امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ریکی برای شما موثر است؟ چالش 40 روزه ریکی!
باسلام.به همه هزیزان راه نور .من هر بار ریکی روجاری میکنم کامل ارتعاش او رو احساس میکنم وحسی از لرزشی مواج کل سطح پوستم رو میگیره هنگام پاکسازی محل یا چیزهابسیار قویه حتی اسکن کردن با دستام  خیلی کمک میکنه فکر کنم تمرینات مستمر این قدرت رو هروز بیشتر کنه.
 سپاس شده توسط farda123 ، Reza809 ، جویا ، bashar ، dadan ، رزم آور نور ، jafar ، Ma76 ، آیلا ، taoke
با سلام 
من سعی کردم هر روز تمرین و خود درمانی داشته باشم . اوایل که با این انجمن آشنا شدم و بعد از دریافت چند تا همسویی من انرژی ها را به شدت احساس می کردم و چون این احساس کردن ها زیاد شده بود و من خیلی دوست نداشتم  به خاطر همین یه مدت دیگه ریکی نکردم . اما بعدا به خاطر درمان بیماری دوباره شروع کردم و تا حالا هر روز مرتب خود درمانی و ریکی کار می کنم . و انرژی را هم احساس می کنم ولی کمتر نه به اون شدت قبل ولی برای من بسیار آرام بخشه و واقعا موثر هست . 
با سپاس و تشکر از استاد ماهاچیتای عزیز
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، جویا ، Melica ، آیلا ، taoke
سپاس استاد عزیز من چندساله ریکی کار میکنم
خیلی ارام شدم و از نظرسلامتی هم صددرصدم.
خداقوت
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، taoke
(2-27-1396، 04:11 صبح)Mahacita Bahuruci نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیاری از دوستان هستند که از همان ابتدای شروع همسویی ها و تمرینات اثرات مثبت آن را درک می کنند، برخی بعد از مدتی تمرین و برخی هستند که به دلیل ساختار ذهنی که دارند که باعث می شود همیشه انتظارات خاصی از تمرینات داشته باشند و انتظار دارند این انتظارات سریع هم بر آورده شوند هیچ موقع به مرتبه ای نرسیده اند که به صورت تجربی باور کرده باشند که ریکی موثر است و شاید بعد از مدتها نیز هنوز در شکهای مختلف به سر می برند.

من شخصا فکر نمیکنم کسی وجود داشته باشد که ریکی و لایتورک نتواند برای او موثر واقع شود بنا براین شما را به انجام یک تمرین به عنوان امتحان کردن ریکی و لایتورک دعوت میکنم، این تمرین را برای مدت 40 روز انجام بدهید، اگر تاثیر مثبتی از آن دریافت کردید منطقی است که همیشه به این نوع تمرینات ادامه بدهید، اگر هم آن را بی فایده یافتید می توانید به سراغ تکنیکهای دیگری بروید:

یک برنامه 40 روزه بریزید و این تمرین را که انجام دادن آن بسیار ساده است انجام دهید، این تمرین نه نیازی به تمرکز دارد، نه امکان این وجود دارد که آن را اشتباه انجام دهید و نه سخت است.

پیش نیاز: برای انجام این تمرین باید حداقل 3 ماه از همسویی مستری ریکی اوسویی شما گذشته باشد. 

تمرین:

- عکس پیوست شده که تعدادی از وضعیتهای دستگذاری رایج ریکی هستند را از پیوست دریافت کنید.

- هر شب پس از غروب آفتاب و  ترجیحا در یک زمان مشخص و  پس از استحمام یا اگر امکانش نیست شستشوی کامل دست و صورت و پا شروع کنید به خود درمانی و انرژی دادن به تمام نقاط مشخص شده در عکس.

- به هر نقطه حدود 2-3 دقیقه انرژی بدهید. 

- بهترین وضعیت برای تمرین این است که روی یک مبل راحتی بنشینید و پشت خود را تا جایی که راحت هستید به آرامی صاف نگه دارید. در صورتی که راحت نیستید می توانید به صورت دراز کشیده برخی وضعیتها را انجام دهید. 

- در حین تمرین تمرکز خود را روی بدن خود و دستان خود قرار دهید به جای اینکه مثلا به چیزی خارج از خودتان توجه کنید. 

- این تمرین را به مدت 40 روز انجام دهید.
- فقط از سیستم ریکی اوسویی استفاده کنید. 
-هیچ انتظار خاصی از تمرین نداشته باشید! هیچ انتظاری! فقط آن را انجام دهید و در لحظه حال باشید. 
-یک دفتر بردارید و هر شب تجربه خود از تمرین و همچنین هرگونه تغییری که شاید در زندگی خود (تغییر درونی، جسمی، ذهنی) تجربه می کنید یاد داشت کنید. این قسمت از تمرین ضروری است. 

* قرار نسیت هیچ چیز خارق العاده ای اتفاق بیفتد. تجربه هر فرد 100% منحصر به فرد است. به دنبال تجربه نباشید، در عوض تمرکز خود را روی تمرین و در لحظه حال بودن بگذارید. 

در عوض در طی تمرین و این مدت تمرینات ذهن و احساسات خود را زیر نظر بگیرید، ببینید آیا در آرامش و احساس رضایت و شادی شما تغییری حاصل می شود؟ در سطح شادابی و سرزندگی شما؟ در سطح انرژی شما؟ در کمتر خسته شدن شما؟

- سعی کنید حتما در این مدت هر شب خواب کامل و کافی داشته باشید تا تغییرات انرژی به خوبی یکپارچه شوند. 

هر  هفته یکبار یا پس از 40 روز تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید، مطمئنم این تمرین تاثیر مثبت زیادی برای بسیاری از شما خواهد داشت.

پس از تکمیل این تمرین 40 روزه در مورد آن بیشتر صحبت خواهم کرد. 

من چندساله با ریکی دارم زندگی میکنن و فوق العاده زندیگم رو پربرکت کرذه و فقط برای درمان استفاده نمیکنم بلکه در لحظه به لحظه من حضور داره و ارامش دارم  و خواسته هایم براورده میشه این حداقل تاثیری هست که دیدم از انرژی پاک ریکی 
ارام و رها هستم Blush
 سپاس شده توسط Zizi63 ، bashar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان