امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور بیرون و درون را متحول کنیم و به شادی و موفقیت دست یابیم؟
عاشقتم،معذرت میخوام لطفا منو ببخش، متشکرم
ممنون استاد این تکنیک فوق العاده اس. از همون روز اول که انجام این تکنیک رو شروع کردم نتایج شگرفش رو دیدم و خیلی از مسایل و مشکلاتی رو که مدت طولانی لاینحل بود در کمال تعجب به سادگی برطرف شد . کوچکترین نمونه اش هم این بود که یکی از دوستانی که به خاطر رفتار های اشتباهش باهاش قطع ارتباط کرده بودم در کمال تعجب باهام تماس گرفت و ازم معذرت خواهی کرد.
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، جویا ، Reza809 ، Ahoora10 ، jafar ، abbasss ، amirkalate ، maryam2090
اين تكنيك خيلي عالي بود و با توضيحات خوبتون بهتر هم قابل درك شده خيلي ممنونم
واقعا قدرتمند هستش و خيلي لذت بخش،بسيار عالي براي پاكسازي هستش،كلا يك شادي و لبخند جالبي رو برام ارمغان آورده
ممنونم استاد
 سپاس شده توسط bashar ، Samir58 ، amirkalate ، خداپرست ، farda123 ، abbasss ، jafar ، maryam2090 ، سنجاقک
خیلی ممنون از مقاله عالیتون . این تکنیک خیلی ساده هست . من بخوام خلاصش کنم . عشق ورزیدن به ناخواسته هاست . و رها کردن اونهاست . زیاد به تجزیه تحلیل هم نیاز ندارید . شما به هر دردی محبت کنید اون درد از بین میره .
شاد پر انرژی باشید. Heart
 سپاس شده توسط Samir58 ، جویا ، bashar ، سنجاقک ، abbasss ، ahmadreza ، jafar
مسیح گفت: "به کسانی که به شما آزار می رسانند و بدی می کنند خوبی کنید. اگر در عوض بدی، بدی کنید چه فرقی با بقیه افراد شرور دارید؟ اگر کسی به سمت راست صورت تو سیلی زد عوض انتقام گرفتن صورت خود را برگردان تا به سمت دیگر هم سیلی بزند. دشمنان خود را دوست بدارید و برای آنها دعای خیر کنید تا جلوه الهی خداوند باشید همچنان که او آفتاب و باران خود را بر بدان و خوبان به صورت یکسان می بخشد."

مصداق اين بيت شعر:گر تو با بد بد كني،پس فرق چيست؟
عرض ادب و احترام،به عزيزان و اساتيد راه نور،اين نوشته ها را بايد از طلا نوشت  ماهاچيتاي  عزيز،كه چون برامده از دل بود بر دل نشست.
من ضمن تشكر از شما ،اعلام ميكنم كه مسوليت زندگي خودم را بر عهده ميگيرم
و فكر نكن كه ميتواني مسير عشق را تغيير دهي...چرا كه عشق اگر تو را شايسته يابد ،مسير تو را جهت ميدهد
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، farda123

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان