امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال در رابطه با درمان بیماری
سپاس از همکاری همه دوستان
لطفا اولین قدم برای حل بیماری و ... مشاوره پزشکی در نظر بگیرید
ریکی و دیگر سیستمها جزو طب مکمل محسوب شده و مکمل خوبی برای بهبودی هستن
درخواستهای انرژی... رو هم در بخش درخواست اعلام بفرمایید
 سپاس شده توسط jafar ، جویا ، Samir58 ، mkmk
با سلام 

همونطور که دوستانمون اشاره کردن بهتره به دکترهای مجرب تر هم مراجعه بشه؛ اما در این بین ، مسئله ای هست که باید به اون توجه کنید: هیچ چیز بی دلیل در بدن ، به عارضه یا درد و تب مبدل نمیشه :

_ به خاطرات یا اتفاقات ِ حدود دو هفته ی پیش یا حتی پیشتر در ذهنتون برگردید و با مشورت خانمتون و احیانا اگر کودکنون قادر به سخن گفتن هست با سوال کردن از فرزندتون ببینید چه عواملی ممکنه باعث خشم و دل شکستگی ِ کودکتون شده باشه ( از منظر ِ چشم ِ یک کودک به وقایع بنگرید نه یک فرد ِ جاافتاده و با تجربه ! )، چه ناهماهنگی یا عدم ِ ایمنی یی به زندگی ِ فرزندتون وارد شده که سلامتی و ایمنی ِ بدنش رو مستاصل و تهدید کرده ؟ چه کمبودِ احساسی و پشتیبانی رو از آغوش ِ شما دو تن دریغ شده دیده ( به خاطر داشته باشید که شما از منظر ِ چشم ِ کودکتون به این واقعه نگاه می کنید نه از جانب ِ والدی که داره فرزندش رو با برخی رفتارها تربیت می کنه )؛ چه احساس ِ گناه و جرمی در دنیای ِ کوچکش پا گرفته که خودش رو مستحق ِ تنبیهی درونی می بینه؟؛ چه احساس ِ فشاری از نظر ِ منطقِ دنیای ِ آدم بزرگها رو متحمل شده ؟؛ چه رنجش یا آزاری از درون یا بیرون ِ وجودش خشمی ناهماهنگ و حل نشده رو در دنیای ِ کوچکش فعال کرده؟؛ چه تغییر ِ مسیر ِ فکر کردن و نحوه ی بزرگ شدنی رو بر او نمایان کردید که به او گفته شده بی چون و چرا باید بپذیره  و خودش رو با اون انطباق بده؟؛ چه کسی یا چه چیزی از دایره ی ذهنش نمی تونه پاک بشه و به راحتی قابل ِ رها کردن براش نیست؟ چه خشمی را در دل از شما که پدرش هستید در دلِ کوچکش پنهان کرده و قدرت یا جسارت ِ بیانش رو به شما نداره؟

- در زمانی که دارید خودتون رو دارید روی این سوالات و دانستن ِ جوابهاش باز می گذارید ، مداما مثل ِ ذکر ، هم خودتون و هم همسرتون به گفتن جملات ِ " دوستت دارم، برای وضعیتی که پیش اومده متاسفم، لطفا منو ببخش، متشکرم از این بخشش و رحمت " ذهنا مشغول باشید. مهم نیست در حین ِ گفتن ِ این جملات، چه ذهنیتهایی به پرده ی ذهنیتون میاد، هر آنچه که در ذهن باهاش روبرو شدید به همون چیز یا فکر یا شخص و ... جملاتتون رو ابراز کنید و چهار جمله ی مزکور رو بیان کنید.

- اگر کودکتون در سنی یه که می تونه یه سری جملات رو بگه ، همان جملات ِ بالا رو به او هم بگید که برای خودش تکرار کنه، یا این جملات و مفاهیم رو تکرار کنه: من آرامش رو انتخاب می کنم و می دونم که همه چیز به خوبی درست میشه، من پدر و مادرم رو همچون خودم دوست دارم همه ی ما اشتباهاتی می کنیم که قابل بخشش است من انتخاب می کنم که خود و مادر و پدرم را به کمک خداوند و فرشتگانش ببخشم و بیشتر مواظب خودم باشم، من با محبت آنچه گذشته را رها می کنم و در قلبم به نیکی و خوبی خداوند ایمان می اورم و می دانم که خداوند مرا دوست دارد و محافظتم می کند چرا که من همیشه از نظر ِ او دوست داشتنی ، محبوب و قابل بخشیده شدن هستم؛ من انتخاب می کنم که متعادل ، شفایافته و بخشوده باشم این حق ِ من است، من شادی و نشاط و سلامتی و دوست داشته شدن و دوست داشتن را انتخاب می کنم و خودبخود همه چیز خوب به پیش میرود، من همیشه و همه جا ایمنم کافیست در هر زمان و مکانی خدا را در کنارم احساس کنم او همیشه با من است همیشه حتی زمانی که دیگران کمتر در کنارم باشند. "

- هم خودتون و هم همسرتون ، بدون اینکه فرزندتون رو استرس زده کنید، در مورد انرژی های نورانی بهش بگید که باعث خیر و پیدا شدن ِ راه حلهای الهی برای بهبودیش می شه و مشکل هر چی که هست ، با این انرژی ها از وجودش شسته می شه ؛ سپس با این نیت که : با تمامیت ِ نور و عشق الهی از راههایی شاد و نورانی به کمک خودبرتون و فرشتگان شفا، حمایتِ فرزندان، شفای ارتباطات ، محافظت، زدودن ِ غمها، وقوع ِ معجزات و برکات و سلامتی ِ الهی، عوامل ِ این مشکل برطرف بشه و کودکتون در حفاظ ِ کامل قرار بگیره و سلامتیش رو به طرزی آنی و معجزه آسا بدست بیاره و با این سلامتی هم سطح ِ ارتعاش بشه بر او انرژی ریکی رو جاری کنید ، او رو در هرمی تصور کنید که انوار سفید و طلایی مداما به داخل ِ این هرم میان و بر وجودش نور می ریزن و ران ِ او رو منور می کنن تا خشم و رنج ِ درون ِ این قسمت از بدنش شفا پیدا کنه، او رو در حفاظ ِ فرشتگان محصور کنید ، سمبلهای ریکی رو بر این هرم و وجود ِ فرزندتون فعال کنید ، هر سمبلی رو تکرار می کنید ، اگر دیدید حس ِ بخصوصی در وجودتون مثل ِ گرم شدن ِ دستهاتون یا ارسال ِ انرژی ِ بیشتر از خودتون رو شاهد شدید بر گفتن ِ اون سمبل بیشتر اصرار و تکرار کنید .

- ایمان داشته باشید که خداوند برای رهایی شما و فرزندتون شما رو برای شفا دادنش به این نحو که درسی از زندگیتون رو با موفقیت پشت ِ سر بگذارید منتخب کرده ، با عشق و نور ، حکمت ِ خداوند رو بپذیرید و از او درخواست کنید که یاریتون کنه تا این درس از زندگی رو کامل درک کنید و با رحمتش پشت ِ سر بگذارید. توکل و ایمان همگام با بینش و ادراک از کنه ِ مطلبی که براتون پیش اومده، مهمترین مطلبه که شما و فرزندتون رو به آرامش رهنمون می کنه. 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط Samir58 ، خداپرست ، jafar ، zom ، Reza809 ، bashar ، mkmk ، Orkideh ، dadan
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و ممنون از توجهتون که خودش باعث بسی دلگرمیه
اول از توصیه شما ممنونم...اما همونطور که گفتم تا حالا چند تا دکتر و متخصص رفتیم و آزمایش و عکس و سونو گرافی داشتیم و امشب هم تازه از بیمارستان برگشتیم و از لحاظ پزشکی مسلما پیگیر هستیم و در ضمن تهران نیستیم ....شیرازیم  ...ممنون
در اینجا بازم از دوستان خواهش میکنم براش انرژی ارسال کنید ...تشکر
 سپاس شده توسط bashar ، dadan ، jafar
بزرگوار
درخواست انرژی در بخش مربوطه انجام بگیرد
و از طرفی باید نام و مشخصات بدونن دوستان تا براش انرژی بفرستن
 سپاس شده توسط mkmk ، جویا ، jafar ، bashar ، dadan ، zom

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان