امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات خود را به اشتراک بگذارید
سلام
یه سوال در رابطه با جاری شدن ریکی در خواب دارم من حضور یه نیرویی رو موقع جاری شدن انرژی حس میکنم اگه محافظتهای لازم رو انجام ندم بعد از انرژی درمانی کاملا خسته و بی حال میشم از طرفی این نیرو تو خواب انرژی حیاتی من رو به شدت میمکه و معمولا خوابهام آشفته است و خواب عمیقی ندارم به نظرتون از چه سنبلی میتونم برای جاری شدن انرژی موقع خواب انجام بدم که این نیرو رو از خودم دور کنم؟
 سپاس شده توسط farda123
البته نمیدونم این سوال رو میتونم اینجا مطرح کنم یا نه چون در پاسخ به سوال دوستمون جاری شدن انرژی در خواب رو مطرح کردین من این سوال رو پرسیدم اگه جای مناسبی سوال نکردم از مدیران محترم میخوام که حذفش کنن
ممنون
درود رها66
در بیشتر مواقع اینگونه برداشتها بر اساس اطلاعات اشتباهی که در ناخداگاه ثبت شده احساس میشه.
ریکی و سیستمهای نورانی دارای محافطتهای خودشون هستند و در خیلی از سیستمهای لایت ورک وقتی شما انرژی رو جاری میکنید اگه مورد منفی هم وجود داشته باشه کنار میره یا حداقل در اون زمان احساس نمیشه.

توصیه میکنم به موارد اینچنینی کمتر بهاء بدید، البته این به این معنی نیست که وجود ندارند بلکه تجربه شخصی بنده تو این 15 سال این بوده که بالای 80 درصد کسانی که از تجربیات منفی گزارش دادن در حقیقت بازیهای ذهنی و اطلاعات اشتباهی بوده که از رسانه ها در ناخداگاه خودشون ثبت کرده بودن و برای همین هست که وقتی با اتفاقی که برای خودشون جدید و ناشناخته هست روبرو میشن اون رو به موجودات یا انرژیهای منفی ربط میدن.
سمبله های ریکی برای حفاطت چوکوری و دایکومیو هستن که میتونید بزرگ بصورت فرضی بالای تخت خواب یا وسط اتاق بکشید و سه بار اسمش رو صدا بزنید
شاد باشید
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، رها66
ممنون دوستان عزیز بابت راهنماییهاتون.پس من خود درمانی رو با وجود چند روز تأخیر
ادامه میدم. Heart
 سپاس شده توسط Reza809 ، farda123 ، esmaeil
تجربه قشنگی دیشب در درمان با ریکی داشتم که دوست داشتم شما رو هم سهیم کنم. 
مادرم حدود دوماه بود که مشکل جدی در گلو داشت و از یک بیماری ویروسی ساده تبدیل به عفونت ماندگار گلو و ریه شده بود دیروز در تماسی که با مادرم در شهرستان داشتم، متوجه وضع وخیمش شدم که حتی قادر به نوشیدن مایعات نبود و درمان های پزشکی هیچ اثری در بهبودش ایجاد نکرده بود.نمیتونست بخوبی صحبت کنه و حالش خیلی خراب بود. چون قبلا اثر ریکی درمانی رو دیده بود، ازش اجازه گرفتم شب براش ریکی بفرستم. حوالی ساعت 12 شب برای درمان مادرم ریکی فرستادم. امروز باهام تماس گرفت و متوجه شدم صداش کاملا صاف و پرانرژی شده. بهم گفت دیشب حوالی دوازده شب یهو سرفه ش گرفته و عفونت همراه با خون از گلوش دفع شده. مادرم میگفت معجزه اتفاق افتاده. خدا رو هزاران بار شکر کردم و از همه دوستانی که در این سایت به من آموزش دادند بسیار متشکرم.
 سپاس شده توسط Reza809 ، White swan ، مریم ، سنجاقک ، bashar ، ayat ، amir123 ، یکتا ، ahmadreza ، sito ، farda123 ، esmaeil ، amirkalate ، chakavak3 ، السا ، جویا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: hadief، 1 مهمان