امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت تجربه در همسوییها
با سلام 
میخاستم بدونم چرا در روزهای اول که ریکی اوسویی یک رو دریافت میکردم جریان انرژی خیلی قوی بود و تجربیات واضح و عجیبی داشتم اما حالا بعد از حدود دو ماه که به مرحله سه ریکی رسیدم و دریافت میکنم فقط مور مور ضعیفی در دستام حس میکنم آیا این دلیل خاصی داره....
و اگه میشه همه دوستان در این مورد جواب بدن و تجربه خودشون رو به اشتراک بزارن ..ممنون میشم
 سپاس شده توسط jafar ، zahramk
با درود.
دوست عزیز و دیگر دوستان تازه وارد در انجمن، درخواست دارم لطفا مطالب انجمن و تجربیات دیگر دوستان که زحمت میکشن، وقت میگذارن و مینویسن رو مطالعه فرمایید چون تنها در این صورت است که به بیشتر پرسش های شما پاسخ داده میشه حتی قبل از اینکه اون پرسشها اتفاق بیافتن...
دوستان نازنین اگه استاد شرط ورود به بخش لایت ورک رو تعداد خاصی پست گذاشتن برای ایجاد مشارکت در تجربیات و پاسخ گرفتن دیگر دوستان از تجارب به اشتراک گذاشته شده است.
با اینکه پاسخ شما بارها در انجمن مطرح شده من همینقدر میگم که با هر با تمرین و خدر درمانی گرفتگی هایی برطرف میشه که میزان اصطکاک رو کم میکنه پس حس نکردن چیزی دلیل بر نبودن و یا کم بودن اون نیست بلکه جای شکر داره که گرفتگی ها برطرف شدن...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط farzad78 ، جویا ، سنجاقک ، Samir58 ، خداپرست ، farda123 ، maryam2090 ، jafar ، RealArt ، mkmk
سلام 
 احساس یا عدم احساس انرژی در هنگام دریافت همسویی ملاک نمی باشد. شاید بدن شما  در زمان دریافت همسویی ریکی 1 نیاز بیشتری داشته و پس از دریافت انرژی  و انجام تمرینات مربوطه ظرفیت وجودی شما بالاتر رفته و احساس  کمتری هنگام دریافت همسویی ریکی 3  در شما به وجود می یاد . مهم در دریافت همسویی ها فقط نیت  می باشد . روی احساس انرژی ها حساسیت به خرج ندید و فقط تمرینات خود درمانی رو بصورت منظم انجام دهید .
موفق باشید
 سپاس شده توسط farda123 ، maryam2090 ، bashar ، jafar ، mkmk ، zahramk
سلام دوست عزيز
همونطور كه دوست عزيزمون بشر فرمودن گاهي بعضي افراد در همسوييها اول چون گرفتگى زياد دارن بدن بشدت انرژى جذب ميكنه و شما اون بخوبى حس ميكنين ولي به مرور و با رفع گرفتگيها اين دريافتها نا محسوس ميشه و اين دليل بر دريافت خوب انرژي نيست .
ريكي هوشمند هست و كار خودش را بخوبي انجام ميده و فقط نيت لازم هست.
دوست عزيزم اميدوارم همواره در جهت رشد و تعالي باشين.با بهترين آرزوها براى شما گرامى
 سپاس شده توسط bashar ، jafar ، خداپرست ، Orkideh ، mkmk ، farda123 ، zahramk ، رزم آور نور ، ساراا
(9-22-1396، 04:19 صبح)bashar نوشته است: با درود.
دوست عزیز و دیگر دوستان تازه وارد در انجمن، درخواست دارم لطفا مطالب انجمن و تجربیات دیگر دوستان که زحمت میکشن، وقت میگذارن و مینویسن رو مطالعه فرمایید چون تنها در این صورت است که به بیشتر پرسش های شما پاسخ داده میشه حتی قبل از اینکه اون پرسشها اتفاق بیافتن...
دوستان نازنین اگه استاد شرط ورود به بخش لایت ورک رو تعداد خاصی پست گذاشتن برای ایجاد مشارکت در تجربیات و پاسخ گرفتن دیگر دوستان از تجارب به اشتراک گذاشته شده است.
با اینکه پاسخ شما بارها در انجمن مطرح شده من همینقدر میگم که با هر با تمرین و خدر درمانی گرفتگی هایی برطرف میشه که میزان اصطکاک رو کم میکنه پس حس نکردن چیزی دلیل بر نبودن و یا کم بودن اون نیست بلکه جای شکر داره که گرفتگی ها برطرف شدن...
سلام روز بخیر، من حدود 10روز پیش همسویی ریکی 1رو گرفتم،نه موقع همسویی و نه الان که تمرینات رو انجام میدم و به خودم ریکی میدم، در هیچکدوم هیچ احساس انرژی نداشتم و ندارم، ممنون میشم راهنمایی کنید Heart
میدونم چی میخوام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان