امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط کاربران مهمان مطالعه کنند.
با سلام خدمت شما دوست گرامی‌ .
این افتخاریست که نسیب این حقیر شده که عضو گروه جیوتی مارگا هستم و از خداوند سپاسگزارم به خاطر این راهنمایی.

به شما دوست عزیز اطمینان میدم که اگر به دنبال یادگیری این علم هستید و اگر به دنبال راهی‌ برای ارتقای روحی‌ و معنوی میگردید راه درستی‌ اومدید.
و مطمئن باشید که شما انتخاب شده و گلچین شده‌اید.
که این افتخار نسیب هر کسی‌ نخواهد شد.
پس من به شما دوست عزیز خوش آمد میگم ورودتون رو به این سایت.
هیچ اتفاقی در ورودتون به این سایت وجود نداشته و شما راهنمایی شدید به این گروه پس از این راهنمایی استفاده کنید و از خداوند به خاطر این راهنمایی تشکر کنید.
اینجا هیچ پست و مقامی هیچ قدرتی‌ به کسی‌ داده نمی‌شه.اینجا از داستان و رمان و خیال پردازی خبری نیست اینجا از سیاست و اخبار روز دنیا خبری نیست،اینجا از بحث در مورد اساتید دیگه از فلان و فلانی‌ خبری نیست.
اینجا از من و ما خبری نیست.
فراموش نکنید که شما انتخاب شدید و راهنمایی شدید پس خودتون رو برای شروع یک زندگی جدید و یک تحول بزرگ در زندگی‌ آماده کنید که شما انتخاب شدید برای این سفر.

خودتون رو با دوستمون ماها چیتا همسو کنید و از خداوند و راهنما‌های معنوی به خاطر این تشرف تشکر کنید.

با تشکر ؛کوچکترین عضو گروه جیوتی مارگا.
 سپاس شده توسط sahand110a ، zartosht ، hakimbashi ، ساتیا ، عبدالله ، ye doost ، shahrooz518 ، جویا ، مریم ، Taraneh ، Valizadeh ، bashar ، Reza809 ، ریکی ، فاطمه ، ebi7777 ، خداپرست ، ساراا ، arp220 ، amirkalate ، یوتاب۵۶
سپاس فراوان
خودتون رو با منشا همسو کنید ، من کی باشم؟
به قول معروف ، معلمها همون انگشتی هستند که به ماه اشاره می کنند، اگر معلم و راهنما رو به عنوان هدف در نظر بگیرید ممکنه همه چی رو از دست بدین !
امیدوارام همگی موفق باشید در راه تعالی
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط annasufia ، sahand110a ، zartosht ، hakimbashi ، ساتیا ، عبدالله ، ye doost ، مریم ، shahrooz518 ، mohammadrms ، جویا ، Taraneh ، Valizadeh ، دانیال ، bashar ، Reza809 ، ریکی ، saeed871 ، konda ، شیوا ، فاطمه ، ebi7777 ، beny ، خداپرست ، سنجاقک ، ساراا ، arp220
حرفی دارم که باید حتما به کاربران مهمان که درمورد عضویت فکر میکنند باید بگم. من توسط یکی از اعضا به این سایت دعوت شدم و اوایل که مطالب رو میخوندم به نظرم خیلی عجیب میومد. من که همه چیز رو در مادیات می دیدم و همیشه به پول بیشتر، زیبایی بیشتر و موفقیت بیشتر می اندیشیدم، با خودم فکر کردم آیا مطالبی که در این سایت وجود داره واقعیت داره یا نه؟!!!!! مدت زیادی طول کشید تا صرفا به دلیل کنجکاوی اولین همسویی رو دریافت کردم و بعد چیزی دیدم که هرگز در تمام زندگی در فکرم نمی گنجید. من که هدفم در زندگی مادیات صرف بود کم کم در این مسیر عوض شدم و الان بعد از یک سال و چند ماه دیگه اهدافم بدون اینکه خودم بخام عوض شدند. الان هدفم فقط شادی و آرامش و کمک به همه ی موجودات شده. دیگه من مطرح نیستم. قبلا از گمگشتگی رنج میبردم ولی حالا پیدا شدم و پیدا کردم. دیگه رنج نمی برم و از مرگ هراسی ندارم. جالبه این آرامش برای من همه چیز همراه خودش آورده. احساس زیبایی و سلامت بیشتری دارم و ثروت و فراوانی به سمت من سرازیر شده.( در حالی که دیگه هدفم اینا نیستن ولی با پیدا کردن راه خودم، این چیزا رو هم بدست آوردم). هرگز درمورد عضویت و شروع کار با این انجمن پر از نور شک نداشته باشید و با اطمینان کامل قدم در این راه بگذارید.
 سپاس شده توسط maryam ، bashar ، Reza809 ، Mahacita Bahuruci ، MehrdadS ، سنجاقک ، ریکی ، babak16 ، saeed871 ، محمدمسعود ، konda ، جویا ، sito ، فاطمه ، ebi7777 ، farzad78 ، old member ، beny ، shahbalout ، خداپرست ، amirkalate
سلام و سپاس Heart

با تشکر از این سایت عالی و همه اساتید گرامیش و استاد ارجمند، یه عرضی هم بنده داشتم در خصوص افرادی که تازه کار هستند، قبل از هر چیزی لازمه که مساله مسئولیت پذیری در طرح سرنوشت شخصی و .. پذیرفته بشه. هیچکس جز خود ما نمیتونه در سرنوشتمان معجزه ایجاد کنه و همه در هر مقام کمکی  در واقع یارای بشردوست و پرشفقت برای حل مشکلاتمان هستند و چنانچه مقاومت شخصی و باورهای محدودکننده داشته باشیم و یا اینکه انتظار داشته باشیم بی هیچ تلاش و تمرینی ، همه مسائلمان به بهترین صورت حل شود، این با عزت انسانی هم منافات دارد. درسته که استاد بینظیر و سایر اساتید بی دریغ و خودجوش یاریگر ارتقای آگاهی یا مسائل درمان روحی و جسمی و... هستند ولی در راس همه چیز مسئولیت پذیری خود شخص قرار دارد و تا باورهایش با خواسته اش همسو نشده باشد و تا خود نیز تلاش نکند و ... ، تغییر آنچنانی را مشاهده نخواهد نمود؛ مثل همه درسهای  زندگی.

دوستتون دارم و از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط sito ، bashar ، amir123 ، amirkalate

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان