امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمبل مناسب با درمان
با عرض سلام خدمت  أسانيد محترم و أعضائ إنجمن راه نور و اميد تعالي برأي همه
 در زمينه استفاده از سمبل هاي ريكي برأي درمان سرطان ريه  راهنمايي ميخواستم
طي اين جند ماهه گذشته با  اين إنجمن آشنا شدم  و جا داره از reza809 و همجنين إستاد عزيز بخاطر همسويي ها با سه سطح ريكي اوسويي و كارونا ريكي  و نتايج و تغييرات درونيم  تشكر كنم 
ممنون ميشم لطف كنيد در صورت امكان راهنمايي بفرماييد كه كدوم سمبل  يا جه نوع همسويي برأي بيماران خاص يا سرطاني نتايج بهتري دارن
متشكرم
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، maryam2090 ، taoke ، jafar
با درود.
دوست عزیز بهتره به خود برترتون واگذار کنید همونطور که من و اکثر دوستان همین کارو میکنیم. چون مثلا شخص بنده با وجود همسویی های متعددی که گرفتم اما چون ریشه و علت مشکل رو نمیتونم تشخیص بدم و اطلاعی از اون ندارم به خود برتر واگذار میکنم تا بهترین انرژی ای رو که در اون لحظه برای اون شخص مناسب میدونه براش جاری کنه حتی گاها پا فراتر گذاشته و به عنوان یک کانال از خود برتر درخواست میکنم حتی اگر انرژی ای که برای اون شخص لازمه رو من همسو نشدم اونرو براش جاری کنه با توجه به ظرفیت و توان من و میتونم بگم بارها و بارها در چنین مواقعی شاهد جریان انرژی تازه ای بودم که توسط من برای شخص کانال شده.
در مورد سمبلها هم همین امر صادقه شما میتونید همه رو فعال کنید و یا به خود برتر بگید اونچه رو که صلاح میدونه براش فعال کنه و اگر هم از شهود قوی برخوردار هستید از اون بهره ببرید.
متعالی باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Delkhoshi ، جویا ، saeed871 ، farzad78 ، Solmazazimzadeh ، سنجاقک ، Reza809 ، amirkalate ، shahbalout ، sara heidari ، maryam2090 ، farda123 ، Melica ، jafar ، zoom ، hiv_p7
سلام
دوست عزیز یک سوالی ازتون داشتم . شما گفتین از خود برترتون درخواست میکنین بهترین انرژی رو برای بیمار ارسال کنن.  برای درخواست از خود برتر فقط ذهنی یا زبانی میگید ؟یا قبلش مدیتیشن میکنید و تو حالت خلسه این تقاضا رو میکنید؟

ممنونم
نقل قول:
با درود.
دوست عزیز بهتره به خود برترتون واگذار کنید همونطور که من و اکثر دوستان همین کارو میکنیم. چون مثلا شخص بنده با وجود همسویی های متعددی که گرفتم اما چون ریشه و علت مشکل رو نمیتونم تشخیص بدم و اطلاعی از اون ندارم به خود برتر واگذار میکنم تا بهترین انرژی ای رو که در اون لحظه برای اون شخص مناسب میدونه براش جاری کنه حتی گاها پا فراتر گذاشته و به عنوان یک کانال از خود برتر درخواست میکنم حتی اگر انرژی ای که برای اون شخص لازمه رو من همسو نشدم اونرو براش جاری کنه با توجه به ظرفیت و توان من و میتونم بگم بارها و بارها در چنین مواقعی شاهد جریان انرژی تازه ای بودم که توسط من برای شخص کانال شده.
در مورد سمبلها هم همین امر صادقه شما میتونید همه رو فعال کنید و یا به خود برتر بگید اونچه رو که صلاح میدونه براش فعال کنه و اگر هم از شهود قوی برخوردار هستید از اون بهره ببرید.
متعالی باشید.

سپاس شده توسط maryam2090 ، jafar ، bashar ، hiv_p7
هر طوریکه راحتید بنشینید دعا فرمایید و طلب هدایت و حفاظت و برکت کنید
سپس درخواست کنید
ذهنا یا شفاها ( فرقی نمیکند )
ای خودوالاترم اکنون من درخواست میکنم انرژی مورد نیاز برای درمان سرطان ریه ( نام شخص ) جاری شود

هر انرژی ای که لازمه و من نیز همسو نشدم اونرو براش جاری کن هر طوری که صلاح هست.

البته با اجازه خود فرد ، و همچنین در پایان قطع ارتباط یادتان نرود.

در صحبت دانایان بنشین تا از اهل ذوق گردی
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، source ، zoom ، خداپرست ، hiv_p7
سلام 
دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. راستش من جایی خونده بودم که برقراری با خود برتر به همین راحتی ها نیست .
 سپاس شده توسط jafar ، hiv_p7
بله ، ارتباط با خود بالاتر نتیجه تمرینات مداوم و روزانه است. 
و بحث اش جدا 

میتونید تو این پیج نظرات دوستان رو هم مطالعه فرمایید
.
کد:
http://jyoti-marga.in/forum/thread-557-post-4792.html

در صحبت دانایان بنشین تا از اهل ذوق گردی
 سپاس شده توسط bashar ، source ، خداپرست ، جویا ، dadan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان