امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات خود را به اشتراک بگذارید
سلام دوستان گرامی

لطفا تجربیاتی را که تا به حال در درمان خود یا دیگران یا مسائل دیگر با سیستمهای ریکی داشتید بنویسید تا دیگران نیز استفاده کنند

برای شروع من به طور خلاصه چند تجربه را ذکر می کنم "

1-تجربه زیر نمونه جالبی از تاثیر نیروی الهی بر آگاهی و ذهن افراد هست و اینکه چطور می تواند بینش و آگاهی افراد را تغییر دهد :

فردی بود که (متاسفانه!) اعتیاد به مواد مخدر کرک و احتمالا چیزهای دیگه که من نمی دونم داشت، من یک جلسه حدود 1 الی 2 ساعت روی ایشان کار کردم و رهاش کردم، اتفاقی که افتاد این بود که شخص بعد از درمان دچار نوعی تحول روحی ، احساسی شد و در حدود 1 ساعت داشت گریه می کرد و دچار زدگی و پشیمانی شد و خدا را شکر از اسارت این شیطان بزرگ!! رها شد.

برای کسایی که دوست دارند بیشتر بدونند این نکته رو اضافه می کنم که بسیاری از مواد مخدر در مرور زمان نوعی موجود غیر ارگانیک رو شکل می دهند که شخص رو اسیر خودش می کنه و نوعی وابستگی شدید به مواد رو به وجود میاره ، در خیلی مواقع که افراد با روشهای معمول از جمله دارو نمی توانند اون ماده مخدر رو ترک کنند به ابن علت هست که در بعد اتریک ، ذهنی .. نمی تونند ازش رها بشند.

2- دو مورد بیمار کیست رحم داشتم که یکیشون با 2 جلسه درمان کاملا خوب شد و دیگری با جلسات بیشتری تقریبا درمان شد.

3- بیماری داشتم دچار سرطان سینه که قرار بود هفته بعد تحت عمل جراحی قرار بگیره، من یک جلسه درمانی برای ایشون انجام دادم و چند روز بعد ایشون برای آزمایش به دکتر مراجعه کردند و دکتر با کمال حیرت متوجه شد که بیماری از بین رفته.

4- یک بار به صورت شهودی توسط فردی متوجه شدم که یکی از نزدیکانم دچار مشکلی شده (مشکل کاری / اجتماعی) بدون اینکه ازش بپرسم برای اون انرژی را ارسال کردم، 1-2 روز بعد از اون فرد سوال کردم که آیا مشکلی داشتی و موضوع چی بود ؟ و اون هم تائید کرد که بله یه مشکل بحرانی در کارم پیش اومده بود و به طرز جالبی بر طرف شد!

( خیلی از اوقات ممکنه ما حس کنیم که به عنوان یک کانال نور می تونیم به برخی افراد کمک کنیم ، این یک نوع حس شهودی و فراخوانی روحی برای یاری رساندن هست)

5- موارد زیادی بوده از تسخیر ضعیف یا شدید توسط موجودات غیر ارگانیک و یا بسته شدن ابعادی از زندگی افراد توسط جادوی سیاه و...

در اکثر این موارد با یک جلسه درمان مشکل حد شده و در برخی نیاز به کار قوی و طولانی بوده

(یادتون باشه هر موجود و نیروی منفی رو نمیشه به راحتی پاک کرد و اگر قوی باشه و آمادگی نداشته باشید ممکنه به شدت آسیب ببینید، همینجا به همه توصیه می کنم که تا زمانی که به پیشرفت زیاد روحی و قدرت فردی ، روحی نرسیدین توی این موارد دخالت نکنید! این یک اخطار دوستانه بود!

صدها مورد دیگه هستند که انشالله در آینده براتون توضیح خواهم داد

لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.

قبل از اقدام به دریافت همسویی ها و استفاده از آموزشهای سایت ،( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
و ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را
مطالعه نمائید
.

سوالاتی که در پیغام خصوصی پرسیده شوند پاسخ داده نخواهند شد، فقط در انجمن سوال کنید.

به دلیل محدودیت زمانی و مشغله قادر به پاسخگویی به همه پیامهای خصوصی و ایمیل نیستم، لطفا فقط در مورد موارد خیلی ضروی پیام دهید در غیر اینصورت نمیتونم پاسخ بدم.

بنده در انجمن امور درمانی انجام نمیدم. لطفا درخواست درمان نفرستید.

یکی از درسهای بزرگترین معنویت این است: بیشتر حس کن، کمتر فکر کن.
 سپاس شده توسط hakimbashi ، bidary ، annasufia ، zartosht ، sahand110a ، abbasss ، عبدالله ، ye doost ، farbod ، narika ، iman121 ، konda ، shahrooz518 ، FATIMAA ، جویا ، saeed871 ، kimiasang ، رزم آور نور ، مریم ، hourisima ، 777 ، rahgozar ، Reza809 ، Saeed141 ، MehrdadS ، ebi7777 ، azin ، nima ufo lover ، bashar ، Taraneh ، rainbow ، nora ، داود ، فاطمه ، maryam ، سنجاقک ، پاييز ، محمدمسعود ، sito ، mina_sadat1360 ، amin a ، ayeh-es ، tbolya ، RealArt ، Whitechannel ، sama modabber ، baharan ، hiv_p7 ، zoom ، sara heidari ، Ramiin ، Orkideh ، maryam2090 ، shahbalout ، farda123 ، zohrearian ، fire ، السا ، behzad
با سلام.

دیشب آرنج دست چپم بی‌ دلیل در گرفت.بعد از کلی‌ باز و بسته کردن و ماساژ دادن تصمیم گرفتم از ریکی استفاده کنم.
آرنجم بعد از ۱۰ دقیقه ریکی دادن آروم شد.هنگام کار با ریکی دست راستم رو روی دست چپم آروم بالا و پائین میبردم،نکتهٔ جالب این بود که اون قسمتی‌ که درد میکرد گرمای بیشتری رو کفٔ دست راستم حس می‌کردم.
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، ladygaga ، zartosht ، sahand110a ، abbasss ، عبدالله ، ye doost ، narika ، konda ، farbod ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، Shirin ، FATIMAA ، سنجاقک ، پاييز ، RealArt ، Whitechannel ، sama modabber ، hiv_p7 ، Ramiin ، maryam2090
من هر وقت سردرد می گیرم به جای قرص خوردن به سرم ریکی میدم سردردمو تا حدود زیادی خوب می کنه.هر موقع هم اعصابم خورد یا افکار و انرژی منفی سراغم میاد به خودم ریکی می دم به صورت خودکار چون عادت کردم با اینکار تا حد خوبی اروم میشم!من حتی به مامانم بعضی وقتا ریکی می دم ازش می پرسم چطور بود می گه که بدنم تکون تکون می خورد و کلا میرفتم تو یه عالم دیگه!به خواهرم که اصلا به انرژی درمانی اعتقاد نداشت یه بار با کف دست انرژی دادم و گرمای زیادی در ناحیه شبکه ی خورشیدی حس کرد و دیگه باورش شد.در مورد خودم بار اول که انرژی ریکی از راه دور واسه من ارسال کردن خیلییییی باحال بود .رو هوا بودم انگار مواد مخدر یا مشروبی چیزی خورده بودم.دفعه دوم هم خوب بود بازم اما نه به اندازه بار اول و دفعه سوم بازم کمتر!فکر کنم به این علت بود که دیگه بدنم بهش عادت کرده بود و دیگه خودشو نشون نمی داد
 سپاس شده توسط zartosht ، Mahacita Bahuruci ، annasufia ، sahand110a ، abbasss ، narika ، konda ، farbod ، shahrooz518 ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، tbolya ، sama modabber ، hiv_p7 ، sara heidari ، maryam2090
سلام و درود
من قبلا سردرد میگرفتم حتما باید قرص استامینوفن کدیین میخوردم تا خوب شوم الان خوشبختانه چند سال هست که با ریکی و انرژی کار میکنم اصلا اون سردردها را ندارم و کلا چند سال هست که اصلا قرص نخوردم
در پناه حق
در جهان تنها يك فضيلت وجود دارد و آن آگاهي است

و تنها يك گناه و آن جهل است

مولانا
 سپاس شده توسط ladygaga ، Mahacita Bahuruci ، annasufia ، hakimbashi ، sahand110a ، abbasss ، ye doost ، narika ، Saeed141 ، farbod ، shahrooz518 ، همسفر ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، پاييز ، sama modabber ، hiv_p7 ، maryam2090
سلام
1- وقتی سردرد دارم به خودم ریکی میدم ،سردردم قابل تحمل میشه و به قرص نیازی نیست ((البته بعد از همسو شدن سردردهام خیلی کم شده ))
2- به یکی از دوستانم که آنفلونزا شدید داشت و نمیتونست از روی تخت بلند شه ، ازش اجازه گرفتم وبهش ریکی دادم ((از راه دور)) ...یک ساعت بعد اس ام اس داد که حس خوبی داشتم و آرامش گرفتم ، فردا صبح هم بلاخره از بستر بیماری بلند شد... ((اولین تجربه))
3-به مامانم که بدن درد شدیدی داشت از راه دور ریکی دادم که فردا بهم گفت خیلی بهتره
4-به دوستم که سرمای شدیدی خورده بود و بعد از ریکی میگفت که تغییری درش ایجاد نشده ، ولی به نظر خودم گرفتگی صداش خوب شده بود(راه دور)
5-گلهای دوستم که در حال خشک شدن بودند رو اوردم خونمون ویک هفته هست که بهشون ریکی میدم حسابی سبز و سرحال شدند وجوانه زدند...
6- به وسایل خونه...مثلا به شمعدانم ریکی داده بودم ویکی از بچه های مهمانمان انرا پرت کرد و درکمال ناباوری و حیرت همگان شمعدان حتی آخ هم نگفت.
درآخر با تشکر از خدا ،خود والاترم ، تمامی اساتید ومعلمان ظاهری وباطنی به خاطر جاری کردن ریکی در من و زندگی منHeartHeartHeart
 سپاس شده توسط annasufia ، Mahacita Bahuruci ، hakimbashi ، zartosht ، Saeed141 ، sahand110a ، عبدالله ، ye doost ، narika ، farbod ، shahrooz518 ، FATIMAA ، MehrdadS ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، rainbow ، سنجاقک ، پاييز ، tbolya ، sama modabber ، hiv_p7 ، maryam2090
سلام .
دوست من این فقط میتونه برون ریزی باشه،
یادم هست اون اوائل که تازه شروع کرده بودم ،برای چند روز قلبم درد میکرد مخصوصاً قسمت پشت.بنده هم توی قسمتی‌ پرسیدم این میتون برون فکنی‌ (پرواز روح)باشه،خوب اون موقع فکر می‌کردم برون فکنی‌ یعنی‌ همون بحران بعد از دریافت همسویی .
باید یه فکری براش بکنم،یجوری پاکش کنم کسی‌ نبینه.
شما هم نگران نباشید،
انشا‌الله به زودی بر طرف می‌شه.
 سپاس شده توسط sahand110a ، Saeed141 ، narika ، farbod ، FATIMAA ، kimiasang ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، hiv_p7 ، maryam2090
بسم الله الرحمن الرحیم
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدنا مُحَمَّدٍ اَلْوصْفِ وَ الْوَحیِ وَ الرِسالَةِ وَ الْحِکمَةِ وَ عَلیٰ آله و صَحبِهِ و سَلَّم تَسلیماً
فاتحه
بعد

من هم یه خورده تجربه های کوچک دارم که خدمتتون عرض می کنم

مورد اول موردی بود که مثل دوست اجتماعی بود و دچار شکم درد به خاطر
عادت ماهانه بود و همیشه مشکل زیاد داشت تا جایی که هر بار به
بیمارستان می رقت بهشون 1 جلسه کمک کردم بعد اون دیگه
مشکلشون حل شد به لطف خدا

یه مورد بود دوستی داشتم که خیلی داغون بود و دچار افسردگی بود
بهشون 3 بار کمک کردم تونستن به شهود برسن (افسردگی اون دوست
به خاطر از عرش افتادنش بود)تا جایی که اطلاع دارم الان داره خلوت می کشه
2 ماه به لطف خدا

یه شب که داشتم به انگشترم انرژی میدادم و تقویتش می کردم و داشتم
نیت می کردم روی عود و شمع هام یکی مهمونم شد رنگش کم رنگ شده بود
خسته بود جلوم نشست فهمیدم چی می خواد بهش که یه جلسه کمک
کردم رنگش تقویت شد بعد که تموم شد از همون جا که اومد رفت به لطف خدا

یه دوستی داشتم متاسفانه توی داشنگاه مشکل داشت و اگه اون ترم
که می خوند مشروط می شد اخراج می شد اگه قبول می شد دیگه
داشنگاه رو تموم کرده بود 8 واحد درس سخت با پروژه داشت و بقیه درس ها
راحت بود اما میگفت مشروط میشم بهشون فقط 2 بار کمک کردم
اون ترم معدلشون شد 17 به لطف خدا

یه دوست دیگه هم یه قناری داشت که حالش بد بود خیلی ناراحت بود
این دوستم برای قناریش یه ایت الکرسی خوندم و بعد ذکرش رو بهش گفتم
بعد بهش ریکی دادم همین که کمک تموم شد یه کم گیج بود هی می چرخید
همین که 5 دقیقه گذشت حالش خوب خوب شد به لطف خدا و برای تشکر
برامون می خوند (البته برای ما که نمی خوند اون عزیز )

به تعداد شاید 100 نفر انرژی دادم بیشتر سنگینی یا لرزش بدن
یا جریان یافتن چیز سرد یا حضور چیزی در اطرافشون و غیره
حس کردن اما بهترین زمان برای من زمانی که میگم بهشون
ممنون که اجازه کمک دادین باور کنید فقط توی اون لحظه انگار
دنیا توی حسمم می چرخه وقتی ازشون تشکر می کنم بیشتر
و بیشتر میشه اون جریان ها به لطف خدا

عبدالله برادر عزیزم هیچ چیزی بحران نیست نعمت و لطف و هر چیزی دلیلی
داره به جای اینکه از درد قلبت ناراحت باشی خشنود باش شاید شما سیگاری
با همین برون ریزی اندکی جسمتون خودش رو تخلیه می کنه انشالله تجربه
تخلیه رو داشته باشین می دونین که چقدر مفید
راستی اگه نماز رو هم با توجه خوندی درود به شما نماز هم خودش نوعی ریکی
آرزومند بهترین آرزوها برای شما
حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط annasufia ، sahand110a ، Mahacita Bahuruci ، عبدالله ، Saeed141 ، zartosht ، iman121 ، konda ، farbod ، ye doost ، FATIMAA ، MehrdadS ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، پاييز ، RealArt ، sama modabber ، mina_sadat1360 ، Delkhoshi ، hiv_p7 ، shahbalout ، maryam2090 ، behzad
شمشال عزیز. بزرگوار سلامو درود خدا بر شما مهربان مهرپرور هم چنین سلام خداوند عزوجل بر همه یزرگان این سایت نیک مسلک ! عرض کنم منظورم ازبحران همون برون ریزی بود ام خواستم به زبون واصطلاحات خود سایت بیان کنم ! ودیگر که هر چه ازدوست رسد نکوست !
یا هو ! بهر حال امید وارم که حقیران نو پایی مثل بنده از وجود شما و باقی بزرگواران در این پا گرفته و شادی و رضایت الهی رو در کارنامه خودمون داشته باشیم و انشاءا.... بریم اونجایی که (رسد آدمی به جایی که بجز خدا نبیند )
لا هو الا هو Heart سر مست باشید
 سپاس شده توسط annasufia ، ye doost ، sahand110a ، narika ، farbod ، FATIMAA ، kimiasang ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، sama modabber ، maryam2090 ، behzad
با سلام...
یکی از اقوام را بعد از اسکن کردن فهمیدم که قلبشون به ریکی نیاز داره . خودشونم از این مسئله بی خبربود که قلبش مشکل داره. شروع کردم به ریکی دادن و درد زیادی در قلبش گرفت وشروع به تیر کشیدن کردن موقع ریکی دادن.. بهشون گفتم جای هیچ نگرانی نیست و انرژی ریکی داره کارشو میکنه. بعد سه جلسه دیگه قلبشون موقع ریکی دادن دردی نگرفت و مدت زمان ریکی دادن کمترشد.. بهشون گفتم حتما برای چکاب پیش یه متخصص قلب بره. با سپاس...
 سپاس شده توسط annasufia ، Mahacita Bahuruci ، عبدالله ، zartosht ، sahand110a ، Saeed141 ، narika ، farbod ، FATIMAA ، shahrooz518 ، kimiasang ، جویا ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، RealArt ، sama modabber ، hiv_p7 ، sara heidari ، maryam2090
به نام خدا

شبی امد گفت و گریست از حال خرابش ، به دو دست بود خاتمی از جنس سیاهی ، ناله می کردند در ان خاتم سیاهی،
یکی پریشان بود در حال خاتم ،یکی شیدا بود در جنس خاتم ، سر به بالین نهاد در خواب شد ، از خاتم خویش گرفت بر خاتم خویش احوال شد،
بدور چرخید چند تن از نوریان لال شد ، کمی ازرده از حال مکان حال شد ، اما قوت یافت در مکان در حال شد ، ببخشید دسته ای فیروز ز حال ،
نماند سیه در چشم خویش ، از خویشتن شد برون ، چون که
زرزر از میان حال رفت ،نوریان را حال خوش پیدا شد
[عکس: 76086335358360910684.jpg]
اینم تجربه با تایکون
آرزومند بهترین ارزوها برای شما
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط zartosht ، farbod ، Saeed141 ، sahand110a ، ye doost ، narika ، annasufia ، ایلیا ، kimiasang ، saeed871 ، azin ، bashar ، Taraneh ، sama modabber ، maryam2090 ، behzad

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان