امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد مراقبه
باسلام خدمت دوستان واستادگرامی
من درمورد مراقبه اینطور فهمیدم که‌ بهتر است آنتارمونا را به عنوان اصل قرارداده وهرروز انجام دهیم و هر همسویی جدیدرا که دریافت می نماییم ،مراقبه مربوط به ان را انجام داده قبلی راکنار بگذاریم .
من درمرحله ریکی اوسویی سه هستم . مراقبه گردش انرژی ،گاشو،آنتارمونا ودای کومیو را هرکدام ده دقیقه انجام می دهم .  
بعداز چند روز همسو یی کاروناکی را دریافت خواهم کرد .اگر آنتارمونا رابا مراقبه مربوط به کاروناکی انجام دهم .تمرینم درست است یاخیر .
باسپاس فراوان
 سپاس شده توسط jafar ، Ma76 ، bashar ، sama modabber ، mina_sadat1360 ، maryam2090 ، Samir58 ، 333
درود
درست و اشتباهی رو کنار بزارید
برنامه خوبیه Wink
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، farzad78 ، sama modabber ، خداپرست ، mina_sadat1360 ، maryam2090 ، Samir58 ، جویا ، 333
سلام دوست عزیز
 با مراقبه به نوعی انس بگیرید اصلا هیچ اشکالی تو مراقبه به وجود نمی یاد .  فقط این نکته رو در نظر بگیرید جوری تمرین نکنید که تمرین زده بشید چند روز تمرین کنید بعد چند روز تمرین نکنید،  کم کم تمرین کنید ولی پیوسته باشه .

موفق و شاد باشین
 سپاس شده توسط خداپرست ، jafar ، bashar ، جویا
سلام و درود 
بهترین و اثر گزارترین  و نوع مراقبه کدومه ؟؟؟
 سپاس شده توسط jafar ، farda123
با سلام

تمرین مراقبه آگاهی لحظه به لحظه بر روی ذهن، رفتار ، گفتار ، احساس و حرکاتتون  .تو راه رفتن با آگاهی راه برید ،توی غذا خوردن با آگاهی غذا بخورید و مزه ها رو خوب متوجه شید و لذت ببرید ، زمان دوش گرفتن  قطرات اب رو حس کنید گرمی و سردی اب رو حس کنید .تو هر کاری که انجام میدید آگاه باشید و نظاره گر . به نوعی تو لحظه زندگی کنید .
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، jafar ، farda123 ، mohsen41148

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان