امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد مراقبه
باسلام خدمت دوستان واستادگرامی
من درمورد مراقبه اینطور فهمیدم که‌ بهتر است آنتارمونا را به عنوان اصل قرارداده وهرروز انجام دهیم و هر همسویی جدیدرا که دریافت می نماییم ،مراقبه مربوط به ان را انجام داده قبلی راکنار بگذاریم .
من درمرحله ریکی اوسویی سه هستم . مراقبه گردش انرژی ،گاشو،آنتارمونا ودای کومیو را هرکدام ده دقیقه انجام می دهم .  
بعداز چند روز همسو یی کاروناکی را دریافت خواهم کرد .اگر آنتارمونا رابا مراقبه مربوط به کاروناکی انجام دهم .تمرینم درست است یاخیر .
باسپاس فراوان
 سپاس شده توسط jafar ، Ma76 ، bashar ، sama modabber ، mina_sadat1360 ، maryam2090 ، Samir58 ، 333
درود
درست و اشتباهی رو کنار بزارید
برنامه خوبیه Wink
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، farzad78 ، sama modabber ، خداپرست ، mina_sadat1360 ، maryam2090 ، Samir58 ، جویا ، 333
سلام دوست عزیز
 با مراقبه به نوعی انس بگیرید اصلا هیچ اشکالی تو مراقبه به وجود نمی یاد .  فقط این نکته رو در نظر بگیرید جوری تمرین نکنید که تمرین زده بشید چند روز تمرین کنید بعد چند روز تمرین نکنید،  کم کم تمرین کنید ولی پیوسته باشه .

موفق و شاد باشین
 سپاس شده توسط خداپرست ، jafar ، bashar ، جویا
سلام و درود 
بهترین و اثر گزارترین  و نوع مراقبه کدومه ؟؟؟
 سپاس شده توسط jafar ، farda123
با سلام

تمرین مراقبه آگاهی لحظه به لحظه بر روی ذهن، رفتار ، گفتار ، احساس و حرکاتتون  .تو راه رفتن با آگاهی راه برید ،توی غذا خوردن با آگاهی غذا بخورید و مزه ها رو خوب متوجه شید و لذت ببرید ، زمان دوش گرفتن  قطرات اب رو حس کنید گرمی و سردی اب رو حس کنید .تو هر کاری که انجام میدید آگاه باشید و نظاره گر . به نوعی تو لحظه زندگی کنید .
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، jafar ، farda123 ، mohsen41148
سلام تمرینات پاکسازی وریکی رو میتونیم درهرحالتی انجام بدیم مثلا موقعی که ستون فقرات صاف نباشه یا هر حالت دیگه ای؟چون من جایی خوندم که ستون فقرات حتما باید صاف باشه
 سپاس شده توسط bashar ، jafar
با درود.
بهتره صاف باشه اما اگه امکانش میسر نیست به هر صورتی که راحتیت تمرین کنید چون میتونم بگم هیچ محدودیتی وجود نداره و این ذهن ماست که همه چیز رو محدود میکنه...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط السا ، jafar ، farzad78 ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان