امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجسم خلاق مربوط به کدام چاکراه هست و تقویت کدام چاکراه به تجسم خلاق کمک میکنه ؟
همانطور که میدانید ضمیر ناخوداگاه من به صورت 24 ساعته با جهان هستی سند و رسیو میکنه . و از یک چاکراه ورود و خروج صورت میگیره . سوال من اینجاست
وقتی تجسم خلاق میکنیم این فرکانس از کدام چاکراه به جهان هستی ارسال میشه ؟
و تقویت کدام چاکرا هست که کمک شایانی به آن می کنه ؟
 سپاس شده توسط rhm ، chakavak3 ، jafar
تجسم وخلاقیت معمولا مربوط به چاکرای آجنا وچشم سوم هست .
 سپاس شده توسط rhm ، asusonline ، farda123 ، chakavak3 ، jafar
(11-12-1396، 10:06 عصر)یکتا نوشته است: تجسم وخلاقیت معمولا مربوط به چاکرای آجنا وچشم سوم هست .
یکتا خانم منم با نظر شما موافقم . ولی برخی دوستان میگن همه چاکراه هاست برای همین بود که گفتم توی انجمن این بحث و گفتگو رو راه اندازی کنم تا نظر همه دوستان رو جویا بشم. ممنونم.
 سپاس شده توسط یکتا ، farda123 ، chakavak3 ، jafar
از اساتید خواهش میکنم در این انجمن شرکت کنند و نظرشون رو بگن ممنونم. Heart
 سپاس شده توسط jafar ، یکتا
با سلام 

یه تفهیم اساسی که تا به حال دستگیرم شده اینه که مهمه متوجه باشید که تجسم خلاق ِ شما مربوط به چه مطلبی هست و درگیری برای تحقق نیافتنش در چه چاکرایی بارزتر مشهود شده ، که این رو خودتون در توضیحی که در پایین داده شده و می تونید بواسطه اش سرنخهایی بدست بیارید ، بهتر از هر کسی دیگه می فهمید تا با چه عدم ِ باوری که سلامتی ِ هر چاکرا رو زیر ِ سوال می بره  روبرو هستید؛ اما در توضیحی کلی می تونیم بگیم اگه تمامی چاکرا ها درست و هماهنگ کار کنن ، خواسته هایی از شما که درست براشون تمرین می کنید و نیز می تونید برای رسیدن به اونها ، با دریافت ِ انوار و انجام تکنیکهای ذهنی و مغزی ، افکارتون رو بر روی ِ اونها متمرکز نگه دارید، در زمان ِ صحیحش به تحقق می پیوندن.

در جزئی ترین حالت ِ توضیحی می شه گفت چاکرای دوم مرکز خلاقیت رو به عهده داره که شما رو از راههایی خلاقانه به آرزوتون برسونه و نیز چاکرای سوم قدرت ِ درونی ِ شما رو نسبت به تحقق ِ اهدافتون باعث می شه و این درحالیه که چاکرای اول ، ضامن ِ بوجود آوردن ِ ایمان و امنیت ِ شما برای رسیدن به خواسته هاتونه که فعالیت درستش و سلامتیش تضمینی برای در بر کشیدن ِ تحقق ِ خواسته های شماست. چاکرای قلبتون می تونه شهود ِ شما رو با عشق عجین کنه تا با استحکام و سرعت ِ بیشتر به هدفتون برسید، و چاکرای گلو تاثیری مستقیم برای ایجاد و عنوان ِ موقعیتهایی رو در خودش داره که آرزوهاتونو به جهان ِ بیرونی ِ شما بتونه عنوان کنه و در کائنات انعکاسشون بده، و اینها در حالیه که چاکرای ششمتون باعث ِ ورود ِ اطلاعات ِ شهودی و ریتمیک ِ الهیتون برای دریافت ِ راهکارهای حقیقی هست و از چاکرای هفتم ( به بالا ) ایجاد و ارتباط با دنیای ِ ماورایی ِ شما ممکن تر میشه که در درجه ی اول بفهمید  اصلا این خواسته هاتون با مسیر ِ الهیتون یکی هست یانه ، و در درجه ی دوم چگونه و با چه سهولتی می تونید به آرزوهاتون دست پیدا کنید تا هم به اهدافتون برسید و هم طعم ِ شاد زیستن و کنترل بر اندوهناک بودن رو زیر ِ سیطره ی خودتون دربیارید . 

همونطور که می بینید همه ی چاکراها در رسیدن به آرزوهاتون فعالن ، نه یکی از اونها؛
اما همه وقت و همه جا با تعلیم ِ ذهنتون حتی در  وقوع ِ هر پیشامدی که فکر می کنید شما رو از راه درست و رسیدن به هدفتون خارج کرده ، با خودتون این مفهوم رو تکرار و تکرار و تکرار کنید تا در مسیری سریع و ایمن به طرف ِ دریافت ِ آرزوهاتون پیش برید چرا که آرزوهای نیک ، کلید ِ رشد ِ روحی ِ شما رو فراهم می کنند :
هیچ چیز من رو تکون نمی ده زیرا ایمان و توکلی والا دارم که همه چیز در جهت ِ رسوندن ِ من به هدفم پیش میره و بر این حقیقت خود رو باز و گشوده گذاشته ام  که قدرت و اراده ی لایتناهی الهی من رو به چیزی که آرزو دارم از راههایی شاد و نورانی هر لحظه چه در خواب و چه در بیداری، نزدیک و نزدیکتر می کنه تا اون رو با خیر و نیکی در بر کشم ، تنها و تنها در صورتی چیزی به جز دریافت ِ این آرزو برام اتفاق می افته که به جای ِ اون ، زمین و زمان و اراده ی الهی ، من رو به چیزی بهتر، با شکوه تر و طلایی تر از آرزویِ اولیه ام سوق بدن تا منو بیشتر راضی کنه و حق ِ الهی ِ سزاوارتر و ارزشمندتری رو برام داشته باشه ، و همواره خرسند و شاد ، و سرشار از برکاتی زیبا و عالی زندگی ای پر سعادت رو در هر لحظه تجربه کنم . شکر از این سزاواری ، بینش و قدرت ِ استفهام . 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط asusonline ، سنجاقک ، یکتا ، baharan ، jafar ، bashar ، dadan ، farda123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان