امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موثر ترین راه درمان سینوزیت
موثر ترین راه درمان سینوزیت.
با سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید محترم.
بیشتر دوستان میدونن که درد ومشکلات بیماری سینوزیت، بسیار آدم رو کلافه میکنه.دردی که حتی بعد از  خوردن یه لیوان آب خنک، یا حموم رفتن ممکنه به سراغتون بیاد .و مجبورتون کنه برای آروم شدن به مسکن های مث استامینوفن کدئین روی بیارین.
منم مث خیلی از آدم ها سالها بود که از این بیماری رنج میبردم.و کپسول ها و آمپولهای چرک خشک کن که پزشک ها برام تجویز میکردن فقط برای مدت زمان کمی مثلا یک ماه ، یا حتی کمتر میتونست بهم کمک کنه.
راههای طبی-سنتی زیادی رو امتحان کرده بودم.مثل قطره سیاه دانه.استفاده از دود کندر.بخور و قطره اکالیپتوس و.................
اما هیچ کدوم از این راهها ،باعث بهبودی من نشد.
تا اینکه به استفاده از دود "عنبر نسارا" روی آوردم. و به مدت 12 روز پیوسته ، هر روز از دود عنبر نسارا استفاده کردم.(روزی یه دونه عنبر نسارا رو توی حیاط خونه روی زغال روشن شده بزارید و اجازه بدید دود کنه )و از این بیماری نجات پیدا کردم.
این دود حالت اسیدی داره و استفاده ازش همراه با سوزش هست و کاملا مجرای تنفسی بینی و سینوس ها رو میکروب کشی و ضدعفونی میکنه.در زمان استفاده هم خلط و ترشحات پشت حلق بیرون میاد که باید تخلیه بشه.
خاصیت میکروب کشی و ضد عفونی کنندگی قوی این پشکل هم از لحاظ علمی ثابت شد.
نمیدونم مطرح کردن این موضوع در این  انجمن مجاز هست یا نه.اما امیدوارم حذف نشه Big GrinBig GrinBig Grin

سپاس شده توسط goodboy_313 ، RealArt ، sito ، Solmazazimzadeh ، amirkalate ، فراسو ، sama modabber ، رزم آور نور ، mahtabyalda ، sara heidari ، sherwinvafa ، Samir58 ، maryam2090 ، bashar ، jafar ، Reza809 ، ayat ، amir123
سلام 
منم از اين روش براي درمان و تسكين درد استفاده كردم.خيلي موثر بود و خيلي بهتر از داروهاي شيميايي هست.ممنونم دوست گرامي
 سپاس شده توسط bashar ، goodboy_313 ، shahbalout ، jafar
سلام دوست عزیز 
من  قبلا در این باره از پدر بزرگ و مادر بزرگم  شنیدم که در زمان گذشته بیماری های عفونی و سر درد هاشونو اینجوری درمان میکردن.
البته میگفتن قدیمی ها دود  اون رو  بخور میکردن.یعنی زیر  یه چیزی مثل چادر یا پتو روشن میکردن و دودش رو  بخور میکردن .
 سپاس شده توسط bashar ، goodboy_313 ، Samir58 ، shahbalout ، maryam2090 ، jafar ، amirkalate
راستش من هم برای گوش دردی که داشتم و از هر روشی بگین استفاده کرده بودم و دوباره برمیگشت استفاده کردم .تا اینکه به گفته یک نفر این راه هم از سر ناامیدی استفاده کردم و جالب بود که جواب داد !! Smile
 سپاس شده توسط farda123 ، amirkalate ، bashar
عنبر نسارا برای عفونت دستگاه تناسلی بانوان عالی عمل میکنه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان