امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات خود را به اشتراک بگذارید
در جایی کار میکنم یک سهمیه وام خرید خودرو تخصیص داده بودنند جالب اینکه 4 نفر متقاضی بودنند من به این موضوع ریکی دادم که سهمیه به من تعلق گیرد دو نفر حذف شدند اون یک نفر هم باقی ماند قبل از قرعه کشی به نفع من کنار رفت
 سپاس شده توسط konda ، saeed871
دوستان به راحتی میتوانید با انرژی اسما ء ارتباط بر قرار کنید بنیت خودتون و اسم اعظم مورد نظر سی هی کی بکشید ارتباط لازم ایجاد میشود
 سپاس شده توسط عبدالله ، مریم ، Saeed141 ، konda ، annasufia ، saeed871 ، Taraneh
(8-27-1392، 10:09 عصر)ایلیا نوشته است: دوستان به راحتی میتوانید با انرژی اسما ء ارتباط بر قرار کنید بنیت خودتون و اسم اعظم مورد نظر سی هی کی بکشید ارتباط لازم ایجاد میشود

دوست عزیز منظورتون از اسماء آیا اسماء الهی هست؟ و منظورتون از ارتباط چیست ؟ اگر امکانش هست منظورتون رو مفصل تر ابراز بفرمایید و منبع صحبت رو هم اگر امکانش هست ابراز بفرمایید . سپاس
 سپاس شده توسط farbod ، Saeed141 ، konda ، annasufia ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365
سلام
پدرم مشکلِ سنگ کلیه داشتن. سنگ تقریبآ بزرگ بود و نمی افتاد. شبی که قرار بود پدرم صبحش برای بیهوشی و عمل بستری بشه رفتم توی اتاق و براشون انرژی ارسال کردم. و دقیقآ بعد از ارسالِ انرژی به لطف و خواستِ خدا پدرم یکباره فشاره زیادی رو احساس کرد و بعد چند دقیقه فشار سنگ رو انداختن. تجربه ی بسیار خوب تاثیر گزاری واسه ی من بود و با شما در اشتراک گذاشتم Heart
الحمدلله Heart Heart Heart
 سپاس شده توسط عبدالله ، sahand110a ، مریم ، Mahacita Bahuruci ، kimiasang ، Saeed141 ، konda ، ye doost ، shahrooz518 ، همسفر ، annasufia ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، rainbow ، پاييز ، مهران1365 ، ayat
لطفا وقتی مطلبی را می نویسید واضح بنویسید و برای مطلبی که می فرمایید هم منبع ذکر کنید ، چیزی که فرمودید تجربه فردی شماست ممکنه به درد کس دیگری نخوره.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط konda ، kimiasang ، ye doost ، sahand110a ، farbod ، shahrooz518 ، annasufia ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365
سلام
برای کسیکه سر درد شدید داشت کار میکردم ولی اثر نمیکرد هر چقدر شدت انرژی رو بیشتر میکردم فایده نداشت.یه چیزی بهم میگفت یه جای کار اشتباهه.کمی دقت کردم سعی کردم حاله شو ببینم.دیدم از قسمت بالای سرش انرژی به شکل حرارت با سرعت و شدت از بالای سرش خارج میشه.فهمیدم لایه محافظ اون قسمت اسیب دیده بعد نیت کردم لایه محافظ ترمیم بشه وقتی ترمیم شدت خروج انرژی از اونجا به شدت کم شد و حال بیمار سریع خوب شد.اینم یکی از تجربه های من بود انشاالله مفید باشه Heart
 سپاس شده توسط FATIMAA ، عبدالله ، Saeed141 ، mohammadrms ، konda ، kimiasang ، مریم ، MehrdadS ، همسفر ، annasufia ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365 ، ayat
سلام
چند سال پیش خواهرم تصادف کرده و پای ایشون شکست .
بعد از دوماه که باز کرده بودند با اندازه یک تخم مرغ یک قسمت از پاشون
ورم کرده بود و سفت شده بود انگار یک توده ای تشکیل شده ومدتها این توده بود .
بهش گفتم که بیا انرژ ی بدم و قبول کرد شروع کردم انرژی دادن بعد از حدود 10 دقیقه
هیچ گونه اثری از اون توده نبود .اینم تجربه بنده
با تشکر
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط عبدالله ، Saeed141 ، mohammadrms ، konda ، farbod ، kimiasang ، shahrooz518 ، Mahacita Bahuruci ، ye doost ، iman_bihamta ، مریم ، MehrdadS ، hakimbashi ، zartosht ، annasufia ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، rainbow ، سنجاقک ، پاييز ، مهران1365 ، fire ، razagh ، zohrearian ، ayat
سلام
پس از یکی دو روز که همسویی معراج 92 رو دریافت کرده بودم
رفتم تا کمی یوگا کار کنم
پس از اینکه چند دور سلام بر خورشید انجام دادم(سلام بر خورشید یک سیکل 12 حرکته از حرکات یوگا میباشد) درد شدیدی در چاکرای پای راستم احساس کردم و انگار انرژی های اضافی داشت تخلیه میشد
برام جالب بود که سلام بر خورشید میتونه در برون ریزی تاثیر داشته باشه
البته از دوستان و به خصوص آقای ماهاچیتا میخوام نظرشون رو در این باره بگن.
 سپاس شده توسط FATIMAA ، ye doost ، Saeed141 ، farbod ، konda ، shahrooz518 ، عبدالله ، kimiasang ، annasufia ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، سنجاقک ، fire
100% تاثیر داره
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط farbod ، ye doost ، Saeed141 ، shahrooz518 ، MehrdadS ، عبدالله ، kimiasang ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، سنجاقک
سلام خدمت همه عزیزان
امشب منزل یکی از دوستان دعوت بودیم که دوستم دوتا انگشتر فیروزه اورد و گفت رنگ نگینشون عوض میشه و یکیشون رو هر وقت دستم میکنم بلا سرم میاد.پیشنهاد کردم که انگشترهارو پاکسازی کنم و به یه منبع انرژی دائم وصل بشن.قبول کرد.انگشتر ها رو که دستم میگرفتم کمی رنگشون روشن شد.بعد پاکسازی هر کدوم رو جداگانه خواستم به انتن همه سوی تایکون تبدیل بشن.رنگ نگین ها روشن شد رگه های سیاه طلایی شدن.و وقتی رو کف دستش میگذاشت انرژیش رو به صورت ضربان تو اون ناحیه حس میکرد.خیلی خوشحال شده بود.تجربه خوبی بود برام.
Blush
 سپاس شده توسط Saeed141 ، konda ، MehrdadS ، عبدالله ، farbod ، sahand110a ، ye doost ، kimiasang ، مریم ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، پاييز ، مهران1365 ، amin a ، fire ، لیلا لرد ، razagh ، ayat ، White swan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان