امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات خود را به اشتراک بگذارید
بررسی کنید ببینید در آینده همینجوری میمونه یا خیر.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط farbod ، Saeed141 ، ye doost ، sahand110a ، kimiasang ، shahrooz518 ، جویا ، Taraneh ، مهران1365
سلام
وقتی فیروزه چربی بهش بخوره ، رنگش کدر میشه و اصطلاحا میگن سنگش مرده!
ظاهرا شما دوباره سنگ رو زنده کردید!
 سپاس شده توسط ye doost ، farbod ، sahand110a ، kimiasang ، shahrooz518 ، Saeed141 ، annasufia ، جویا ، saeed871 ، Taraneh ، مهران1365
سلام
دیشب من هم نگین انگشترم (عقیق) رو آنتن یک سویه لیزری تاکیون کردم ، امروز صبح که داشتم به نگین نگاه میکردم ، به یاد زمانی افتادم که تازه انگشترم رو خریده بودم!
یه کم که دقت کردم دیدم شفافیت و رنگش مثل روز اولش شده ، کاملا زیبا و خوش رنگ!
این هم از تجربه بنده
 سپاس شده توسط ye doost ، عبدالله ، farbod ، shahrooz518 ، konda ، Saeed141 ، sahand110a ، hakimbashi ، kimiasang ، FATIMAA ، annasufia ، مریم ، جویا ، saeed871 ، mj12509 ، Taraneh ، مهران1365 ، fire
سلام خدمت دوستان و استاد عزیز.
استاد فرمودید بعد مدتی بپرسم ببینم همونطور مونده اثرش یا نه.امروز ازشون جویا شدم همونطور مونده شفاف و روشن و اثری از رگه های سیاه نیست.

یه تجربه و سوال دیگه.مدتیه یه بطری جدا کردم برای خودم و اب داخلش رو هر سری توسط یه انرژی انتن میکنم.دفعات اول تایکون بعد شعله بنفش چند روزی هم هست با خورشید بزرگ مرکزی انتن میکنم البته همشون همه سویه.هر کدوم مزه هاشون فرق میکنن افراد دیگه هم امتحان کردن و تفاوت مزه رو به وضوح حس میکنن.استاد خواستم یه سوال بپرسم کدوم انرژی برای پاکسازی و سم زدایی بهتره که با اون اب رو انتن کنیم؟
کلا اگه بشه کمی راهنمایی کنید و از تجربه تون بگید ممنون میشم.
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، farbod ، عبدالله ، ye doost ، MehrdadS ، kimiasang ، مریم ، sahand110a ، annasufia ، Saeed141 ، جویا ، saeed871 ، mj12509 ، Taraneh ، مهران1365 ، ayat
همشون موثرند. اکسیژن رو هم تست کنید.
 سپاس شده توسط farbod ، عبدالله ، ye doost ، shahrooz518 ، kimiasang ، sahand110a ، annasufia ، Saeed141 ، جویا ، saeed871 ، مریم ، mj12509 ، Taraneh ، مهران1365
سلام
امروز که داشتم نماز میخوندم ، رسیدم به تشهد آخرش ، عبارات اشهد ان لا اله الا الله وحده لا شریک اله (امیدوارم درست نوشته باشم!) را با توجه به معنی عبارت و با ایمان کامل خوندم
در همان لحظه انرژی بسیار لذت بخشی رو در چاکرای قلبم و چاکراهای کف دستانم تجربه کردم
برای من تجربه بسیار جالبی بود
 سپاس شده توسط عبدالله ، ye doost ، farbod ، kimiasang ، shahrooz518 ، annasufia ، Saeed141 ، sahand110a ، جویا ، saeed871 ، mj12509 ، Taraneh ، مهران1365 ، razagh
با سلام
تجربیات ِ شیرین و یا شفا بخش در زمانی که توسط یکی از دوستانم بهم ریکی منتقل و داده میشد و یا در این مدت زمانی که خودم به دیگران ریکی میدم خیلی زیاده ولی دو تجربه که ممکنه به کار بعضی از دوستان بیاد رو قید میکنم .

- من هر وقت میخوام به مسافرت یا مجامعی برم که از قبل تمایلی به رفتنش ندارم و از درون احساس خوشی به این واقعه بهم دست نمیده اما بر اقتضای ادب یا همراهی با خانواده مجبور از پذیرشش هستم ، برای خیر و بدست اوردن بهترین و شادترین لحظات در اون مسافرت و یا جمع ، برای خودم و همراهانم ( هر کدام که خودبرترشون پذیرای این انرژیست ، براش انرژی میفرستم و شرط رو برقرار میکنم که هر کس ، بنا به تشخیص خودبرترش نباید از این انرژی برخوردار بشه ، این نور و انرژی که برای او میفرستم بلافاصله به شفای زمین منتقل بشه ) از پیش ریکی میفرستم و از خداوند ، خودبرترم ، فرشتگانم ، اساتید باطنی و خرد کائنات کمک میخوام تا در گرفتن این انرژی با بالاترین کیفیت به من کمک کنن . و جالبی قضیه اینه که اون مهمانی یا مسافرت به شیرین ترین چیزی که فکر اون رو هم نمیکردم مبدل میشه . ( در مهمانی تعداد زیادی برای درخواست و فهم انرژی های مثبت به سراغم میان ؛ لوازمی رو که مدتها بوده لازم داشتم و در دسترس نبوده تا خریداری کنم با قیمتهای باورنکردنی ، سر راهم گذاشته میشه ، غذاهایی که بسیار جدیده و برای بدن مفیده بهم شناسونده میشه ، جاهایی از طبیعت رو میبینیم که بکره و زیباست و بیشتر شبیه به رفتن در سرزمینهای رویایی میمونه ، و از همه مهمتر هر کسی که با من در این مهمانیها یا مسافرتها همراهه به نوعی زیبا بودن این گردهمایی رو بیان میکنه که نیرویی شادی بخش رو به من منتقل میکنه . )

- وقتی قراره کاری رو شروع کنم و از این مطمئن نیستم که اون اموزش یا کار برام خیری در بر داره یا ممکنه منو از نور الهی دور کنه ، از نور و عشق الهی ، فرشتگانم ، اساتید باطنی ، خودبرترم و خرد کائنات کمک میگیرم و با بستن حفاظ سایکک پروتکشن فلیم و نور سفید و سپر حفاظتی آبی ، کار رو شروع میکنم . در حین کار حتی اگر از اطرافیانم بشنوم که این راه و تحقیق در موردِ اون درست نیست ، ذره ای شک در دلم ایجاد نمیکنم و فقط حفاظهام رو مرتبا تجدید میکنم . شگفتی قضیه اینه که بهترین نتایج از جهان بینی عایدم میشه ( البته به سمت منابع منفی رفتن کاری ایست که بسیار خطرناکه و تا زمانی که به درجه ای از شهودمون نرسیدیم که بتونیم خودمون رو کاملا از ورطه ی تشخیص حرف ناصحیح از صحیح ، و شبکه ی منفی از مثبت ، درک کنیم به سمت هر موضعی اینچنینی رفتن ، بی احتیاطی ِ محضه و به فرض منی که با مبارزه با موجودات غیر ارگانیک تجربه ای ندارم به سمت این موضوع نخواهم رفت تا منبع و استادی قابل اطمینان و در دسترس داشته باشم و شور ِ باطنیم بر این امر ، بسیار زیاد شده باشه و این رو بدونم که در هر حرکتی از اون استاد ، حمایت دریافت میکنم ؛ و خود ِمن به شخصه همه رو از این کار نهی میکنم ولی اگر کسی از درون احساس کرد که خوانده شده تا نور رو بیش از پیش پیدا کنه و باید در راهی جدید قدم برداره ، این راه کارها در مورد من عملی بوده و با تکمیل هر گام ، گام ِ بعدی جلوی راهم گذارده شده که خداوند رو از این بابت شکرگزارم ) .

در پناه حق
جویا
 سپاس شده توسط ye doost ، farbod ، عبدالله ، annasufia ، Saeed141 ، konda ، مریم ، shahrooz518 ، ایلیا ، kimiasang ، saeed871 ، Taraneh ، سنجاقک ، مهران1365 ، zohrearian ، ayat ، White swan
سلام
بعد از مدتی ریکی کار کردن چاکراهای دستم کمی حساس تر شده ، میتونم کم و بیش هاله افراد رو اسکن کنم ، اسما الهی ، گیاهان ، سنگ ها و... هم همینطور
اما چند روز پیش یه اتفاقی افتاد که باعث شک من در این مورد شد ، به صورت اتفاقی متوجه شدم که تقریبا دستم رو هر جا میگیرم انرژی رو حس میکنم!
در و دیوار ، مبل و هر چیزی که اطرافم بود رو اسکن کردم ، همه دارای انرژی بودند و از همه عجیب تر اینکه متوجه شدم تمام چیزهایی که تا به حال اسکن کردم (حتی انسانها) همه به یک اندازه هاله دارند!حدود 40 سانتی متر)
میخواستم بپرسم که آیا این کاری که من میکنم اسکن هست؟ یا انرژی دست خودم رو حس میکنم؟
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، جویا ، مریم ، Saeed141 ، konda ، kimiasang ، ye doost ، shahrooz518 ، Taraneh ، سنجاقک ، ayat
خیر. درست نیست. این اسکن یه تکنیک معمولیه که برخی از به اصطلاح اساتید مد کردند و زیاد استفاده ای نداره و ضریب خطاش بالاست.
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، جویا ، مریم ، Saeed141 ، عبدالله ، konda ، kimiasang ، ye doost ، annasufia ، sahand110a ، krasna ، shahrooz518 ، farbod ، saeed871 ، mj12509 ، Taraneh ، سنجاقک ، ayat
با سلام

نمیدونم چطور شروع کنم ؟ ولی اول خدا رو شاکرم که به ما یاد داد چطور خودمون و دیگران رو از انرژی های نورانی محظوظ کنیم و بعد تشکر کنم از دوستانی که در سایت ِ اولیا چند ماه پیش به درخواست ِ ریکی فرستادن برای خود برتر ِ شهرزاد که صاحب دو فرزند خردسال بود ، خانم جوانی که در تصادفی در جنوب ِ ایران ، شوهرش فوت کرده بود و خودش در کما رفته بود ، پاسخ دادن و در این مدت پا به پای من هر روز برای او ریکی فرستادن یا حتی فقط به یاد ِ او بودن ، تشکر کنم .

شـــــــــــهرزاد بــــــــــــه زنـــــدگــــــــــــــی بـــــــرگــــشــــتـــــــــــه

و زبان من از سپاسگزاری شما عزیزان قاصره . از صمیم قلب از شما عزیزانی که در این سایت هم عضو هستید ممنونم .

خداوند هر روزمون رو از خاطرات زیبا رنگین و رنگین تر کنه
جویا
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، shahrooz518 ، Saeed141 ، goodboy_313 ، farbod ، ye doost ، iman_bihamta ، kimiasang ، hakimbashi ، عبدالله ، saeed871 ، Reza809 ، Taraneh ، مهران1365 ، razagh ، zohrearian ، ayat ، Orkideh ، سنجاقک ، White swan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان