امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از تخیل در امر درمان
با درود...
دوستان تجربه ای رو میخوام براتون به اشتراک بگذارم که سرعت اثرش برای خودم جالب بود.
چند شب پیش متوجه شدم سرما خوردم اون هم از نوع سخت و به قول معروف آنفولانزایی اما از اونجایی که من تقریبا هر روز تمرینات خود درمانی دارم بیماریهام دوره ای متفاوت با قبل رو دارن.
مثلا قبلا که سرمای معمولی میخوردم 3 روز باهاش درگیر بودم و تازه بعد 3 روز به سمت بهبود میرفتم اما حالا همون روز اول کمی علائمی مثل آبریزش دارم و بعد سرماخوردگی میره و 3 روز بعد اطراف بینیم پوسته پوسته میشه و این واقعا برام جالبه.
سرما خوردگی چند روز پیش بدون علائم ظاهری به صورت مستقیم وارد مرحله گلودرد شد و چون شب هنگام بود که شروع شد نیمه های شب با سختی تنفس بیدار شدم و گلوم حسابی گرفته بود و درد داشت و عفونی بود. پس من هم درخواست انرژی دادم و همینطور که داشتم انرژی دریافت میکردم به صورت شهودی یا بهتره بگم ناخودآگاه شروع کردم در ذهنم کارهایی رو هم انجام دادم.
یک ظرف آب نمک تصور کردم که کنار تختمه و بعد با ستهای کالبد اثیریم شروع کردم به برداشتن عفونت ها از گلوم و ریختن اونها به داخل ظرف آب نمک خیالی برای خودم جای تعجب داشت که خیلی سریع فشاری که در ناحیه گلو داشتم برداشته شد و همین کار رو با سینوسها هم انجام دادم و بلافاصله راه تنفسم هم باز شد.
جالبه که کاملا خواب و بیدار بودم و حالا که فکرشو میکنم اصلا انگار اون فکر و اعمال مال خودم نبود. در کل تجربه جالبی بود و تصمیم دارم این نحوه درمان رو باز هم تجربه کنم و با شما عزیزان هم به اشتراک گذاشتم به این امید که بتونه مفید واقع شود.
متعالی باشید. Heart
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط ماهرو ، Whitechannel ، amirkalate ، مریم ، فراسو ، Mahacita Bahuruci ، 68Mohammad68 ، جویا ، باباجی ، ریکی ، arezoo ، 333 ، Farzam.s ، یکتا ، farzad78 ، ayat ، RealArt ، dadan ، hadighasemian ، رها66 ، milad.mash
در رابطه با این موضوع من هم تجربه هایی از این قبیل دارم و معتقدم با استفاده از تخیل، درمان راحت تر و سریع تر صورت می گیرید. 
علاوه بر ناراحتی های جسمی در مورد ناراحتی های روحی هم می توان از این روش استفاده کرد. 
مثلا خودم وقتی استرس می گیرم در حالت مدیتیشن تصور می کنم وارد آبی می شوم که تمام استرسم مانند رنگ سیاهی از بدنم خارج می شود و به آب وارد می شود و وقتی از آب بیرون میایم دیگر استرسی یا ناراحتی روحی در من نیست.  
امیدوارم این تجربه من هم مفید بوده باشه
 سپاس شده توسط Farzam.s ، bashar ، یکتا ، ayat ، farda123 ، جویا ، خداپرست ، dadan ، hadighasemian ، milad.mash
برای خودتون میتونید اما برای دیگران انجام ندین، برای دیگران فقط انرژی رو فعال کنید و خودتون نظاره گر باشید.
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط خداپرست ، Farzam.s ، سنجاقک ، جویا ، dadan ، hadighasemian ، farda123 ، فاطمه ، bashar ، Orkideh ، رها66 ، 333 ، ye doost ، amir123 ، milad.mash

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان