امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات خود را به اشتراک بگذارید
با سلام .به یکی از اقوام که سردرد زیادی داشت و از سردرد اشک میریخت چند جلسه ریکی دادم .خدا رو شکر دیگه اون سردردها از بین رفته
 سپاس شده توسط farbod ، ye doost ، عبدالله ، Saeed141 ، sahand110a ، annasufia ، FATIMAA ، shahrooz518 ، kimiasang ، MehrdadS ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365 ، maryam2090
با سلام خدنت دوستان عزیز:

یکی از آشنایانکه خودشون هم قبلا لایتورکر بودن از وجود انرژی منفی در منزلشون شکایت میکرد.
وقتی که از سیستم تاکیون با ایشون صحبت کردم تقاضا کرد که چند آنتن تاکیون در منزلشون داشته باشه.
بعد از پاکسازی منزل با ریکی که یکی ازدوستان انجام داد،شروع به ساختن آنتنها کردم.
بیش از هفتاد آنتن ساختم و با ساختن هر کدومشون انرژی رو دریافت و احساس میکردم.
بالاخره کار تمام شد و اونجا رو ترک کردم.
و اما تجربه زندگی در میان هفتاد آنتن :
روز اول ایشون به سردرد خفیفی دچار شدند که طبیعی بود اما حالا به قول خودشون حالا ذیگه انرژی منزل اونقدر بالاست که حتی پا درد مادرشون هم مدتی بعد رفتن من درمان شده.

شاد پیروز باشید.
 سپاس شده توسط عبدالله ، ye doost ، sahand110a ، farbod ، annasufia ، narika ، konda ، negar ، kimiasang ، MehrdadS ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، پاييز ، مهران1365 ، zohrearian ، White swan
با سلام:

یکی از دوستانم که ناراحتی دیسک کمر دارند امروز بهشون گفتم که اجازه بده تا بهت ریکی بدم ..بعد از دادن ریکی.. شب به من گفت که هر شب بعد از کار از درد کمر کلافه میشدم حسابی.. و این اولین شبی هست بعد از مدتها که اصلا دردی در کمرم ندارم... با سپاس.
 سپاس شده توسط farbod ، Saeed141 ، sahand110a ، annasufia ، عبدالله ، narika ، zartosht ، mohammadrms ، shahrooz518 ، kimiasang ، MehrdadS ، همسفر ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365
به نام الله
سلام خدمتِ همه ی دوستان و راهنمایانِ عزیزم.
بنده مشکلِ پُلیپ و انحرافِ بینی داشتم. دلیلش هم ضربه هایی که توی ورزش خوردم بود. مشکلم در حدی بود که یکی از مجاریِ تنفسیم تقریباً بسته بود و در هنگامِ مراقبه و خواب مشکل داشتم. بعد از دریافتِ ریکی و تمرینِ زیاد بعد از چند ماه حین مراقبه مکشِ شدیدی در ناحیه ی بینیم احساس میکردم به طوری که احساس میکردم که انگار کسی با دست تیغه ی بینیم رو صاف میکنه. بعضی وقتها انقدر فشار زیاد میشد که هر لحظه میگفتم که الان بینیم میشکنه. این اتفاقها حدودِ 2 ماه تقریباً توی همه ی مراقبه هام صورت میگرفت. الان دیگه پیش نمیاد یا خیلی کم.
الان کاملاً مشکلِ تنفسیم خوب شده وبرای من این یه مهر و فضلِ الهی هستش. نمیدونم چی بگم
بینهایت خدا رو شکر میکنم. بی نهایت Heart Heart Heart Heart
 سپاس شده توسط Saeed141 ، عبدالله ، ye doost ، zartosht ، krasna ، sahand110a ، mohammadrms ، annasufia ، abbasss ، negar ، konda ، narika ، Mahacita Bahuruci ، FATIMAA ، shahrooz518 ، kimiasang ، MehrdadS ، جویا ، saeed871 ، مریم ، Taraneh ، سنجاقک ، پاييز ، مهران1365 ، amin a ، zohrearian
با سلام:
روزی به میهمانی رفته بودیم که یکی از بستگان از معده درد داشت به خودش میپیچید ازش خواستم که بهش انرژی بدم ،ایمارا ری کی رو فراخوندم و شروع کردم به انرژی دادن چیزهایی که دید برام خیلی جالب بود: تا چند دقیقه همه جا نور بنفش میدید بعد از اون یه معبد بزرگ ژاپنی رو میدید که چراغ های کاغذی در اون آویزان کرده بودند و چندین نفر رو میدید که با لباس های ژاپنی کیمانو به صف ایستاده بودند و دعا میکردند.... بعد از یک ربع معده دردشون به لطف خدا خوب شد و به خواب رفتند. با سپاس.
 سپاس شده توسط farbod ، annasufia ، zartosht ، sahand110a ، konda ، Mahacita Bahuruci ، Saeed141 ، goodboy_313 ، mohammadrms ، عبدالله ، shahrooz518 ، kimiasang ، MehrdadS ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، پاييز ، مهران1365 ، White swan
با سلام.
تشکر می‌کنم از شما برای به اشتراک گذاشتن تجربه هاتون.
نکتهٔ جالبی‌ که هست .
بنده هم خیلی‌ مواقع در مراقبه هام معبد بزرگی‌ رو میبینم.
ولی‌ فقط تا جلوی در می‌تونم برم.و توی معبد رو تا حالا ندیدم.
و هیچ تصویری از داخل این معبد نمیتونم ببینم.
یاد شعری میفتم که میگه.
که برون در چه کردی ،،،،که درون خانه آیی.
شاید وقتش نشده درون معبد رو ببینم.
 سپاس شده توسط zartosht ، sahand110a ، farbod ، konda ، عبدالله ، Mahacita Bahuruci ، ye doost ، Saeed141 ، ساتیا ، goodboy_313 ، mohammadrms ، FATIMAA ، iman121 ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، Taraneh ، پاييز ، مهران1365
بنده یک بار در مراقبه هام یک تصویرجالبی رو دیدم .
دیدم که روی یک کلک 2 تا مرد ایستاده بودند که بنظرم
انسانهای زمان عصر حجر بودند و لباس تقریبا نیمه عریان داشتند .
دست یکیشون یک چوب بلند بود و روی دریاچه برروی یک کلک می رفتند .
دقت کردم به اون مردی که چوب دستش بود احساس کردم می شناسمش
و به دقت که نگاهش کردم از روی طرز نگاهش و چشم هاش احساس کردم
که خودم هستم .خیلی تعجب کرده بودم از نظر چهره هم شبیه خودم بود ولی
دو تا تفاوت داشت یکی اینکه بنده خانم هستم و ایشون آقابود و دیگه اینکه
احساس کردم که اون آقا از لحاظ بارمعنوی بسیار از من جلوتر هستند و خیلی
افتاده حال بود و اصلا نمی خورد که انسان اولیه باشه .
منتظر نظراتون هستم دوستان عزیزم
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط ye doost ، farbod ، sahand110a ، عبدالله ، konda ، annasufia ، hakimbashi ، Saeed141 ، shahrooz518 ، kimiasang ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365 ، White swan
دوستان لطفا هرچي به ذهنتون ميرسه بفرماييد .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط saeed871
لطفا پست اضافه ایجاد نکنید، یک بار گفتید دوستان بخوان جواب بدهند میدهند. شما پیوسته بی دقتی کنید و قوانین رو نادیده میگیرید، دفعه بعد شاید مجبور به تعلیق کاربریتون بشم.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط farbod ، عبدالله ، konda ، annasufia ، FATIMAA ، ye doost ، Saeed141 ، shahrooz518 ، saeed871 ، مهران1365
با سلام خدمت دوستان عزیزم:

در سفری که اخیرا به شیراز داشتم متوجه شدم که یکی از بستگان که پسری 18 ساله بود بر اثر مصرف داروی بدنسازی به کما فرو رفته.

خیلی ناراحت بودم و خودم هم وضع روحی خوبی نداشتم؛تا اینکه تصمیم گرفتم برای بیمار انرژی ارسال کنم.

کمای مغزی چیز ساده ایی نبود برای همین هم از دوستان کمک گرفتم که به واقع اون عزیزان خیلی بیشتر از من انرژی ارسال کردن و واقعا از farbod و عبدالله و final chapter عزیز سپاسگذارم.
به محض ارسال انرژی علایم بیمار بهبود پیدا کرد و بعد از دو روز کاملا بهوش اومد.
البته به قول قدیمیا هنوز عمرش به دنیا بود ولی دوستان هم واقعا وقت گذاشتن و امیدوارم که اون دوستی که شفا پیدا کرده هم از این به بعد روند بهتری رو در زندگی پیش بگیره.

با تشکر
 سپاس شده توسط farbod ، عبدالله ، konda ، FATIMAA ، ye doost ، sahand110a ، annasufia ، mohammadrms ، goodboy_313 ، ایلیا ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، مریم ، Taraneh ، پاييز ، ho3ein ، مهران1365 ، hiv_p7 ، zohrearian

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان