebi7777 ، maryam ، Mahacita Bahuruci ، amirkalate ، Solmazazimzadeh ، Azinmm ، دانیال
با سلام
به نظر من میلیارد ها نوع انرژی در کاینات وجود دارد که همه با همدیگر فرق میکنند طول موج اینها متفاوت می باشد .نه یکی ضعیف است ونه یکی قوی . همسویی هایی که ما میگیریم برای این استکه بتوانیم این ارتعاشات را از خود عبور دهیم .با هر همسویی بدن پرانیک ما را دستکاری می کنند .کانالها یمان را باز می کنند  وارتعاش هاله مارا تنظیم می کنند تا ما این انرژی ها را بهتر دریافت بکنیم .وباکار کردن روی این سیستمها قدرت جذب وعبور دادن این انرژی ها در ما افزایش می یابد . وموقع دریافت اگر این انرژی ها  را هم احساس نکنیم دلیل بر ضعیف بودن این سیستم نمی باشد
با تشکر
 سپاس شده توسط arman23 ، old member ، سنجاقک ، جویا ، bashar ، ebi7777 ، konda ، Valizadeh ، ریکی ، Mahacita Bahuruci ، beny ، amirkalate ، رزم آور نور ، دانیال
به نظر من سیستمی میتونه قویتر حس بشه که ارتعاشاتش با ارتعاشات پایه بدن و ذهن فرد همخوانی بیشتری داشته باشه. من یک همسویی خاص رو امروز دریافت میکنم ولی چیزی حس نمی کنم ممکنه چند ماه دیگه که ارتعاشات بدنم با امروز متفاوته، اونو دوباره دریافت کنم و احساس کنم خیلی قویتره و یا بلعکس. افراد متفاوت هم برداشتون از ارتباط بهتر با هر سیستم، فرق داره. من به شخصا با از سیستم های مختلف در شرایط متفاوت استفاده کردم و متوجه شدم درک متفاوتی از یک سیستم مشابه در زمان ها و مکان های متفاوت و بعضا توسط افراد متفاوت،  وجود خواهد داشت.
 سپاس شده توسط ebi7777 ، konda ، bashar ، جویا ، ریکی ، Mahacita Bahuruci ، babak16 ، Reza809 ، old member ، beny ، amirkalate ، Solmazazimzadeh ، دانیال
با سلام 

به عقیده ی من هم همونطور که دوستان مستقیم یا غیر مستقیم بهش اشاره کردن ، تشخیص ِ ضعیف بودن یا قوی بودن ِ چیزی با حواس ِ فیزیکمون ، بسیار نسبی یه که بسته به تغییرات ِ لحظه به لحظه ی احساسات و عواطف و موقعیتهای مختلفمون و آمادگی های روحیمون برای پذیرش ، دائما در حال ِ دگرگونی یه و طبیعتا ما به عنوان انسانی زمینی با حواس خودمون و در سطح شعور ِ زمینی یه که اغلب به اشتباه دست به قضاوتِ این انرژی ها میزنیم : اگر بفهمیمشون ! نتیجه ی ظاهری رو ببینیم و درک کنیم ! گرما رو حس کنیم ! چهارستون ِ بدنمون در زمان ِ دریافت بلرزه ! حتی تا چند روز از برون ریزی خون جگر بشیم ! و غیره ، برامون مطمئن کننده است که : " عجب انرژی ِ قوی یی بود ! " و این مبنایی از سنجش هست که خواه ناخواه همه مون به نوعی با اون درگیریم و براش معنا قائل میشیم .
نتیجتا و عموما وقتی چیزی در سطح ِ فهم ِ شعور ِ زمینی ِ ما دربیاد ، با حواس ِ عمومی مون تعریف و اندازه گیری ایش میکنیم ؛ بدون ِ توجه به اینکه بحث در مورد انرژیهایی نامحدود و غیر قابل ِ تعریف با ابعادی خارج از فهم ِ زمینیست و چون ما از سِلاح یا ابزاری که بتونیم  طیف و گستردگی یا میزان ارتعاشات ِ اونها رو در ابعاد یا زمانهای متفاوت بسنجیم ( گذشته ، حال ، آینده ) ، برامون با حواس ِ معمول ِ بشری وجود نداره ، درجه بندی از نظر قدرت یا عدم قدرت هم ، مفهوم ِ خودش رو به شکل ِ عامه به شکلی کامل از دست میده .
تنها چیزی که میشه در این سبک سنگین کردنها از لحاظ مفهوم ِ واقعی ِ قدرت ِ یک انرژی ِ کانال شده  ، بهش اعتماد بشه ( که اونهم از زمانی به زمان ِ دیگر با بالا رفتن ِ سطح ِ ارتعاشات ِ عمومی ِ افراد ِ روی زمین در حال ِتغییره  و در هر عصر یا زمانی بسته به رشد ِ عمومی ِ افراد ِ جامعه و کره ی خاکی ، سطح ِ ارتعاشات ِ بالاتری برای متعالی شدنی جدیدتر ، مطالبه میشه ) ، توسط ِ نوشتار یا جزوه ای ایست که خود ِ کانال کننده ( با فرض ِ راستکردار بودن ِ او ) در اختیار ما قرار داده میشه و با توجه به اینکه فرد ِ کانال کننده به سورس وصل میشه تا آگاهی و معلومات و ابزار در دسترسش قرار بگیره ، و معیار ِ قوی و ضعیف بودن در حیطه ی آگاهی ِ کل با تمام ِ زیر مجموعه های زمانی و مکانی توسط ِ خود ِ سورس ثبت و ضبط شده و میشه ، معیاری صحیح به خودش میگیره . 

خیر پیش و در پناه حق 
جویا
 سپاس شده توسط Valizadeh ، سنجاقک ، ریکی ، محمدمسعود ، Mahacita Bahuruci ، babak16 ، ebi7777 ، bashar ، old member ، amirkalate ، Solmazazimzadeh ، دانیال
با سلام
بعضی وقتها یه سوالهایی باعث میشه به یه چیزهایی پی ببری که اگر پرسیده نمیشد شاید سالها متوجه نمیشدی و ....
یادم یکبار که من به پزشک هومئوپات مراجعه کرده بودم گفت تعریف شما از بیماری که میگید چیه ؟ .... من اونقدر گیر کردم که نتونستم توضیحی بدم و متوجه شدم که اکثر اوقات ما بصورت شرطی زوم میکنیم به اسم یک بیماری و هی تکرارش میکنیم غافل از اینکه شاید اصلا مشکل ما اون نیست و  ذهنیتی از اون ساختیم و با تکرار اون را بخودمون جذب میکنیم...   
این سوال شما هم از اون سوالهاست و برای بنده خیلی جالبه چون وقتی فکر میکنم میبینم شاید اکثر اوقات دیدگاهم در مورد سیستمها اشتباه بوده
برای مثال داشتم به سوال پاسخ میدادم و تعریفی از سیستم قوی ارائه بدم که متوجه شدم مثلا وقتی میگوییم سیستمی قوی هست در درجه اول چون شاید اونو قوی احساس کردیم اینو میگیم و اینهم نمیتونه برای همه صادق باشه چون این ما هستیم که با توجه به انسدادهایی که داریم شدت انرژی را احساس میکنم و این یه چیزه فردی هست نه عمومی و حتی بعدها هم که از سیستم استفاده میکنیم و انسدادهایی رفع میشه اینهم میتونه مربوط به شخص باشه نه در حالت عمومی
ولی درکل سیستمی که پاکسازیهای پیشرفته و عمیقی داشته باشه و در همه ابعاد کار کنه را میشه گفت سیستم قوی هست.
البته اینهم میتونه نسبی باشه ... پیشرفته با کدوم معیار سنجش و برای چه کسی
باز هم ممنون از سوالی که طرح کردید و فکر کردن در مورد پاسخش میتونه جواب سوالهای زیادی باشه که تا بحال متوجه اون نبودیم.

همواره در نور وبرکت باشید
 سپاس شده توسط جویا ، Mahacita Bahuruci ، سنجاقک ، MehrdadS ، babak16 ، Valizadeh ، فراسو ، ebi7777 ، bashar ، konda ، old member ، Solmazazimzadeh ، amirkalate ، رزم آور نور ، Whitechannel
سلام . استاد این مبحث نیمه تمام موند , واقعا متخصصان این علم کدام جنبه انرژی رو درنظر میگیرند و میگن قویه , درسته که هرکسی از قوی بودن یه تعبیری داره ولی حتما یه چیز دیگه ای هست که مثلا خودشما دربعضی از سیستمها لفظ قوی رو بکاربردید این قوی بودن حتما یه چیز خاصه نه اینکه هرکسی طبق سلیقه خودش بگه قویه , این قوی بودن واقعا از چه نظر هست شما و متخصصان چه چیزی رو مدنظر قرار میدید و میگید قویه ؟

مولانا  
 سپاس شده توسط bashar ، محمدمسعود ، ebi7777 ، 68Mohammad68 ، babak16 ، saeed871 ، فاطمه ، aseman231 ، جویا ، amirkalate ، Whitechannel
با سلام خدمت استاد بزرگوارم و دوستان راهیان نور
تمامی سیستم های ریکی واقعا قدرتمند و تاثیر گذاری بسیار زیادی دارند حتی دوستانی که میگن من در همسویی فلان سیستم هیچ حسی رو تجربه نکردم مطمعن هستم در چند روز بعد از همسویی تاثیراتش رو دیدند و ازش لذت بردن
اما مساله مهم اینکه هر سیستم انرژی با سیستم قبلی خودش مثل نسبت ریکی اوسویی با ریکی کارونا تفاوت هایی دارند و ابعاد مختلفی شامل میشن که این مساله باعث میشه فکر کنیم شاید یکی از دیگری قوی تره

reiki is love
 سپاس شده توسط bashar ، maryam ، babak16 ، amirkalate
با سلام خدمت همه دوستان گرامي 

بنظر من مهم قدرت ذهن فرد هست. هرچقدر روي خودمون كار كنيم و بتونيم انرژي درونمون رو قدرتمند كنيم و تحت كنترل در بياريم  كارهاي فوق العاده اي ميتونيم انجام بديم. و همانطور كه استاد ماهاچيتاي عزيز و خيلي از دوستان گفتن با تمرين مدوام و مديتيشن و سكوت فكر حاصل ميشه .

از راهنمايان روحي و استاد ماهاچيتاي عزيز سپاسگزارم .
 سپاس شده توسط فاطمه ، bashar ، ebi7777 ، babak16 ، amirkalate
سلام  . به نظر بنده  انرژی،قوی،یا ضعیف وجود نداره ارتعاشات انرژیها با هم متفاوته  و بعضی ارتعاشات برای بعضیا که کالبدشون بیشتر به اون انرژی نیاز داره واکنش بیشتری نشون میده  و به نظرش قویتره  و حس خوبی بهش داره در حالی که هرچقد یک سبک انرژی رو بیشتر تمرین کنیم کانال قویتری برای دریافت و ارسالش می شویم و هر چقد کانال قویتری در اثر تمرینات بشیم ارتعاشات بالاتری میتونیم ارسال کنیم
 سپاس شده توسط bashar ، konda ، محمدمسعود ، maryam2090 ، amirkalate
با سلام خدمت استاد ماهاچيتا و همه عزيزان
به نظرم قوي بودن يك سيستم با تاثير بخشي اون سيستم مشخص ميشه  و همونطور كه عزيزان هم گفتن تنها با تمرينات  و استفاده از  سيستمها  اين امر حس ميشه.
شخصا قوي بودن سيستمهاي انرژي و بيشتر از زماني  متوجه شدم كه در اثر تمرينات  شفا و تاثير خوبي در روح و جسم خودم ديدم.
البته  گاهي من هنگام درمان خودم و ديگران متوجه جريان  قوي انرژي  هنكام درمان ميشم و حس ميكنم روند درمان خيلي خوب پيش ميره.و معمولا همينطور بوده.
 سپاس شده توسط bashar ، جویا ، amirkalate

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان