امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم یا انرژی قوی
اون همسویی رو گرفتم خیلی قوی بود!
فلان سیستم خیلی قویه.
این انرژی خیلی قویه.

این جملاتیه که همیشه باهاش برخورد داریم در این علم، اما سوال من از شما اینه که یک انرژی یا سیستم "قوی" از نظر شما چیه؟ 

به صورت خلاصه و مفید و کوتاه قوی رو شرح بدین.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط ebi7777 ، دانیال ، جویا ، bashar ، farzad78 ، سنجاقک ، goodboy_313 ، maryam ، old member ، فاطمه ، babak16 ، konda ، Valizadeh ، abbasss ، aseman231 ، maryam2090 ، amirkalate ، Farzam.s
سلام
به درست يا غلط، قبلا اگه موقع دريافت يك همسويي يا سيستم، انرژي زيادي رو احساس مي‌كردم، ميگفتم قويه. اگه حس نمي‌كردم، ميگفتم قوي نيست.
اما الان به اين نتيجه رسيدم كه موقع دريافت، خيلي مهم نيست كه اون انرژي رو حس بكنم يا نكنم، بلكه نتيجۀ كار هست كه مهمه.
من هيچ نمي‌دانم
 سپاس شده توسط دانیال ، bashar ، farzad78 ، سنجاقک ، فاطمه ، goodboy_313 ، maryam ، old member ، babak16 ، arman23 ، konda ، Mahacita Bahuruci ، abbasss ، beny ، hadighasemian ، ayeh-es ، رزم آور نور ، maryam2090 ، amirkalate
سلام من به شخصه به سیستمی میگم قوی که وقتی کانالش کردم خیلی سریع جوابشو واضح دیدم. بعنوان مثال بیمار گفته خوب شدم همه دردام رفت. نمیدونم چجوریه که من فعلا فقط با کاروناکی و شعله بنفش نقره ای از سیستمهای پایه و نور سفید ارتباط برقرار کردم بطور خیلی واضح و جوابشم میگیرم. شاید یه جوابی که الان میتونم به خودم بدم اینه که سیستمی قوی تره که با تمرین بیشتر ، بیشتر درکش کردیم . خود شماهم تو پستهای موضوع اوسویی ریکی گفتین سعی کنید اوسویی رو کامل درک کنید بعد به سراغ سیستم بعدی برین.
سپاس
 سپاس شده توسط ebi7777 ، bashar ، farzad78 ، سنجاقک ، فاطمه ، goodboy_313 ، maryam ، old member ، arman23 ، konda ، Mahacita Bahuruci ، abbasss ، beny ، ayeh-es ، رزم آور نور ، maryam2090 ، amirkalate
با درود بر استاد عزیز و دوستان رهرو نور.
این کلمه قدرت در مبحث انرژی برای ما افراد پایه با حواس ۵ گانه سنجیده میشه و قطعا درست نیست چون انوار الهی رو نمیتونیم با این حواس فیزیکی بسنجیم اما با این حال یه جورایی برامون ملاک شده.
من خودم وقتی انرژی رو میگیرم هر چه زمان دریافت بیشتر باشه و با حواس فیزیکیم بیشتر حسش کنم برام قویتر نمود میکنه.
برای مثال یکی از همسویی های بخش لایت ورک که خود استاد عزیز اونرو کانال کردن برای من از تمام همسویی هایی که تا قبل از اون گرفته بودم قوی تر بود به طوری که شدت اصطکاک اونقدر زیاد بود که پاهای من حرکت میکردن و یه جورایی میتونم بگم به هوا میپریدن و هنوز هم این انرژی در امر درمان و تعادل بخشیدن برای من یکی از بهترین هاست. « شدیدا به دوستانی که هنوز عضو لایت ورک نشدن پیشنهاد میدم برای دریافت این همسویی هم که شده و تجربه خاصش و برکات فراوانش خودشون رو به لایت ورک برسونن »  Dodgy
متعالی باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط سنجاقک ، فاطمه ، goodboy_313 ، maryam ، Valizadeh ، old member ، babak16 ، ebi7777 ، arman23 ، جویا ، Mahacita Bahuruci ، ayeh-es ، maryam2090 ، amirkalate ، دانیال
با سلام 
راستش وقتی هنگام درمان خود و یا دیگران ، شدت جریان انرژی بیشتری رو در چاکراها مخصوصا چاکرای کف دست حس می کردم به نظرم میومد که این سیستم قویتری است که طبیعتا علمی نیست.
صوفی مجلس که دی جام و قدح می شکست               باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
شاهد عهد شباب آمده بودش به خواب                        باز به پیرانه سر عاشق و دیوانه شد
 سپاس شده توسط سنجاقک ، bashar ، فاطمه ، goodboy_313 ، maryam ، Valizadeh ، ebi7777 ، arman23 ، Mahacita Bahuruci ، tbolya ، ayeh-es ، maryam2090 ، دانیال
سلام
علارغم این که استاد به این چیزا اعتقادی ندارند ولی من نظرمو میگم
Big Grin
تو توضیحات هر سیستم میگه این سیستم فلان کار و انجام میده یا مثلا انرژی منفی و ... دفع میکنه یا حفاظ خیلی قوی ایجاد میکنه و.....
ولی وقتی سیستم و مییگیری میبینی بعضیاشون اصلا اونطوری که توضیح داده نیستن و به اون قددرتمندی که ذکر شده کاری انجام نمیدن
ولی بعضیاشون واقعا همونطوری که توضح میدن عمل میکنن و اثارش قابل مشاهد است
این برداشت من هست
البته تو بعضی سایت های بزرگ خارجی هم که خودتون مستحضرید، بعضی از سیستم ها رو فروشنده میگه که بر اثر تجربه واقعا فلان کار و میکنه و دانشجویان ما نتیجه عالی گرفتن از این سیستم در حالی که تو خیلیاش هم هیچ نظری نمینویسند
خود من به شخصه سیستمی رو از شما درخواست کردم که نزدیک 20 تا خصوصیت براش نوشته شده بود که همشون هم قابل لمس تو دنیای مادی بودن ولی من که تقریبا چیزی ندیدم! در عوض سیستمی رو هم گرفتم که همون توضیحات مختصرشو کامل انجام میده حین فعال کردن انرژی!!
 سپاس شده توسط maryam ، babak16 ، arman23 ، konda ، جویا ، Mahacita Bahuruci ، ayeh-es ، maryam2090 ، amirkalate ، دانیال
سلام
من وقتی میگم انرژی یا همسویی ای قوی بوده برام، معمولا به این خاطر هست که کمکی که بهم کرده و یا تاثیرش، خیلی سریع یا واضح بوده، حتی اگه نتیجه در ابتدا و یا در ظاهر اونی نبوده که انتظارشو داشتم.
در کل فکر میکنم انرژی ها و همسویی ها هر کدوم کارایی خودشون رو دارن و گرچه مسلما انرژی های قوی تر یا خاص تری هم وجود دارن که به لطفشون تغییرات مطلوب، سریعتر یا عمیقتر یا عالی تر و... در دنیامون ایجاد بشه اما تسلیم و تمرین بیشتر در استفاده از دیگر سیستم ها و انرژی ها هم میتونه باعث بشه قدرت اونها بیشتر نمایان بشه.
با آرزوی نور و برکت
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط goodboy_313 ، bashar ، babak16 ، arman23 ، ebi7777 ، konda ، جویا ، Mahacita Bahuruci ، رزم آور نور ، maryam2090 ، amirkalate ، دانیال
سلام . استاد گفتند اگر موقع همسویی انرژی رو خیلی واضح حس کردیم دلیل بر قوی بودنش نیست بلکه این بخاطر نیاز بیشتر ما به اون انرژیه که حسمون هم در دریافتش قویتر و محسوستر بوده , ولی معمولا ما عادت کردیم که اگر یک انرژی رو بهتر و قویتر حس کردیم بگیم انرژی قویتر بوده , من خودمم همینجوریم مثلا وقتی شعله بنفش نقره ای رو گرفتم (در پست شعله بنفش درموردش نوشتم) انگار زمین و زمان دور سرم میچرخید یا نه من بودم که به دور زمین و زمان میچرخیدم !! این اولین باربود که انرژی رو حس میکردم قبل از شعله بنفش , ریکی اوسویی و کارونا و .... رو به هیچ وجه حس نکرده بودم ولی بعداز دریافت شعله بنفش دیگه تونستم انرژیهای دیگه رو حس کنم و حتس همون ریکی اوسویی و کارونا رو باز همسوییشو گرفتم و حسش کردم این شایدبخاطراین بودکه شعله بنفش باعث شدحساسیت انرژییم بالا بره , حالا چون تأثیر شعله بنفش انقد روم زیاد بوده میگم این انرژی خیلی قویه چون هم موقع دریافتش خیلی حسش کردم و هم بعدازاون حسم قوی شد و انرژیهای دیگه رو هم حس کردم درضمن موقع درمان دیگران وقتی ازخودوالاتر میخام انرژی رو به صلاح خودش جاری کنه معمولا شعله بنفش در ذهنم میاد ,  صحبتم خیلی طولانی شد , ولی یک نکته هست من در لایتورکرز متوجه شدم انرژیهای قویتری هم هستند مثلا اشعه کوسو ری که موقع دریافت همسوییش هیچ حسی نداشتم(حتی کف دستام گرم نشد) , البته میدونم که این سیستم کلا متفاوت از ریکیه و شاید دلیل حس نکردنش این بودکه روی لایه های اتری تأثیر گذارتره و کمتر روی جسم (بهمین دلیل حسش مشکلتره). بهرحال نمیتونم دقیق بگم کدوم انرژیها برای همه قویترن و واقعا دلم میخاد روش تشخیص قوی بودن انرژی رو یادبگیرم .
سپاس
 سپاس شده توسط bashar ، goodboy_313 ، old member ، farzad78 ، arman23 ، ebi7777 ، konda ، Mahacita Bahuruci ، beny ، ayeh-es ، Delkhoshi ، رزم آور نور ، maryam2090 ، maryam2090 ، amirkalate ، دانیال
به نظر من کلا قوی یا ضیف بودن برای سیستم های انرژی مناسب نیست اما برخی سیستم ها از ابعاد بالاتری هستند یا ارتعاش بالاتری دارند یا.....
که هم دامنه کاربردشون رو بیشتر میکنه و هم اثر گذاری عمیق تری دارند مثل شعله بنفش یا کارونا و...
این سیستم ها که معمولا به بشر هدیه داده شده سیستم های بهتری هستند برای عموم.
ولی بازم اینکه بگیم فلان سیستم ضعیفه یا قویه زیاد جالب نیست.
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط bashar ، goodboy_313 ، فاطمه ، babak16 ، arman23 ، ebi7777 ، old member ، konda ، جویا ، Mahacita Bahuruci ، beny ، ayeh-es ، رزم آور نور ، maryam2090 ، amirkalate ، دانیال
والا قوی بودن یا نبودن 99 درصد بستگی به تمرین و پشت کار ما داره

ما اگه شاید قویترین سیستم دنیا رو هم بگیریم ولی تمرین مستمر و منظم نداشته باشیم زیاد نتونیم کاری باهاش بکنیم

چه کسانی که با تمرین با همین ریکی اوسویی چه بیماری هایی رو درمان کردن

قوی بودن سیستم هم بنظر من اینه که در عین سادگی قدرتمند باشه مثل همین سیستم های ریکی
کیست در گوش که او میشنود آوازم؟
کیست در دیده که از دیده برون مینگرد؟
*
یا کدام است سخن مینهد اندر دهنم؟
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم؟
 سپاس شده توسط فاطمه ، farzad78 ، bashar ، babak16 ، ebi7777 ، old member ، konda ، جویا ، Mahacita Bahuruci ، beny ، معصومه 53 ، ayeh-es ، maryam2090 ، amirkalate ، arman23 ، دانیال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان