امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرکاری چاکرای چشم سوم
با سلام خدمت دوستان و خدمتگذاران سایت چند روز پیش تو سایت یوتیوب چندتا ویدیو برای باز کردن چشم سوم به چشمم خورد و گرفتمشون گفته بود تو چند روز باز میکنه و من از روی کنجکاوی گوش دادم چند شب پیش هنگام انرژی دادن به زمین بودم که به فکرم رسید تو چشم سوم تمرکز کنم چشمامو تو حالت نیمه بسته تو نور کم با تمرکز روی چشم سوم بزور بازو بسته کردم که یدفعه ای احساس کردم تموم انرژیم رفت توی پیشونیم و سرم سنگین شد و انرژی دستام هم قطع شد یه احساس تهی بودن بهم دست داد و وحشت ورم داشت تا صبح نتونستم بخوابم و احساس میکردم فقط سرم انرژی داره پیشونیم مورمور میشه و به سختی خوابم میبره . این احساس گاهی میره و درست میشه ولی دوباره یهویی جریان انرژیم فقط میره تو چاکرای آجنا و احساس دلهره که نتیجه کم کاری چاکراهای دیگست میاد سراغم . انرژی متعادل سازی رو هم گرفتم یکی از دوستان گفت کاری نگیر خودش درست میشه الان تمریناتمو قطع کردم میترسم انرژی بگیرم بیشتر فعال شه بنظرتون چیکار کنم . ممنون از راهنمایی شما بزرگواران.از خیر چشم سوم کلا گذشتم فقط میخام تنظیم شه . فهمیدم تا آمادگی چیزیو ندارم نباید تمرینشو انجام بدم Confused
 سپاس شده توسط shahbalout ، Mahacita Bahuruci ، سنجاقک ، bashar ، dadan ، amirkalate ، konda ، مهدی7 ، RealArt ، جویا ، saeed871 ، White swan ، آیلا ، chakavak3 ، zoom
خداروشکر  مشکلم حل شد و میخاستم تجربم رو در این مورد بگم البته همه استادین در این رابطه ولی شاید بدرد کسانی که بدون آگاهی میخوان این چاکرا رو فعال کنن بخوره. اولا که قبل از انجام تمرین خاصی در موردش خوب مطالعه کنید و از فواید و مشکلات احتمالیش آگاه بشین دوما هیچوقت اول چاکراهای بالا رو فعال نکنید اگه اینجوری میخاست باشه کندالینی تو چاکرای ریشه قرار نداشت که از پایین به بالا بره . واز فعال بودن چاکراهای پایین مطمئن بشین چون تمام انرژی برای فعال کردنش میره تو چاکرای چشم سوم و بقیه چاکراها فعالیتشون بسیار کم میشه و احساس خلا و دلهره بسیار بدی پیدا کردم کردم و خوابم مختل شد . با کار کردن روی چاکراهای پایین و فعال کردنشون با سنگ و انرژی نرمال شدم . با تشکر از استاد ماهاچیتای عزیز Heart
 سپاس شده توسط bashar ، sito ، milad.mash ، جویا ، سنجاقک ، عرفان ، رزم آور نور ، saeed871 ، آیلا ، farda123 ، Azinmm ، White swan ، chakavak3 ، zoom
(6-11-1396، 12:21 عصر)mostafa2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداروشکر  مشکلم حل شد و میخاستم تجربم رو در این مورد بگم البته همه استادین در این رابطه ولی شاید بدرد کسانی که بدون آگاهی میخوان این چاکرا رو فعال کنن بخوره. اولا که قبل از انجام تمرین خاصی در موردش خوب مطالعه کنید و از فواید و مشکلات احتمالیش آگاه بشین دوما هیچوقت اول چاکراهای بالا رو فعال نکنید اگه اینجوری میخاست باشه کندالینی تو چاکرای ریشه قرار نداشت که از پایین به بالا بره . واز فعال بودن چاکراهای پایین مطمئن بشین چون تمام انرژی برای فعال کردنش میره تو چاکرای چشم سوم و بقیه چاکراها فعالیتشون بسیار کم میشه و احساس خلا و دلهره بسیار بدی پیدا کردم کردم و خوابم مختل شد . با کار کردن روی چاکراهای پایین و فعال کردنشون با سنگ و انرژی نرمال شدم . با تشکر از استاد ماهاچیتای عزیز Heart
سلام
 دقیقا استاد من هم میگفت مستقیم رو چاکرای چشم وچاکراهای بالاتر کار نکن .
10
لازمه ی داشتن یک زندگی معنوی سالم،  داشتن یک زندگی سالم زمینی در چاکراهای پایین تر هست . استادم از کسی میگفت که با کار کردن رو چاکراهای بالاتر کل زندگیش از هم پاشیده بود و تعادل روانیش بهم خورده بود و چاکراهای مادیش ضعیف باقی مونده بودن و مثالی برای من شد چون زمانی شدیدا تمرکزم رو چاکرای چشم بود اما حالا فهمیدم اگر از چاکراهای پایین تر رشد کنم بعدها هرچه که دیدم یا شنیدم و تجربه کردم به شدت قبل برام وحشتناک و زجر آور نخواهد بود و (یک مدت از خواب و خوراک افتاده بودم با دیده هام و فعالیت بیش از حد چاکرای چشمم) به قولی بیننده خواهم بود و ازش رد میشم و به رشد خودم تمرکز میکنم نه دیده هام و ترس های حاصل ازش. امیدوارم همچنان در این مسیر موفق باشید و پایدار
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط bashar ، sito ، آیلا ، hirad ، zoom
اخه دوست بزرگوار این چیزی که شما میگین چه ربطی داره!!

شما اگاهیتو بردی به چاکرا چشم سوم و انرژیت اونجا متمرکز شده

میتونستی باز انتقال بدی جای دیگه یا پخشش کنی
لطفا سطح مطالعات تون در مورد چاکراها رو بیشتر کنین دوست عزیز چون این کلام هرچند کوتاه شما ممکنه باعث سو تفاهم بشه و کسانی که اطلاعی در این زمینه ندارن بعدها با بیخیالی در این مورد و با مستقیم کار کردن رو چاکراهای روحانی دچار مشکلات عجیبی بشن. بر احدی پوشیده نیست که حتی عظیم ترین انرژی بیداری یعنی کندالینی هوشمند هم از چاکراهای پایینی و زمینی شروع به فعالیت و پاکسازی میکنه بدون اینکه مستقیم سر از چاکراهای روحانی در بیاره اول رو بدن ها و چاکراهای زمینی کار میکنه و بلاک ها و کارماها و انرژی های مسدود شده رو باز و متعادل کرده و در صورت بیش فعالی چاکراهای خاصی انرژیش رو به سایر چاکراها منتقل میکنه و باعث تعادل در فرد میشه .
اون چیزی هم شما میگین همین متعادل کردن چاکراهای پرکاری هست که شخص یا بر اساس سبک زندگیش باعث بیش از حد باز شدن و پرکاری چاکرای خاصی شده مثل چشم سوم ! یا سرخود با هر روش و مانترایی بدون رعایت کردن روند طبیعی رشد و متعادل سازی چاکراها که از بعد ها و چاکراهای زمینی باید شروع بشه ،با دستکاری های خاصی باعث اون پرکاری شده ، که بله میشه انرژیش رو به سایر چاکراها رسوند و اصطلاحن متعادلش کرد
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط bashar ، خداپرست ، sito ، hirad ، chakavak3 ، یکتا ، zoom ، Azinmm
سلام

من مستقیم سراغ آجنا رفتم ، حدود یک سالی هست کار میکنم و مشکلی هم پیش نیومده خدا رو شکر
توو مدیتیشن به عمق خوبی که برسم روو آجنا تمرکز میکنم و سعی میکنم  اطراف رو ببینم . برای چند ثانیه اتاق رو به صورت محو و موضوع محور با چشم بسته میبینم .
هیچ ترس و اظطراب و بیخوابی و ... هم پیش نیومده
 سپاس شده توسط یکتا ، Valizadeh ، chakavak3 ، amirs2077

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان