امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از سنجاقک و کاربران فعال
درود به همه دوستان 
جا داره تشكر ويژه و مخصوص كنم از استاد باهوروچي كه بركت و نعمت اين انجمن هستند و انقدر متواضع و فروتنند كه هدفشون هميشه خدمت و عشق بي قيد و شرط بوده و لطفشون هميشه شامل حال ما بوده و هست .
بعد جا داره از دوست عزيزمون سنجاقك تشكر كنم بابت زحمات و ترجمه ي شما خدا بركت بده به وجودتون و خدا قوت ميگم بهتون بابت زحماتتون در جهت پيشبرد اموزشات به زبان شيرين فارسي . 
از جوياي عزيز ، رضاي عزيز ، بشر عزيز و كليه دوستان لايت ورك و كليه دوستان فعال كه در جهت پيشبرد انجمن و بالا بردن محتوا انجمن زحمت ميكشيد متشكرم و قدر دان زحمات همه شما عزيزان هستم . 
ارزوي فراواني بينهايت مالي و معنوي براي همه شما عزيزان رو دارم . 
در پناه حق باشيد .
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، جویا ، amirkalate ، bashar ، مهدی7 ، goodboy_313 ، dadan ، Reza809 ، maryam2090 ، سنجاقک ، mina_sadat1360 ، السا
سلام
از استاد ماهاچيتاي عزيز و جناب موسوي عزيز
جوياي عزيز
سنجاقك عزيز
بشر عزيز
و همه و همه كه خيلي زحمت ميكشين تا ما راحت در اينجا به مطالب ارزشمند دست  پيدا كنيم بينهايت ممنونم.
لحظاتي كه تو سايت مطالعه ميكنم غرق ارامش هستم و اين امر مهم و مديون تك تك شما خوبان هستم.
دوستتون دارم
و خيلي متشكرم
همواره غرق سلامتي و شادي و نور الهي باشين
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، سنجاقک ، dadan ، jafar ، السا ، Reza809
عرض ادب و احترام خدمت تك تك شما عزيزان حاضر در تالار،
من هم وظيفه ي خودم ميدونم كه از اساتيد بزرگ در رأس انها ماهاچيتاي عزيز ،تشكر و قدرداني كنم،براي عشق و زحمت و وقتي كه براي ما ميزارن ،

و بعد هم از زحمات سنجاقك عزيز كه سبب اشنايي من با اين تالار شدن و با محبت و لطفشون مرا شرمننده كردن تشكر و قدرداني كنم 
از خانم جوياي عزيز و مهربان كه با دلسوزي و صبوري براي پيمودن راه شاگرديني چون من تلاش ميكنن، واقعا سپاسگذارم،
از اقاي رضا ،اقاي امير كلاته، بشر و فردا و .. همه ي دلسوزين كه با عشق حضور دارن و راهنمايي ميكنن واقعا سپاسگذارم
و فكر نكن كه ميتواني مسير عشق را تغيير دهي...چرا كه عشق اگر تو را شايسته يابد ،مسير تو را جهت ميدهد
 سپاس شده توسط Reza809 ، جویا ، bashar ، jafar ، سنجاقک

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان